بزرگ فناوری غول تنظیم برای شهادت در کنگره شنوایی خود را قدرت نفوذ

Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک همه را به پاسخ خود را برای شرکت شیوه های

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک همه را به پاسخ خود را برای شرکت شیوه های قبل از کنگره روز شنبه به عنوان یک خانه پنل کلاه آن سال تحقیق و تفحص از تسلط بازار در صنعت فن آوری.

منتقدان سوال که آیا شرکت هایی که بزرگ شده اند به طور فزاینده ای قدرتمند پس از gobbling تا نمرات از رقبا — خفه کردن رقابت و نوآوری و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و خطری برای جامعه است.

چهار اجرائی هستند و شهادت از راه دور برای شنیدن چهارشنبه در 12 p. m. ET توسط مجلس به قوه قضائیه فرعی در ضد تراست.

در آن دو حزبی بررسی پنل جمع آوری شهادت از سطح میانی مدیران چهار شرکت رقبا و کارشناسان حقوقی و pored بیش از بیش از یک میلیون اسناد داخلی از شرکت های.

یک سوال کلیدی این است که آیا رقابت موجود سیاست ها و قرن قوانین ضد تراست کافی برای نظارت از تکنولوژی غول یا اگر قانون جدید و اجرای بودجه مورد نیاز است.

رئیس کمیته فرعی کنگره دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات است به نام چهار شرکت انحصارات اگر چه او گفت که شکستن آنها را باید آخرین راه حل باشد. در حالی که مجبور breakups ممکن است به نظر می رسد بعید گسترده موشکافی از فن آوری امتیاز نسبت به امکان اعمال محدودیت های جدید بر قدرت آن است.

بزوس هرگز شهادت به کنگره

شرکت ها به صورت قانونی و سیاسی تهاجمی در ضرب جبهه از کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و دولت تنظیم کننده های اروپایی و ناظران. وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال شده اند بررسی چهار شرکت' شیوه های.

برای بزوس که ریاست بیش از یک e-commerce امپراتوری و سرمایه گذاری در محاسبات ابری شخصی "هوشمند" تکنولوژی و فراتر از آن خواهد شد اولین-همیشه ظاهر قبل از کنگره است.

سازمان دیده بان l سابق آمازون VP: Pandemic پخش به شرکت مزایا:

سابق آمازون VP Tim Bray به صحبت کرد وندی Mesley در مورد تصمیم خود برای ترک در حمایت از COVID-19 'خبرچین' نگران ایمنی در آمازون انبار و به همین دلیل او فکر می کند "این فقط یک آمازون مشکل". 2:08

پیش نمایش نوشته شده است او شهادت در یک پست وبلاگ در سه شنبه بزوس آثار خود را از ریشه به عنوان یک "گاراژ مخترع" که آمد تا با مفهوم یک کتابفروشی آنلاین در سال 1994.

او به موضوع از آمازون قدرت در آنچه او را توصیف به عنوان یک بزرگ و رقابتی جهانی در بازار خرده فروشی. شرکت حساب برای کمتر از چهار درصد از خرده فروشی در ایالات متحده بزوس را حفظ می کند. او تأکید خود رد به منتقدان که برای این شرکت بود: خارج شده است بیش از دو برابر آمازون اندازه, او می گوید.

بزوس در ابتدا کاهش یافته و به شهادت مگر اینکه او می تواند به نظر می رسد با دیگر مدیران اجرائی. او به احتمال زیاد در صورت سوال بیش از یک وال استریت ژورنال گزارش می دهند که آمازون پیدا کارکنان با استفاده از اطلاعات محرمانه جمع آوری شده از فروشندگان در آن بازار آنلاین به منظور توسعه محصولات رقیب. قبلی شنوایی آمازون اجرایی رد چنین اتهام.

در پی جورج فلوید مرگ و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی Facebook را از دست داده و بیان نفرت به تازگی به آتش کشیده تر از مسائل مربوط به رقابت و حفظ حریم خصوصی به ویژه پس از Facebook امتناع به عمل التهابی پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری از طریق پست و منتقدان گفت: تشویق خشونت در برابر معترضان.

زوکربرگ گفت: این شرکت با هدف اجازه می دهد تا آنجا آزادی بیان به عنوان امکان پذیر است مگر اینکه آن باعث خطر قریب الوقوع خاص آسیب و یا آسیب. "ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود," او می گوید در شهادت خود را آماده برای شنیدن.

"من درک می کنم که مردم نگرانی در مورد اندازه و قدرت درک که شرکت های فن آوری را" زوکربرگ بیانیه می گوید. "در نهایت من معتقدم که شرکت نباید ساخت بسیاری از قضاوت در مورد مسائل مهم مانند محتوای مضر حفظ حریم خصوصی و انتخابات یکپارچگی خود را. به همین دلیل من خواستار نقش فعال تر برای دولت ها و رگولاتورها و به روز رسانی قوانین برای اینترنت است."

آگهی گوگل تسلط سوال

به دنبال در گوگل, تنظیم کننده های اروپایی به این نتیجه رسیده اند که این شرکت با دستکاری موتور جستجوی خود را برای به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه بیش از دیگر سایت های خرید آنلاین در تجارت الکترونیک بازار و جریمه گوگل که پدر و مادر الفبا, Inc., رکوردی معادل 2.7 میلیارد دلار. گوگل مناقشه یافته و جذاب است.

به طور کلی وکیل در 50 ایالت و سرزمین های رهبری تگزاس راه اندازی یک تحقیقات آنتی تراست گوگل در ماه سپتامبر با تمرکز بر روی آن تبلیغات آنلاین کسب و کار.

"گوگل به اجرا در بسیار رقابتی و پویا در بازارهای جهانی که در آن قیمت ها رایگان هستند و یا در حال سقوط و محصولات به طور مداوم بهبود" پیچای می گوید: در نوشته شهادت. "رقابت در تبلیغات — از Twitter, Instagram Pinterest Comcast و دیگران — کمک کرده است پایین تر تبلیغات آنلاین هزینه ها با 40 درصد بیش از 10 سال گذشته با این صرفه جویی کردن در مصرف کنندگان از طریق قیمت های پایین تر."

اپل که آیفون سوم-بزرگترین-فروش گوشی در جهان, چهره های اتحادیه اروپا تحقیقات بیش از هزینه های شارژ توسط خود فروشگاه App و محدودیت های فنی که به اتهام خفه کردن رقبا به اپل پرداخت.

"اپل ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار" کوک می گوید.

او در این مورد که هزینه های اپل به اتهام برنامه های به فروش خدمات و کالاهای دیگر مناسب هستند به خصوص در مقایسه با آنچه در دیگر شرکت های فن آوری جمع آوری. در بیش از یک دهه از App Store راه اندازی شد "ما هرگز مطرح شده در کمیسیون و یا اضافه شدن یک واحد هزینه" کوک می گوید در شهادت او.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب