بیل د Blasio, کرم هو در جورج فلوید یادبود

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شده است یکی از جهان ترین بالا مشخصات coronavirus پرت از همه گیری آغاز شد اغلب کم اهمیت جلوه دادن جاذبه بهداشت جهانی بحران. در حال حاضر دولت خود را به نظر می رسد به دست گرفته اند که شک و تردید به یک سطح جدید.

همانطور که از شنبه تا زمانی که جهانی coronavirus مرگ و میر گذشت 400,000 — برزیل را متوقف کرده است انتشار یک کل در حال اجرا از COVID-19 کشته و عفونت در آنچه بسیاری را به عنوان یک تلاش برای مخفی کردن coronavirus درست و میر در کشور آسوشیتد پرس گزارش. “ما در حال تبدیل شدن به یک بین المللی شوخی از نظر بهداشت عمومی گفت:” دومینگو آلوس یک دانشیار پزشکی اجتماعی در دانشگاه سائو پائولو. “مرگ نمی تواند با فرمان.”

فدرال وزارت بهداشت در زمان پایین سایت جمعه که نشان داد روزانه, هفتگی و ماهانه coronavirus ارقام در برزیل متحده است. این سایت روز شنبه بازگشت منهای مجموع اعداد; آن را در حال حاضر نشان می دهد که تنها داده های قبلی 24 ساعت در هر AP. آخرین رسمی نشان داد تعداد 615,000 عفونت و 34,000, مرگ و میر, دوم و سوم بالاترین نمرات را در جهان به ترتیب, و برخی از کارشناسان بر این باورند که جهان هفتم پرجمعیت ترین کشور است, کانون virus.

در حالی که اجماع است که در برزیل مرگ و میر و عفونت شده اند undercounted, Bolsonaro دولت نشان داده است در ایالت’ برگه ساخته شده اند به دنبال بدتر که به نظر می رسد آنچه باعث سائو پائولو به قراضه کل در حال اجرا. “شماره امروز ما این است خیالی و یا دستکاری گفت:” کارلوس جادوگر یک تاجر رود به فرض یک سطح بالا و پست در وزارت بهداشت.

یک شورای دولتی سلامت دبیر گفت: آن را نمی خواهد اجازه دهید Bolsonaro را “ارعاب حساس, غیر انسانی و غیر اخلاقی تلاش” را به COVID-19 مرگ “نامرئی” رفتن به جلو بدون مبارزه. در ادامه مطلب آسوشیتد پرس. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر