‘پیروزی بزرگ” برای Buttigieg, ‘مشکل بزرگ’ به صورت بایدن بر اساس آخرین نتایج آیووا

هر final حزبی آیووا نتایج نشان می دهد این مقدار به نظر می رسد برخی از: پیت Buttigieg تا به حال چشمگیر نشان و جو بایدن نیست.

آن است که هنوز معلوم نیست زمانی که شمارش نهایی آشکار خواهد شد و برنده اعلام کرد. اما با 71 درصد از نتایج جستجو در سابق South Bend, Ind., شهردار منجر بسته کمی با 26.8 درصد از نمایندگان. Buttigieg است که توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز با 25.2 درصد است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن در جایگاه سوم با 18.4 درصد است.

و شاید بیشتر جای تعجب معاون سابق رئیس جمهور مسیرهای پیاده روی در چهارم با 15 4 درصد یک نمایش ناامید کننده برای مسلما بسیاری از مشخصات بالا نامزد شده است. ایالت مینه سوتا ctq به 12.6 درصد است.

CBC صحبت های کارشناسان به ارائه بینش خود را در مورد آنچه به این معنی نتایج تا کنون به مبارزات انتخاباتی برخی از نامزدها.

پیت Buttigieg

با 71 درصد از نتایج جستجو در سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg منجر, بسته, کمی, (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

تا به حال Buttigieg به پایان رسید و در خارج از این سه نفر که در نظرسنجی شماره تا به حال پیشنهاد شده بود که امکان مبارزات انتخاباتی خود را به احتمال زیاد بارها گفت: Sean Trende ارشد انتخابات تحلیلگر RealClearPolits.com سیاسی اخبار وب سایت است که شامل جمع آوری داده.

Buttigieg رفته بود همه در آیووا ریختن مقدار زیادی از منابع به دولت است.

“او بسیار اجاره در زندگی در حال حاضر.”

بیش از یک اجاره نامه می گوید دموکراتیک استراتژیست براد Bannon. Buttigieg را قرار دادن که آیا او پس از اتمام اولین یا فقط پشت ساندرز یک “پیروزی بزرگ” برای او.

“حتی اگر ساندرز می کند برنده خوب معامله بزرگ است. او آنچه همه فکر می کردند او خواهد بود. اما Buttigieg بیش از حد انتظارات. و این انتظارات بازی.”

نتایج افتضاح است و متاسفانه برای Buttigieg گرفته شده دور از توجه رسانه ها است که به شرح زیر برنده این مسابقه در نامزدی ریاست جمهوری روند.

هنوز هم آن را به او برخی از نوع تقویت به عنوان او مبارزات در نیوهمپشایر برای Feb. 11 اولیه رای دادن. و مهمتر از آن می تواند در قرعه کشی در بیشتر جمع آوری کمک های مردمی دلار است.

Buttigieg قرار دادن نیز ایجاد انگیزه رای دهندگان در آینده اولیه متحده را به نگاه دوم در نامزدی خود را گفت: کارن Kedrowski مدیر Catt مرکز زنان و سیاست در دانشگاه ایالتی آیووا.

Kedrowski گفت: جالب است Buttigieg را به خوبی انجام داد چرا که آیووا تمایل به تکیه بیشتر مترقی در منطقه قفقاز.

“این ممکن است نشان می دهد که caucusgoers قرار بود در با تا حدودی متفاوت حساب دیفرانسیل و انتگرال و نه لزوما تمرکز بر ایده ها و تنظیمات خط مشی آنجا که آنچه را که آنها ممکن است تعریف به عنوان electability.”

اما کایل Kondik مدیریت سردبیر Sabato کریستال توپ, غیر حزبی سیاسی, خبرنامه تولید شده در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست پیشنهاد Buttigieg موفقیت می تواند در کوتاه زندگی می کردند.

او معتقد است Buttigieg واقعا خود را تبدیل به یک مدعی واقعی نیاز به پیروزی در نیوهمپشایر روز سه شنبه یک چالش دشوار است با توجه به ساندرز درک سرب وجود دارد.

“با فرض اینکه او برنده آیووا شاید او خواهد شد و شاید او نمی خواهد شاید که منجر به دستیابی به موفقیت” Kondik گفت. “از آنجا که در غیر این صورت اگر او sputters از نیوهمشایر, من نمی دانم اگر وجود دارد در هر نقطه برای او.برای رفتن.”

برنی ساندرز

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز است که در جایگاه دوم اما برنده رای مردمی. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

ساندرز بود پیشرو در اکثر نظر سنجی ها می آیند در شب انتخابات. اما چند روز قبل از جلسه رای, قبل از جمعیت مشتاق از 3000 در عرصه در رپیدز سرو ساندرز تاکید کرد میزان مشارکت می تواند کلید پیروزی خود را. مشارکت بالای او برنده پایین مردم در انتخابات به او دست می دهد.

برآوردها تا کنون نشان می دهد مردم در انتخابات معلق در هوا نزدیک به سال 2016 تعداد حدود 170,000 و یک قطره بزرگ از سال 2008 زمانی که تقریبا 240,000 شرکت کردند و باراک اوباما را شکست داد, هیلاری کلینتون, جان ادواردز و نامزدهای دیگر. این ممکن است یک عامل مهم چرا ساندرز مسیرهای پیاده روی در دوم.

هنوز نتایج تا کنون نشان می دهد که او برنده انتخابات است و فقط کمی پشت Buttigieg در نماینده دفعات مشاهده شده است.

اما ویلیام اشنایدر استاد سیاست دولت و امور بین الملل در دانشگاه جرج میسون گفت که اگر نتایج چوب است که به یک بیت از ناامیدی برای Sanders. در حالی که او انتظار می رود را به نفع خود آن را “نه دقیقا یک قوی نشان دادن است.”

Athough او را ضرب و شتم بایدن به آسانی قوی نشان از Buttigieg باید به ساندرز’ کمپین جدی نگران باشید.

پس از آن یک رای اعتماد در Sanders. من فکر نمی کنم آن را به او می دهد مقدار حرکت” اشنایدر گفت.

اما این حرکت می تواند در بر داشت در نیوهمپشایر که در آن او می تواند برنده بزرگ اشنایدر گفت:

“او یک محلی است. نیوهمپشایر رای دهندگان او را می دانم, او بیش از 60 درصد از آرا در برابر هیلاری کلینتون” اشنایدر گفت.

الیزابت وارن

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور. الیزابت وارن مشهور شد به بهترین زمین بازی در آیووا اما نشسته در مقام سوم. (Kristopher Radder/در برتلبرو اصلاح طلب/آسوشیتد پرس)

وارن مشهور شد به بهترین زمین بازی در دولت یک عنصر مهم در آیووا انجمن به عنوان کسی که به رای چالش برانگیز است تلاش. هنوز هم با توجه به زمان نتایج ماساچوست سناتور نشسته در مقام سوم.

“اگر نتایج برگزاری این واقعا بد وارن” گفت: Evan زیگفرید یک استراتژیست جمهوری خواه.

“وارن نیز تا به حال مشکلات به عنوان او تا به حال یک vaunted کمپین سازمان اما هنوز هم تنها می تواند جمع اوری سوم. او در حال حاضر جدی روبرو headwinds,” زیگفرید گفت.

و اگر او انجام نمی دهد و در نیوهمشایر مسیر “سختتر می شود برای او” Kondik گفت.

Trende گفت: وارن باید امید به پایان دوم وجود دارد و سوار شدن برخی از حرکت به سه شنبه.

جو بایدن

کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال عنوان اهمیت, Iowa. او در حال حاضر انتهایی در مکان چهارم است. (مریم Altaffer/آسوشیتد پرس)

معاون سابق رئیس جمهور قرار است به جلو-دونده نامزد بیشتر آشنا به رای دهندگان و با توجه به نظر سنجی که منجر به حزبی در خیلی تنگ مسابقه با Sanders.

“و به جایگاه چهارم. این یک یاس,” اشنایدر گفت.

آن را بیش از یک یاس, پیشنهاد Trende, “بایدن در دردسر بزرگ.”

منجر به حزبی حتی به عنوان دور برگشت به عنوان سپتامبر بایدن فعالان شده بود کاهش انتظارات برای نامزد خود در آیووا گفت این بود “باید برنده” دولت و این که به جای آنها خواهد بود تمرکز تلاش های خود را در کارولینای جنوبی نوادا و فوق العاده سهشنبه متحده است.

بدون در نظر گرفتن آن به نظر می رسد مانند او در تیم واقعا قوی بازی سعی کنید برای برنده شدن در آیووا و آمد “به طور قابل توجهی کوتاه گفت:” Kondik.

بایدن نیز انتظار نمی رود به خصوص به خوبی در نیوهمشایر دولت ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود. در حالی که تیم خود چشم خود را بر روی کارولینای جنوبی و آفریقایی دموکراتیک رای دهندگان که به نفع بایدن نظر سنجی نشان می دهد خود منجر به کاهش وجود دارد در حالی که نوادا نیز ممکن است مشکل ساز..

که منجر به یکی دیگر از مشکل: جمع آوری کمک های مالی یک موضوع مبارزات انتخاباتی خود در حال حاضر نیاز به مقابله با. با وجود به رسمیت شناختن نام بایدن تا به حال مشکل جمع آوری پول و با از دست دادن در آیووا آن می تواند منصرف کردن دیگر اهدا کنندگان بالقوه.

“در یک نقطه خاص. اهدا کنندگان در حال رفتن به مانند “این مرد جمهور برای اجرا دو بار و هرگز برنده مسابقه'” گفت: Trende. بایدن فرار ناموفق در سال 1988 و 2008 برای نامزدی ریاست جمهوری از حزب خود.

“اگر او می آید در سوم یا چهارم در نیوهمپشایر از دست می دهد, نوادا, جاوا, it’s gonna be دشوار است.”

و همچنین با Buttigieg قوی آیووا نشان میدهد این امکان وجود دارد که او نه بایدن تبدیل خواهد شد و به اصطلاح نامزد معتدل است که کسانی که در سیاسی مرکز حزب تجمع در اطراف.

“این دیگر اجتناب ناپذیر است که جو بایدن در حال رفتن به فینالیست در حد متوسط براکت به رفتن در برابر مترقی” گفت: Bannon. “از نظر پشتیبانی از میانه و پول شهردار پیت زده یک ضربه عمده در برابر بایدن.”

Ctq

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq امیدوار بود به یک مطلب مهم در آیووا اما تا کنون همچنان در مکان پنجم. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

آیووا بود Klobuchar شانس را به خوبی انجام دهد و قابل توجهی را نشان میدهد. او تا به حال یک شبه دولت خانه مزیت گفت: Kondik به خانه اش در ایالت مینه سوتا مرزهای آیووا.

به جای این نتایج تا کنون او را در مکان پنجم.

“این به من شانس او بود. آن را سخت به تصور کنید که یک مسیر برای او در حال حاضر” Kondik گفت.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر