بایدن گزارش می گوید سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و در ‘سه’ میدارد برای VP

در حالی که راه اندازی تجهیزات ویدئو در دلاور برای یک گزارش چهار روز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ظاهرا خانههای گلی خالی بیش از ممکن است در حال اجرا ميباشد.

بایدن گفت: سابق رهبر اکثریت سنا هری رید که سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.) یکی از “سه” انتخاب باید او برنده دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, Mediaite گزارش روز شنبه.

رید که او نیز دیرین سناتور نمایندگی نوادا گزارش nudging بایدن نسبت به انتخاب کورتز متن ترانه مست و خود را به عنوان معاونت و بایدن انتخاباتی ظاهرا احساس می کند او خواهد بود قوی انتخاب و می تواند کمک به گسترش بایدن محبوبیت در میان Latinx رای دهندگان. بایدن علنا متعهد به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور اگر نامزد بیش بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), جرقه های بی پایان گمانه زنی ها بیش از کسانی است که زن ممکن است. CNBC می گوید بایدن را “متحدان کسب و کار” امیدوار هستند از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) یا سن. ctq (D-Minn.), دو نفر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خود است. واشنگتن پستدر عین حال گفت: بایدن را کوتاه احتمالا شامل کورتز متن ترانه مست و بلکه به نام بیشتر شناخته شده دموکرات مانند سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز. بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به اختلاف Mediaite‘s, گزارش, به سادگی گفت: او را با شور و نشاط دامپزشک نامزد.

New York magazine نوشت که بایدن است هزینه های خود را به “کروناویروس پناهگاه” زمان “فکر زیادی” درباره پتانسیل VP و گرفتن مقدار زیادی از تماس های از حامیان و دموکراتیک strategizers که در حال هل دادن بایدن برای انتخاب نامزد خود را از انتخاب. هیچ یک از کسانی که در تماس با این حال منجر به مقدار گزارش اطلاعات در مورد اینکه آیا بایدن به حال تنگ فهرست خود را.

بایدن گفت: این نمایش روز سه شنبه خود را به “کوتاه مدت” لیست بين “12 و 15” نام اما اگر خود گزارش داد بیانیه به رید به باور او انجام می شود تعداد زیادی از کل کم در چند روز گذشته. در ادامه مطلب Mediaite و نیویورک. تابستان مزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>