بایدن متعهد به کاهش مدیکر سن و کاهش برخی از بدهی های دانشجویی در شاخه زیتون به ساندرز حامیان

مورت دراکر هنرمند محبوب و شناخته شده برای کار خود را در MAD magazine شده در 91. دراکر درگذشت پنج شنبه در خانه

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

مورت دراکر هنرمند محبوب و شناخته شده برای کار خود را در MAD magazine شده در 91.

دراکر درگذشت پنج شنبه در خانه اش در نیویورک, دختر لوری Bachner تایید به نیویورک تایمز. او به آسوشیتد پرس او دچار مشکلات تنفسی و اشکال در راه رفتن اما آزمایش شد برای COVID-19.

پس از پیوستن دیوانه در سال 1956 دراکر را کاریکاتور satirizing فرهنگ پاپ به زودی یاد شد و او نشان داده بیش از نیمی از مجله فیلم تقلید از دهه 1960 از طریق 2008 در هر زمان. در سال 2000 در مصاحبه با تایمزاو اشاره کرد: "من فکر می کنم من کشیده ام و تقریبا هر کس در هالیوود است."

دراکر را قابل توجه دیگر کار شامل پوستر برای جورج لوکاس' American Graffiti; به گزارش خبرنگار هالیوودلوکاس شخصا سوار به دراکر را در لانگ آیلند برای متقاعد کردن او را به آن را رسم کنید.

"جهان از دست داده است و نه فقط یک استعداد فوق العاده ای اما یک مثال درخشان از مهربانی و تواضع و شوخی" ملی کاریکاتوریست جامعه در بیانیه ای گفت.

دیوانه طرفداران در روز پنج شنبه به سرعت شروع های مورد علاقه خود را از کارتون دراکر افسانه ای حرفه ای از جمله تقلید از فک و جنگ ستارگان. "بسیاری از تصاویر خود را به رنگی در ذهن من به عنوان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که با الهام از آنها" نیویورک تایمز' دیو Itzkoff نوشت.

دوست دراکر را جان Reiner گفت: سی ان ان جیک Tapper که دراکر نهایی کلمات به او بودند "من خوش شانس ترین مرد — من تا به حال یک زندگی فوق العاده است." برندان فردا

به روز رسانی 5 p. m. ET: پس از انتشار این بار روشن درگذشت او در روز پنج شنبه به جای جمعه به عنوان اصل گزارش شده است. این داستان به روز شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب