بایدن در مقابل ساندرز: مقایسه نامزدها در چگونه سیاست های خود را تحت تاثیر قرار خواهد کانادا

کانادا می تواند حق را در چانه زنی جدول با ایالات متحده یک بار دیگر مذاکره یک تجارت جدید توافق پس از به سختی به تازگی یکی از آخرین.

اگر یک دموکرات برنده کاخ سفید این یک احتمال قوی است.

در حال حاضر که این مسابقه را به دو رقیب اصلی برای نامزدی حزب دموکرات آن را آسان تر برای انجام یک سمت به سمت مقایسه پتانسیل سیاست نتایج برای کانادا.

یکی از عمده مفهوم شامل سیاست های تجاری به عنوان جو بایدن و برنی ساندرز باید هر دو روشن ساخته آنها می خواهم به مذاکره جدید بین المللی تجاری ترتیبات.

که در پایان شباهت. چرا که نامزدها باید کاملا دیدگاه های مختلف در تجارت بین المللی و معاملات مختلف در ذهن است.

برخی از مسائل از واردات به کشور کانادا هستند و بدیهی است که دشوار است برای پیش بینی — مانند این که چگونه یک ریاست جمهوری امیدوار خواهد پاسخ به یک بحران جهانی مانند coronavirus.

اما در مورد مسائل مختلف از نتیجه به کانادا ساندرز و بایدن را ساخته اند نظرات خود را شفاف و واضح.

“چیز خوب است و همه نامزدها آشنا هستند” گفت: Chris شن و ماسه و سر از کانادا موسسه در واشنگتن Wilson مرکز.

“شما خواهید دید که این مسائل در آینده است.”

شن و ماسه و گفت که هر کس که برنده این انتخابات از کدام حزب است که فرد سیاست خواهد بود بهتر شناخته شده به کانادا از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و یا حتی باراک اوباما در سال 2008.

در اینجا چگونه نامزدهای دموکرات’ نمایش در تجارت و انرژی و تغییرات آب و هوایی و همکاری نظامی ممکن است تاثیر می گذارد کانادا.

تجارت: بایدن

بایدن هدف امریکا اقیانوس آرام امضا دوباره. معاون سابق رئیس جمهور روشن ساخته است او به دنبال ایالات متحده شرکت در معامله که قبلا شناخته شده به عنوان Trans-Pacific Partnership که centrepiece از اوباما, تجارت در دستور کار است. پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو معامله کانادا و 10 کشور دیگر پیوست بدون آمریکا

در یک بحث دموکراتیک در سال گذشته بایدن قاطعانه بود: “من می خواهم مذاکره مجدد,” او گفت:. بایدن بازیگران آن به عنوان یک ماده از رهبری آمریکا در تلاش برای اطمینان حاصل شود که رایگان-بازار کشورها و نه چین نوشتن تجارت جهانی قوانین قرن 21 است.

چه خواهد بایدن به دنبال در یک بازنگری شده است ؟ او می گوید: او می خواهد در محیط زیست و کار گروه های درگیر در مذاکرات. بایدن همچنین ممکن است سعی کنید با گرفتن کشاورزان ایالات متحده دسترسی به برخی از فراورده های لبنی سهمیه در زمان CPTPP که می تواند ایجاد اصطکاک است.

سارا Goldfeder سابق دیپلمات های ایالات متحده ارسال شده در اتاوا در طول اصلی TPP مذاکرات می گوید لبنی جزئیات خواهد بود یک کپی ساده و رب از به روز رسانی به نفتا. یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نیز بازگرداندن قابل پیش بینی به سازمان تجارت جهانی گفت: Goldfeder که در حال حاضر با این نسخهها کار در Earnscliffe استراتژی گروه در اتاوا.

وجود خواهد داشت یکی از عمده دراز مدت نتیجه برای کانادا اگر آمریکا دوباره وارد اقیانوس آرام شد ، این امر به طور موثر لغو یکی از بحث برانگیز ترین جنبه های جدید نفتا معامله — به اصطلاح غروب بند. کانادا مقامات صرف ماه مقاومت در برابر این بند که نیاز به کشورها برای شروع renegotiating معامله هر چند سال در معرض خطر از توافق لغو شدن در 16 سال است.

