بایدن طول می کشد قاطع رهبری در megyn kelly اولیه پیش بینی مدل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow است که در ادامه به ادعای COVID-19 coronavirus است که “موجود” به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده می گذرد 230 سراسر 21 متحده است.

Kudlow در مصاحبه ای با CNBC در روز جمعه گفت: او را “استدلال” ویروس جدید شده است و “موجود” در آمریکا تکرار ادعای او هفته گذشته به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد و هشدار داد که این ویروس جدید به زودی می تواند به شدت مختل کردن زندگی روزمره است.

“ما در واقع نمی دانم چه قدر از ویروس است که می تواند اگر چه رک و پوست کنده که تا کنون به نظر می رسد نسبتا موجود” Kudlow گفت CNBC در روز جمعه. “…اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در معرض خطر این ویروس است.”

Kudlow همچنین گفت: “امریکا باید به ماندن در محل کار” این استدلال که بخش خصوصی این است که “برای حل این بیماری” و دوباره تکرار کرد: “من هنوز هم استدلال می کنند به شما که این موجود است. نمی توان آن را مهر و موم شده اما … در یک نسبی حس نسبت به جمعیت ما نسبت به عادی flus … من فکر می کنم آن است که نسبتا موجود است.”

CNBC میزبان دیوید Faber به چالش کشیده Kudlow در ادعای خود در طول مصاحبه در یک نقطه و گفتن او را که coronavirus است “بسیار جدی تر از آنفولانزا به عنوان شما می دانید.” فابر همچنین گفت Kudlow که “این بسیار سخت است برای گفتن که آیا واقعا در هر راه موجود و یا اینکه ما همه در معرض خطر” که Kudlow پاسخ داد: “من مطمئن هستم که در آن شما در حال رفتن در آن است.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>