بایدن پیش بینی شده را به نفع خود آرزو میشیگان اولیه

این Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان دو اصلی رویدادهای موسیقی برگزار شد هر مارس در Indio, California, در حال موکول میان coronavirus نگرانی.

کنسرت ترویج Goldenvoice اعلام تعویق در روز سه شنبه. Coachella در حال حاضر محل در تعطیلات آخر هفته از اکتبر. 9 و 16 با دلیجان زیر را در آخر هفته از اکتبر. 23. Goldenvoice گفت: جشنواره موکول شد “در جهت شهرستان ریورساید و بهداشت محلی مقامات.” آنها می گویند هر چیزی در مورد ترکیب تیم تغییر Rage Against the Machine, Travis Scott and Frank Ocean هستند این سال Coachella headliners with Carrie Underwood, Lil Nas X و Thomas Rhett انجام در دلیجان.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد تعویق گفت: در بیانیه ای اعلام کرد “این تصمیم گرفته نشده بود به آرامی و یا بدون در نظر گرفتن بسیاری از عوامل. بدون شک آن را تحت تاثیر بسیاری از مردم, اما اولویت من این است برای محافظت از سلامت کل جامعه است.” شش نفر در شهرستان ریورساید باید آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus.

BNP Paribas Open مسابقات تنیس در نزدیکی هند چاه لغو شد بیش از آخر هفته با توجه به coronavirus نگرانی. این ضربه ای بزرگ به این منطقه در صنعت گردشگری; صدها نفر از هزاران نفر از مردم با حضور در این مسابقات هر سال یک مطالعه نشان داد که در سال 2017, تماشاگران, فروشندگان, و حامیان صرف بیش از $262 میلیون دلار در کسب و کار در منطقه است. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>