جدید TPP خواهد اعتبار یک استراتژی خصوصی نقشه برداری توسط برخی از مقامات کانادا که خواست همکاران فقط قبول غروب بند. خود منطق? جدید نفتا ممکن است تنها به طور موقت معامله مختصر و موقت برای حفظ تجارت روان از طریق تهمت و عصر. باید بایدن وارد اقیانوس آرام در حال حاضر به عنوان شناخته شده به CPTPPاین امر به احتمال زیاد entrench تجاری تنظیم بدون غروب بند.

ساندرز آدرس های جدید هواداران در یک تظاهرات در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه 28. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

تجارت: ساندرز

ساندرز نمی خواهد دوباره به TPP. در واقع ساندرز جشن اصلی آن مرگ در دست مغلوب ساختن پیشی جستن. معامله ساندرز می خواهد به مذاکره مجدد? جدید نفتا و شناخته شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان USMCA.

در یک سخنرانی به سنا ساندرز شکایت کرده است که USMCA نیست ذکر است تغییر آب و هوا. به طور خاص او اظهار تاسف کرد که این کاهش موانع تجاری در رقیق کننده محصولات است که کمک به cenovus قیر جریان از طریق خطوط لوله.

“این باعث می شود آن را آسان تر برای سوخت های فسیلی شرکت ها را به شن های قیر نفت به ایالات متحده از طریق خطوط لوله خطرناک مانند Keystone XL” ساندرز گفت.

ساندرز می خواهد معامله را در راه های دیگر که او را در تقابل با دولت کانادا: او می خواهد بیشتر دامنه برای خرید قوانین آمریکا. ساندرز نیز اغلب به نام برای کشور از مبدا برچسببه طوری که گوشت از خارجی دام خواهد بود به عنوان برچسب از جمله در فروشگاه های مواد غذایی.

یکی تجاری آمریکا متخصص که مورد بحث و بررسی جدید USMCA با ساندرز گفت: مخالفت خود را با مقابله فراتر می رود نظرات خود را در تغییر آب و هوا. ساندرز نیز حفظ نیروی کار مقررات بیش از حد ضعیف برای حفظ شغل در آمریکا ،

Suncor پایه گیاهی با upgraders در نفت ماسه در فورت مکمورری آلتا در دوشنبه 13 ژوئن 2017. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

انرژی و محیط زیست: بایدن

وقتی پرسیده شد که در کارولینای جنوبی تجمع آنچه او اولویت خواهد بود به عنوان رئیس جمهور بایدن گفت: پاریس, آب و هوا بر شد بالای لیست خود را. او قول داد تا دوباره آن را در 1 روز ریاست جمهوری خود را.

بایدن است آب و هوا طرح نیز فشار کشورهای دیگر به سطح شیب دار تا خود در پاریس تعهدات. او خواهد بازگرداندن اوباما-دوران همکاری با کانادا در قطب شمال مسائلبا مسدود کردن تهمت حرکت اجازه می دهد تا نفت و گاز اجاره در قطب شمال. او همچنین وعده داده برای کار با قطب شمال اعضای شورای مانند کانادا به گسترش است که حفاری مهلت قانونی در سطح جهان است.

بایدن پلت فرم همچنین خواستار 100 درصد انرژی پاک, اقتصاد و خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. این امر نیز به دنبال به صرف $1.7 تریلیون بیش از 10 سال در فناوری های سبز.

بایدن انتقاد کرده است نفت کانادا. وقتی پرسیده شد که در نیویورک تایمز هیئت تحریریه مصاحبه به همین دلیل او را محکوم کرد, چینی, آلودگی, اما نه نفت کانادا بایدن گفت که او نیز مخالف “چه کانادا انجام, از نظر خطوط لوله و نفت خام آنها ارسال جنوبی در ایالات متحده است.”

بایدن بخشی از دولت اوباما است که در اصل مسدود Keystone XL pipeline. اما نام او قابل توجه وجود ندارداما از لیست نامزدها که قول داد به معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب هنوز ناقص خط لوله است.

کانادا نویسنده و فعال نائومی کلاین در سخنرانی خود در یک ساندرز کمپین رویداد در لاس وگاس در فوریه. 20, 2020, او می گوید سیاست های آب و هوا خواهد نه تنها حرکت کردن سوخت های فسیلی سریع تر خواهد بود اما به لحاظ سیاسی دقیق تر بیش از حد. (الکساندر پانتا/CBC News)

انرژی و محیط زیست: ساندرز

ساندرز به مراتب تهاجمی تر در مورد این مسئله مسدود کردن Keystone XL فقط یک شروع است. ساندرز نمی خواهند نفت حمل می شود; او می خواهد نفت از مدیران ، خود را سبز معامله جدید طرح خواستار مدنی و کیفری مناسب در برابر روغن مدیران برای آسیب های ناشی از تغییر آب و هوا — با الهام از مجازات در برابر صنعت دخانیات.

