بایدن به پیشنهاد $775 میلیارد کودک, مراقبت از سالمند, مراقبت از طرح بودجه تا حد زیادی توسط ثروتمند سرمایه گذاران املاک و مستغلات

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "است مشغول shanking پاسخ به کروناویروس که او را فراموش کرده در مورد شور و شوق

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "است مشغول shanking پاسخ به کروناویروس که او را فراموش کرده در مورد شور و شوق واقعی پروژه اهریمنی مهاجران" Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. "اما او قصد بازگشت به اصول اولیه چون اوایل امروز مغلوب ساختن پیشی جستن منع سرشماری ایالات متحده از شمارش مهاجران مستند نشده." مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی است "به طور کامل بر خلاف قانون اساسی," او اضافه شده است. "اما مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد هیچ از قانون اساسی او فقط کاغذ برداشته آن را با مقدمه."

"اوه صحبت از قانون اساسی شب گذشته در پورتلند, اورگان, بی نام فدرال سربازان طوفان دوباره شلیک گاز اشک آور و نارنجک به معترضان" از جمله رشد گروه از مادران و مشروط از پدران Colbert گفت. "مقامات محلی خوشحال نیست" و باید گفت که این عوامل را ترک کنند اما تهمت ادعا اورگان رهبران نمی خواهم "او اردک-اردک-غاز-موتورهای پله ای" از آنجا که آنها می ترسند از معترضان. بله "این معترضان فوق العاده ترسناک این زن انجام یوگا برای منحرف کردن اذهان فدرال — که برهنه است پرخاشگری" او deadpanned نشان دادن امن-برای-کار عکسی از یک معترض لقب "برهنه آتنا."

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او با در نظر گرفتن این ملی, به شهرهایی مثل نیویورک و شیکاگو است. "این خیلی بد چون تهمت فقط می خواهد بیشتر هرج و مرج" کلبرت آهی کشید. او تصور چگونه جنسیت و شهر را نگاه فدرال تحت اشغال.

و او به ماموران فدرال آشپزی مقصد در شیکاگو است.

نمایش روزانه's Trevor Noah نیز فرار را از طریق برخی از "نمایشی" تظاهرات در پورتلند از جمله آتنا. "اعتراض برهنه ؟ در حال حاضر که شجاعت" او گفت:. "اگر چه ما مطمئن شوید که برهنه است بخشی از یک اعتراض ؟ منظورم این است که او فقط می تواند یکی از آن دسته از افرادی که زمان زیادی را صرف در مستند که آنها را فراموش کرده است که آنها را مجبور به پوشیدن لباس های زمانی که آنها خانه را ترک کنند." همچنین "شما می دانید که خود را در اعتراض به برداشتن بخار زمانی که مادر خود را نشان می دهد تا," او اضافه شده است.

"ناشناس سربازان پرتاب معترضان به بینام و ون در خیابان پورتلند" صداها "کمتر مانند دموکراسی و بیشتر شبیه به یک قسمت از Narcos," نوح گفت. "و چگونه افرادی هستند که حتی قرار است به تفاوت بین دستگیر و ربوده ؟ چون من نمی دانم اگر شما متوجه این اما در امریکا تصادفی دیدن و راه رفتن در اطراف در کمو دنده نگه داشتن اسلحه تمام وقت." و با مغلوب ساختن پیشی جستن "برنامه ریزی برای ارسال این پلیس مخفی به شهرستانها در سراسر امریکا" او گفت:, "شما ممکن است بخواهید برای گرفتن برهنه و تماس مادر خود را به دلیل sh-t را در مورد به پایین" است. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب