بایدن: جونی ارنست ‘ریخته لوبیا’ در مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از استیضاح محاکمه به لام او

سناتور. جونی ارنست (R-Iowa) گفت: آرام بخشی را با صدای بلند در دوشنبه هنگامی که او به خبرنگاران گفت: او “واقعا علاقه مند” در دیدن چگونه رای دهندگان ایالت آیووا واکنش نشان می دهند به رئیس جمهور تهمت را استیضاح وکلای حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

“آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب” ارنست گفت. “و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان این دموکراتیک caucusgoers. آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است؟”

در حالی که ملاقات با رای دهندگان ایالت آیووا در شنبه بایدن گفت: ارنست “ریخته لوبیا. او فقط آمد و مسطح آن را گفت. شما می دانید تمام استیضاح دادگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یک سیاسی کار ضربه به سعی کنید به لام من چون او از ترس مرگ به اجرا در برابر من و او خوب دلیلی برای نگران.”

ارنست است برای انتخابات مجدد در این سال و با نظرات او دعوت “فعالان دموکراتیک در نگاه او” سو Dvorsky سابق رئیس آیووا حزب دموکرات گفت:” نیویورک تایمز. برایان Bruening صندلی از Clayton County دموکرات گفت: برگ برنده تیم حقوقی استدلال کرده بود “اثر صفر واقعی حزبی رای دهندگان. من نمی دانم هر جو بایدن حامی که حمایت از بایدن کاهش است چرا که هر یک از استیضاح مسائل است.” کاترین گارسیا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر