بایدن بازديد دلاور اعتراض سایت می گوید: کشور باید به نوبه خود “غم و اندوه به هدف’

برخی از مردم فکر می کنم رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نظامی آمریکا به شهرهای آمریکا برای برقراری “نظم و قانون” است ترسناک حمله به آزادی های مدنی. رادیو فردا میزبان Tucker Carlson آن را به نام اولین گام خوب در یک مدت طولانی و پیچ در پیچ مونولوگ دوشنبه شب.

“هنگامی که اوباش آمد آنها رها ما” کارلسون آغاز شد. “این است که چگونه سازمان ملل سقوط زمانی که هیچ کس در قدرت نگه می دارد ، او به معترضان “بدترین مردم در جامعه ما” و شورش “باطل psychopaths” که “تلاش برای سرنگونی سیستم سیاسی ما.” آمریکایی ها “باید از خودمان محافظت کنیم و خانواده های ما,” او گفت: “اما ما نمی توانیم اجازه می دهد خود را برای تبدیل شدن به مانند آنها هستند. ما حیوانات ما آمریکایی هستیم.” رهبران ما “ما را در برابر هر یک از دیگر,” او گفت: تغییر دنده اما “ما عشق ما همسایه های بی وقفه و با وجود همه آن نه فقط به دلیل آنها شبیه به ما یا ما به اشتراک گذاشتن دیدگاه های سیاسی اما ما آنها را دوست دارم چرا که آنها انسان هستند و آنها آمریکایی است. کسانی هستند که روابط ما با هم متصل این اوراق قرضه رهبران ما به دنبال از بین بردن. ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را.”

که در آن وحدت به پایان رسید. کارلسون نشان داد که با دقت به سرپرستی عمدتا زمینه رایگان توییتر تصویری مونتاژ عمدتا سیاه و سفید غارتگران و تظاهر کنندگان حمله بیشتر مردم سفید — اگر خود را رسانه های اجتماعی تغذیه پر است از خشونت پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز و تماشاگران این است که یک جایگزین دلیل کارلسون پیشنهاد وجود دارد هیچ معترضان مسالمت آمیز. او حمله به رهبران دموکرات و گفت آنها نمی توانند انتقاد از معترضان به دلیل “اینها رای دهندگان خود را تمیز کردن ساعت رولکس فروشگاه” اما او را صرف بیشتر از انرژی خود را کوبیدن به اصطلاح “محافظه کار و رهبران” نام-چک کردن معاون رئیس جمهور مایک پنس و رئیس بنیاد میراث و انتقاد نیکی هیلی گفت: همه آمریکایی ها باید ناراحت پلیس به قتل جورج فلوید.

سپس کارلسون تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن یک کلیپ از یک فاکس نیوز خبرنگار تعقیب لافایت مربع در شب جمعه توسط معترضان. “اگر شما نمی توانید نگه داشتن یک فاکس نیوز خبرنگار از مورد حمله قرار گرفتن به طور مستقیم در سراسر از خانه خود را, چگونه می تواند به شما در محافظت از خانواده ام؟” کارلسون پرسید. “چگونه می خواهید برای محافظت از کشور ؟ چقدر سخت شما سعی? در توییتر صبح روز بعد رئیس جمهور امریکا اطمینان که او و خانواده اش فقط خوب است. خود را از بودجه فدرال پاسداران بدن نگه داشته بود آنها را امن. او اشاره نمی کند حفاظت از بقیه ملت که پس از آن در آتش است. او به نظر می رسید آگاه تنها از خود است.”

“اولین شرط از رهبری است که شما تماشای بیش از مردم در مراقبت از خود” کارلسون گفت. “مردم را با تقریبا هر چیزی را اگر شما انجام این کار است. شما می توانید به طور منظم می گویند شرم آور چیزهایی که در تلویزیون شما می توانید استخدام Omarosa به کار در کاخ سفید ، همه از آن بخشوده خواهد شد اگر شما محافظت از مردم خود را. اما اگر شما از آنها محافظت نمی کند و یا بدتر از آن اگر شما به نظر می رسد مثل شما را نمی توان زحمت برای محافظت از آنها را و سپس شما انجام می شود. آن را بیش از. مردم را ببخش نه ضعف.” او در ادامه به تحسین برگ برنده نظامی اتمام حجت به نام خود سنت جان کلیسا عکس-op یک “قدرتمند نمادین حرکت” سطل آشغال مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر و پیشنهاد کرد که مردم درمان نمی شوند به همان اندازه تحت قانون. “رهبران ما ضعیف هستند” کارلسون گفت. “شکارچیان آن را می دانم. که چرا این اتفاق می افتد.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر