بایدن کمپین محدودیت مطبوعات دسترسی در وال استریت جمع آوری کمک

Joe بایدن انتخاباتی محدود مطبوعات دسترسی به یک جمع آوری کمک با وال استریت اهدا کنندگان در روز پنج شنبه شب اولین بار خبرنگاران قادر به پیوستن به این ویدئو بخشی از یک مجازی جمع آوری کمک و یا شنیدن presumptive دموکراتیک نامزد سوالات پاسخ دهد.

جمع آوری کمک شد توسط راجر آلتمن بنیانگذار Evercore Inc., بلر Effron بنیانگذار Centerview شرکای Deven Parekh مدیر عامل بینش همکاران و سفیر سابق جین هارتلی.

این بایدن مبارزات طولانی تبلیغ باز آن جمع آوری اعانه به عنوان شواهدی از معاون سابق رئیس جمهور تعهد به شفافیت است. پس بایدن آغاز مبارزات انتخاباتی خود او اجازه داده است یک استخر از خبرنگاران برای حضور در رویدادهای خود را. این کمپین نیز مجاز استخر به سازمان دیده بان خود را مجازی جمع آوری اعانه میزبانی در زوم. اما در روز پنج شنبه شب, استخر داده می شود تنها یک تماس در خط منع خبرنگاران از شاهد بود که در حضور و غیاب.

پس از معاون سابق رئیس جمهور به ایراد سخنان کوتاهی که در آن او با انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت از بیماری همه گیر کوروناویروس خبرنگاران شد لگد کردن تماس فقط به عنوان او باز طبقه برای سوالات.

“امشب رویداد یک فرمت جدید که ما وارد یک مرحله جدید از انتخابات اما ما ادامه خواهد داد برای اطمینان از مطبوعات دسترسی به مجازی ما سرمایه گذاری وقایع را به عنوان بخشی از کمپین ما تعهد به شفافیت — که بسیار فراتر از هر چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را ارائه داده اند مردم آمریکا” روفوس Gifford بایدن معاون مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:.

قبلی: بایدن در وال استریت بگیرید و یاد دهید, فکر می کنم آنها باید گوش خود را با وجود Snubs

بایدن مواجه شده است به انتقاد از سمت چپ برای ارتباط خود با وال استریت. اخیرا مترقی دموکرات ها به خشم آمده بودند پس از خبری بلومبرگ در گزارش ماه گذشته که سابق وزیر خزانه داری لری سامرز بود مشاوره بایدن مبارزات انتخاباتی.

آلتمن و هارتلی همچنین میزبانی جمع آوری کمک در ماه ژوئن در کارلایل هتل در نیویورک طی آن بایدن ذکر دو segregationist سناتور به عنوان او صحبت کرد و از “مدنیت” سنا در 1970s و 1980s.

نظرات به خود جلب کرد انتقاد شدید از حزب دموکرات که به نام بایدن عذرخواهی اظهارات. چند هفته بعد او.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>