بایدن کمپین شروع به برگزاری مجازی حوادث کشته coronavirus نگرانی

ممنوعیت حوادث است که جمع آوری تعداد زیادی از مردم در حال اجرا در سه واشنگتن و شهرستانهای استان در سان فرانسیسکو در میان COVID-19 شیوع کروناویروس.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) چهارشنبه اعلام کرد که وقایع را با بیش از 250 نفر هستند که ممنوع در شاه, Snohomish, و پیرس شهرستان در تپه. این ممنوعیت اعمال خواهد شد به گردهمایی “اجتماعی, تفریحی معنوی و مسائل دیگر” از جمله رژه کنوانسیون و, رویدادهای ورزشی, Inslee گفت.

این سه شهرستان در حال تجربه “قابل توجه شیوع” از رمان coronavirus بیش از 250 مورد آن تایید شده است در واشنگتن و “جمعیت بزرگ مراکز” Inslee توضیح داد. “بان کی مون می تواند گسترش یافته و روز به او گفت:” و از آن خواهد شد و حداقل تا مارس است اما به احتمال زیاد تمدید فراتر از آن.

فرماندار همچنین هشدار داد در یک کنفرانس خبری که رمان coronavirus است “نه فقط خود را به آنفلوانزای عادی” و آن “خواستار پاسخ سازگار با ماهیت این تهدید است.”

سان فرانسیسکو در روز چهارشنبه نیز اعلام کرد که دو هفته ممنوعیت رویدادهای عمومی است که جمع آوری بیش از 1000 نفر از جمله Golden State Warriors بازی. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) در بیانیه ای گفت که “ما می دانیم که منظور این است که مخل اما از آن است که گام مهمی برای حمایت از سلامت عمومی است.” طلایی رزمندگان امور خارجه پس از آن گفت: آن بازی روز پنج شنبه برابر بروکلین نتس می توان بدون طرفداران و کسانی که خریداری یک بلیط را دریافت بازپرداخت. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>