بایدن ادعا می کند 10 فوق العاده سهشنبه پیروزی ساندرز طول می کشد 3 اما منجر مهم در کالیفرنیا

احیا جو بایدن به ثمر رساند پیروزی از تگزاس به مین در سه شنبه, احیای یک جمهوری ایالات متحده پیشنهاد شد که teetering در لبه فاجعه تنها چند روز پیش از آن.

بایدن در زمان تگزاس, آلاباما, Oklahoma, تنسی, مینه سوتا و میدان نبرد متحده از کارولینای شمالی و ویرجینیا یک شروع قوی به عنوان 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده رفت و به پای صندوق های رای. او همچنین برنده محکم جمهوریخواه ایالت آرکانزاس و الیزابت وارن ایالت ماساچوست بود و در نهایت برنده اعلام شده در روز چهارشنبه در یک مسابقه در مین بیش از حد.

رقیب خود را برنی ساندرز مقابله با یک پیروزی در خانه اش در ایالت ورمونت, کلرادو و یوتا و پیشرو در این مهم نماینده غنی کالیفرنیا.

ناگهان حزب دموکرات ریاست جمهوری زمینه که شامل بیش از نیم دوجین نامزد یک هفته پیش تبدیل به یک مرد مسابقه.

بایدن و ساندرز مادام العمر سیاستمداران کاملا با دیدگاه های مختلف برای آمریکا در آینده شد مبارزه برای نمایندگان در بالا و مخاطرات انتخابات مشخص شده است که مهم ترین بعد از رای گیری در حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است.

سازمان دیده بان | بایدن می گوید او درست دموکرات در مسابقه:

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن می رود پس از هر دو دموکراتیک مخالفان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او مؤکدا از مردم به او رای. 1:22

آن می تواند هفته ها یا ماه — برای حزب برای انتخاب یکی از آنها را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

اما خطوط جدید از مبارزه بین بایدن و ساندرز متبلور را به عنوان معاون سابق رئیس جمهور و سه دوره سناتور ورمونت صحبت کرد و به هر یک از دیگر از دوئل پیروزی سخنرانی از به پایان می رسد مخالف این کشور سه شنبه شب.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن گفت: در لس آنجلس ضربه زدن یکی از ساندرز’ خطوط امضا.

(CBC)

بدون استناد صعودی خود را رقیب با نام ساندرز را دامنگیر در بایدن از Burlington, Vt. “شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز اعلام کرد, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی.

“این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد چهارشنبه و وارن جلسه بود با مبارزات انتخاباتی خود را برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هیچ دلیلی برای ماندن در رقابت است. او به پایان رسید در یک شرم آور مقام سوم در دولت و نه پیروزی در هر یک از کشورهایی که رای دادند.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برنده ساموآ آمریکا کاهش یافته است اما خارج از مسابقه چهارشنبه. (Bryann اندرسون/آسوشیتد پرس)

تعادل فوق العاده روز سه شنبه میدان جنگ پرسش در مورد اینکه آیا دموکراتیک اولیه مسابقه خواهد کشش تمام راه را به جولای کنوانسیون و یا تصمیم خیلی دیر است.

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در روز سه شنبه که فراتر از جغرافیا کلاس و نژاد.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در ایالات متحده شمال شرقی با پیروزی در ماساچوست و مین. او برنده نماینده-ثروتمند تگزاس در جنوب غربی ایالت مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

در سراسر سه شنبه متحده وجود دارد در اوایل سوال در مورد ساندرز ادعا می کند که او در حال رشد است حمایت خود را از او شکست خورده ریاست جمهوری 2016 را پیشنهاد داد.

سازمان دیده بان | ساندرز توضیح می دهد که او نیاز به پیروزی در ماه نوامبر:

سناتور. برنی ساندرز می گوید هواداران خود که رای او باید در حرکت خود را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. 0:42

بایدن جای کسی را گرفتن او در اوکلاهما هر چند ساندرز برنده دولت در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. در ویرجینیا که در آن دموکراتیک مردم در انتخابات این سال پیشی 2016 تعداد بیش از 500,000 آرا ساندرز رأی به اشتراک گذاری به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

و در تنسی دموکراتیک مردم در انتخابات بود تا بیش از 30 درصد از 2016 اما ساندرز خام رای کل بود و تنها چند صد رای بیشتر از چهار سال پیش.

وارن مبارزه برای خوش بینی سه شنبه شب.

رو خروشان جمعیت در میشیگان قبل از اخبار ناامید کننده خانه-دولت در پایان اعلام شد او به نام در ایران به چشم پوشی از صاحب نظران سیاسی و پیش بینی به عنوان مشاوران اصرار دارند او حاضر به رفتن تمام راه را به یک رقابت کنوانسیون در ژوئیه حتی اگر او نمی کند, ادعای یک پیروزی آشکار در هر نقطه.

“در اینجا توصیه من: بازیگران یک رای است که به شما افتخار می کنم. بازیگران یک رای از قلب خود” وارن اعلام کرد. او افزود: “شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. من در این مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>