بایدن ضربه شلاق در ساندرز به عنوان اوایل دموکراتیک حزبی رای جریان در نوادا

به عنوان رای گیری اولیه رسید در نوادا نامزدی مسابقه سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن به شدت انتقاد کرد در دموکراتیک رقیب برنی ساندرز در روز شنبه برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کنترل تهاجمی ترین حامیان.

بایدن حمله در طول یک مصاحبه ان بی سی دیدار با مطبوعات آمد و به عنوان او مبارزه می کند برای نجات خود تلاش پیشنهاد ریاست جمهوری و ساندرز با این نسخهها کار به تقویت خود را قوی ایستاده با مسابقه سرعت به یک مرحله جدید است. بایدن همچنین به دنبال تطهیر انتظارات بعدی شنبه, نوادا, قفقاز, گفتن خبرنگاران گفت که او نیاز را به نفع خود.

در این مصاحبه معاون سابق رئیس جمهور ایران گزارش می دهد که ساندرز’ حامیان توهین و تهدیدات آنلاین در برابر رهبران با نفوذ اتحادیه است که کاهش یافته است به تایید هر یک از هشت نامزد هنوز هم در دموکراتیک مسابقه.

“او ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی” بایدن متهم شده است. “اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم آنها را طرد … تخت طرد آنها.”

Sanders مبارزات انتخاباتی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد بایدن را ادعا. اما پنج شنبه در مصاحبه با PBS ساندرز فاصله خود را از چنین رفتاری. “کسی ساخت, شخصی, حملات علیه هر کس دیگری به نام من است نه بخشی از جنبش ما” ساندرز گفت: محکوم کردن چنین رفتاری در تمام مبارزات.

ساندرز ابجو بد و کم مایه در Buttigieg

در اوایل روز شنبه, آتشین مترقی سناتور رفت و در حالت تهاجمی در برابر وزش رقبا برای پذیرش کمپین نقدی از میلیاردرهای اگر چه او کاهش یافته است به پس از مخالفان خود را با نام.

“دموکراسی نیست نامزدها رفتن به خانه های میلیاردرهای بالا بردن پول” ساندرز شارژ در طول یک تظاهرات در حومه شهر لاس وگاس دبیرستان.

سازمان دیده بان سابق اوباما استراتژیست پیش نمایش مسابقه نوادا

راجر Fisk, اصلی, جدید, روز, استراتژی و یک کمپین برای استراتژیست سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما ارائه می دهد بینش خود را به نامزدی مسابقه post-New Hampshire. 4:50

هر دو بایدن و پیت Buttigieg باید به شدت استقبال اهداکنندگان ثروتمند بیش از سال گذشته است. Buttigieg ملاقات با اهدا کنندگان در پشت درهای بسته در سیاتل در حدود همان زمان ساندرز ساخته شده نظرات.

این یک آشنا خط حمله در یک نسبتا ناآشنا تنظیم به عنوان 2020 اولیه مسابقه فرود بر نوادا برای یک آخر هفته وار مبارزه رنگی با تلفن همراه کمپین تابلوهای تبلیغاتی کروز لاس وگاس و مجموعه ای متنوع از رای دهندگان وزن در برای اولین بار.

در حالی که دولت رسمی ریاست جمهوری قفقاز هنوز یک هفته دور دموکرات باز برای اولین بار در چهار روز از رای گیری اولیه در سراسر بیش از 80 مکان. دولت حزب عدالت و در برخی از سایت های سراسر نوادا بودند غرق صف های طولانی.

در شمال نوادا Washoe شهرستان یک خط بیش از 300 نفر snaked از طریق راهرو قفسه های کتاب در کتابخانه های عمومی به عنوان یکی دیگر از 100 صف در شهرستان پارتی, مقر. ده ها تن در سمت چپ و بدون رای گیری.

تماشا کنید: ساندرز ‘کاملا دارای شتاب’; بایدن را “صعود دشوار’

برنی ساندرز در حال شتاب گرفتن به عنوان دموکراتیک رهبری نژاد سر به نوادا است. ما بحث در مورد این و بیشتر از آخرین اخبار در سیاست آمریکا با هیل جولیا منچستر. 6:13

یک سخنگوی نوادا دموکرات مولی Forgey, عنوان نگرانی های مربوط به بزرگ و اولیه مشارکت مردم به عنوان سیاسی جهان با نگرانی تماشا از دور کمتر از دو هفته پس از آیووا ریاست جمهوری قفقاز تبدیل شوند.

“ما خوشحال برای دیدن تعدادی از انرژی دموکرات شرکت کننده در اولین رای گیری اولیه دوره” Forgey گفت و اشاره کرد که در اوایل رای دهندگان باید چهار روز شرکت کنند. “ما داوطلبان و کارکنان در حال کار به هر سایت اجرا می شود به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است و برای اطمینان هر رای دهنده می شود را به صدای خود را شنیده ام.”

اولیه آرا در برگه اضافه خواهد شد به فرد حزبی رای ساخته شده در فوریه. 22 زمانی که دموکرات ها را در حضور حدود 2000 حوزه جلسات در سراسر کشور. نوادا دولت حزب دموکرات رها شده برنامه های خود را به استفاده از یک برنامه مانند است که باعث مشکل در آیووا و درهم به آمده تا با یک سیستم جدید برای tabulate نتایج.

در بحبوحه افزایش نگرانی از این روند چندین نامزد شد ساخت فوری get-out-the-رای هل با تظاهرات و سالن های شهر پیش از جمع آوری کمک های مردمی جشن برای لاس وگاس بر اساس Clark County حزب دموکرات به ویژگی های یک و نیم دوجین کاخ سفید امیدوار.

بایدن چشم باز گشت

بایدن به دنبال نوادا متنوع رای دهندگان برای کمک به احیای مبارزات انتخاباتی خود پس از ضعیف پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر در ایران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سخت به خط مشی و آتش زا و بلاغت در مهاجرت به عنوان او به استقبال رای دهندگان.

“هر کس می داند که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. ما باید اجازه دهید او را می دانم که ما که هستیم” بایدن گفت: نقشه کشی سر و صدا از حدود 100 مبارزات انتخاباتی داوطلبان جمع آوری و در یک لاس وگاس مدرسه دبیرستان به صورت لاتین سازماندهی رویداد.

بایدن تشکر از داوطلبان با تاکید بر اهمیت رای لاتین و تبلیغ روابط خود را با اتحادیه های کارگری. او بعدها گفت که او نمی نیاز به پیروزی در نوادا قفقاز به کوه باز گشت.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در K. O. Knudson مدرسه در لاس وگاس در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

“من فقط باید به خوبی انجام” معاون سابق رئیس جمهور گفت: زمانی که خواست آنچه که او نیاز دارد در خارج از دولت است. پرسید که آیا او را به برنده شدن او پاسخ داد: “نه, من فکر نمی کنم من باید به, اما من فکر می کنم ما باید یک شات در برد.”

سابق سناتور هری رید یک آیکون در نوادا دموکراتیک سیاست به خبرنگاران گفت که “مردم باید شمارش جو بایدن خارج از مسابقه و در عین حال” اما همچنین ارائه کلمات گرم برای ساندرز’ نامزدی. وقتی پرسیده شد که او به عنوان نگرانی از برخی از دموکرات ها که ساندرز ممکن است صدمه دیده و دیگر نامزدها باید او تبدیل به نامزد.

“من مراقبت زیادی در مورد برنی ساندرز. و او واز جایی که او با داشتن مردم در حمایت از او گفت:” 80 ساله رید. “و بنابراین من قصد دارم به انتقاد از برنی ساندرز.”

وارن رزین جهانی مراقبت از کودک

الیزابت وارن در ضمن همچنین وضعیتی وخیم پس از عملکرد ضعیف در هفته گذشته در نیوهمشایر نگاه به نوادا زنان برای حرکت.

ماساچوست سناتور تن به تن او را جهانی کودک مراقبت از طرح او به عنوان مورد خطاب 30 نفر عمدتا زنان در مرکز شهر لاس وگاس رگی و نوار کوکتل. پس از معرفی توسط بازیگر Yvette Nicole Brown, وارن گفت: مراقبت از کودک طرح می تواند برای پرداخت مالیات بر ثروت از دو سنت در هر دلار برای اقبال بیش از 50 میلیون دلار است.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت ماساچوست الیزابت وارن شمار برای یک عکس به عنوان او بازدیدکننده داشته است یک مرکز خرید در محله چینی ها محله از لاس وگاس در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

“این خوب است برای ما بچه ها” وارن گفت. “فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی برای هر مادر. هر mama که هم اکنون می توانید پایان تحصیلات خود را حتی اگر او فقط یک نوزاد بود. هر مادر و هر پدر که می تواند یک کار است.”

ایالت مینه سوتا ctq سعی در معرفی خودش به این دولت رای دهندگان بیش از حد پرداختن به یک آمریکایی آفریقایی تبار جشنواره در لاس وگاس پارک. او با تمجید از دولت, رای گیری حمایت های قانونی و دموکراتیک اکثریت در حالی که تبادل درخواست تجدید نظر او به محوری میانه رای دهندگان.

“در وسط کشور که در آن من از من می خواهید کمی بیشتر در نوادا وجود دارد” Klobuchar گفت. “طرح من این است که برای ساخت یک دیوار آبی در اطراف این کشورها و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای آن پرداخت.”

بلومبرگ پرش نوادا

مایک بلومبرگ که نیست رقابت در نوادا به عنوان بخشی از یک استراتژی به جست و خیز چهار متحده رای دادن به یک نامزد شد و در آستانه راهیابی چهار مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس. این تاجر میلیاردر سابق و شهردار نیویورک شده است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک هدف حزب دموکرات را دور از جناح چپ به عنوان ملی نظرسنجی ها نشان می دهد نشان می دهد او در حال افزایش است.

هر دو وارن و ساندرز با انتقاد از نقش پول در سیاست و میلیاردرهای دنبال ریاست جمهوری است. بلومبرگ و تام Steyer هستند که در دسته.

“دموکراسی نیست میلیاردرهای صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای انتخاب کنید. دموکراسی زمانی است که کار مردم ایستاده تا مبارزه برای عدالت” ساندرز اعلام کرد.

کمپین بلومبرگ که مبارزات انتخاباتی روز شنبه در ویرجینیا اعلام کرد از افتتاح هفت کمپین جدید دفاتر در فلوریدا آوردن مجموع به 10. سابق شهردار نیویورک بیش از 2000 پرداخت کارکنان گسترش در سراسر کشور است و در حال حاضر صرف بیش از $300 میلیون در تلویزیون و رادیو و تبلیغات دیجیتال با توجه به ردیابی تبلیغ شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>