ساندرز می خواهد به ممنوعیت آمریکا واردات نفت از, که کانادا در حال حاضر کشتی ها بیش از 3.5 میلیون بشکه در روز به آمریکا او نیز پایان جدید فدرال سوخت های فسیلی زیرساخت مجوزها و ممنوعیت fracking.

برای سهولت در انتقال به یک اقتصاد سبز او می گوید که تضمین پنج سال از سوخت های فسیلی کارگران حقوق و دستمزد فعلی مسکن کمک و آموزش های شغلی یا پرداخت حقوق بازنشستگی،.

صحبت کردن در یک مبارزه انتخاباتی قبل از نوادا قفقاز کانادا, روزنامه نگار و نویسنده نائومی کلاین یک ساندرز حامی گفت: — بر خلاف دیگر نامزدها — ساندرز محتضر فوریت وضعیت آب و هوا.

“برنی تنها کسی است که در واقع به رسمیت می شناسد که … ما نیاز به حرکت سریع تر.” او گفت: در سراسر-هیئت مدیره رویکرد نه تنها عملکرد نتایج بیشتر — در برآورد این امر در واقع بیشتر حمایت بیشتر از جریان اصلی سیاست های مانند کربن مالیات و cap-and-trade سیستم.

در این دوشنبه, آوریل 27, 2019, عکس نیروهای ناتو حضور در مراسم فارغ التحصیلی از سربازان ارتش ملی افغانستان از یک برنامه آموزشی در کابل ، بایدن و ساندرز کاملا متفاوت در ارتش ایالات متحده و ماجراجویی. (Rahmat Gul/آسوشیتد پرس)

ناتو و دفاع: بایدن

بایدن ناتو موثر سیاسی-نظامی داد در تاریخ مدرن است. او می گوید که مشکل در حال رشد استبداد در سراسر جهان و دموکراتیک پسرفت در ناتو خود را. بایدن گفت که او می خواهد برای تقویت اعضای ناتو تعهد به دموکراسی است.

او حتی منتشر مبارزات انتخاباتی آگهی های نخست وزیر جاستین ترودو و دیگر رهبران در اجلاس سران ناتو در داشتن یک خنده هنگامی که صحبت کردن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم تهدید متحدان او به عنوان پرس و آنها را برای افزایش هزینه های نظامی. “ناتو است نه حفاظت از سر و صدا” بایدن گفت: در حالی که رقابت انتخاباتی در آیوا.

“بایدن سنتی ناتو مرد” شن و ماسه گفت. “او به سهولت کمی در browbeating [متحدان] بیش از هزینه های دفاعی — اما نه زیاد.”

بایدن رفت و به اتاوا بود و یک نشست دوستانه با ترودو در ماه دسامبر سال 2016 در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، (کریس Wattie/فردا نیوز)

ناتو و دفاع: ساندرز

ساندرز است که مکرر دهه منتقد ایالات متحده نظامی خارجی ماجراجویی. در عین حال او سهام برخی از بایدن نمایش در محاسن بین المللی داد.

“من باور دارم در ناتو است. من معتقدم که ایالات متحده, همه چیز مساوی باید با همکاری کشورهای دیگر در داد و نه انجام آن به تنهایی و” ساندرز به تازگی گفت: در 60 دقیقه.

ساندرز حتی گفت که اقدام نظامی تحت شرایط مختلف مانند حفاظت از آمریکایی ها, جلوگیری از ایران و کره شمالی از به دست آوردن سلاح های هسته ای مداخله در بحران انسانی و یا حفاظت از تایوان از حمله چین.

ساندرز نیز نظرات خود را در گذشته نشان میدهد که آمریکا سرخوردگی با دیگر کشورهای نظامی صرف می رود به مراتب فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و سلف اوباماو دهانه کل ایالات متحده طیف سیاسی.

در یک سال 2016 بحث ساندرز گفت: او می “نمی شود از خجالت” بیان کرد که “شما باید برای قرار دادن خود سهم عادلانه از دفاع بار.”

حتی اگر ساندرز به ندرت در مورد مذاکرات نظامی مسائل Goldfeder گفت: این یک شرط بندی امن هر وزیر دفاع به او عطا خواهد نگه دارید تا فشار به متحدان به صرف دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>