بایدن تقویت رهبری دموکراتیک نژاد با پیش بینی برنده در میشیگان, Missouri, می سی سی پی مقدماتی

جو بایدن پیش بینی شده بود را سه شنبه شب بزرگترین اولیه جایزه — میشیگان — همراه با تعیین برنده در میسوری و می س

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

جو بایدن پیش بینی شده بود را سه شنبه شب بزرگترین اولیه جایزه — میشیگان — همراه با تعیین برنده در میسوری و می سی سی پی برخورد اولیه ضربه به رقیب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز در یک شب هنگامی که شش متحده شد تا برای grabs.

جشن خود را در اوایل پیروزی او گفت: حامیان نزدیکی فیلادلفیا ستاد آن را "خوب دیگر شب" و "یک گام نزدیک تر به بازگرداندن نجابت و عزت و افتخار به کاخ سفید است."

در یک رام تن بایدن رسیده به حامیان مبارزه رقیب برنی ساندرز ضمن تشکر از سناتور ورمونت و خود را زیر "برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را" و خود را هدف مشترک: برای "ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

در سال 2016 ساندرز به ثمر رساند ناراحتی که لنت بسیار مورد نیاز اعتبار به خود 2016 چالش اصلی از هیلاری کلینتون — و که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی چهار سال آنقدر باریک است که دموکرات ها در حال از جان گذشته برای نشان دادن آنها از این قدرت به آن تلنگر به عقب.

اما بایدن یک فشار نهایی وجود دارد و در روزهای اخیر صف آرایی autoworkers و شعار یک دور تازه از مشخصات بالا تاییدیه.

از سمت چپ آمریکا از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. (تراشه Somodevilla جاناتان Bachman/گتی ایماژ)

با وجود این در اوایل زیان ساندرز می تواند افزایش از داکوتای شمالی آیداهو یا ایالت واشنگتن که آرا هنوز در حال شمارش است. اما مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد ساندرز نمی خواهد صحبت علنی سه شنبه شب.

اضافه کردن به تنش های وارده نتایج نگرانی در مورد گسترش شیوع کروناویروس. هر دو ساندرز و بایدن با عجله لغو رویدادهای آنها می خواهم برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در کلیولند و کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که آینده بحث در آریزونا در روز یکشنبه برگزار خواهد شد و بدون مخاطبان زنده "به درخواست هر دو کمپین و از فراوانی از احتیاط."

سهشنبه نخستین بار رای دهندگان وزن در دموکراتیک مسابقه پس از آن به طور موثر محدود به دو فرد مسابقه بین ساندرز و بایدن. این یک تست از اینکه ساندرز می تواند به گسترش درخواست تجدید نظر خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار زودتر پس از شکست در جنوب. بایدن در عین حال به دنبال نشان می دهد که او می تواند نگه داشتن حرکت پس از رفتن او تعجب شنبه برگرد.

تشکر. Tulsi Gabbard باقی مانده در مسابقه اما تنها دو نمایندگان تا کنون. او واجد شرایط برای روز یکشنبه بحث است.

بایدن در حال حاضر غالبا کنه خاموش نام شش سابق ریاست جمهوری رقبا که به تایید او فقط در هفته گذشته گفت: او "نامزد که آنها فکر می کنم می توانید برنده شوید." معاون سابق رئیس جمهور مبارزات انتخاباتی است در روزهای اخیر با دو نفر از آنها Sens. Cory Booker و کامالا هریس و به نظر می رسد با میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. هر سه باید ذکر شده است که ممکن است معاون ریاست جمهوری میدارد.

پس بایدن را قوی نشان سهشنبه شب سابق نامزد اندرو یانگ همچنین اضافه شدن نام خود را به بایدن تایید لیست.

میدان نبرد میشیگان

با 125 نمایندگان در خطر است, Michigan کردم بیشتر توجه سهشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت تنها حدود 10 ، 000 رای در انتخابات عمومی در سال 2016 و دموکرات هستند و مشتاق به آن را به عقب.

یک پیروزی برای بایدن ممکن است نشان می دهد حزب خود او می تواند آن را دوباره در برابر تهمت در ماه نوامبر.

جیل بایدن, مرکز, همسر جو بایدن آرنج ضربه حامیان جوان در روز سه شنبه در لانسینگ میشیگان. (متی Dae اسمیت/آسوشیتد پرس)

اگر چه او را رد کرد و مفاهیم او می تواند رها از نژاد اگر شنبه می رود بد ساندرز بود بازدید از مراکز رای دهی در دیترویت در روز سه شنبه scrounging برای اواخر شکستن حامیان. او گفت که او در حال حاضر مبارزه دموکراتیک "استقرار" و در تمسخر پیشنهادات است که خیلی از نخبگان حمایت از حریف خود یعنی بایدن تر است electable.

"در انتخابات پارلمانی که نامزد می تواند در ایجاد شور و شوق و هیجان و مشارکت نیاز داریم؟" ساندرز پرسید. "اگر شما می خواهید به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن که همه دموکرات ها انجام و اکثریت مستقل انجام دهد و برخی از جمهوری خواهان ما هستند که در مبارزات انتخاباتی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب