Beyoncé خواستار عدالت برای Breonna تیلور در نامه ای به کنتاکی دادستان کل

بeyoncé Knowles-کارتر خواستار تعقیب Louisville, Ky., ماموران پلیس دخیل در مرگ Breonna تیلور در نامه ای به دادستان کل کنتاکی.

در نامه نوشته شده در وب سایت رسمی خود در روز یکشنبه, ستاره نامیده می شود دادستان کل دانیل کامرون به “نشان دادن ارزش یک زن سیاه و سفید زندگی” با ارائه عدالت برای تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که کشته شد توسط لویی مترو پلیس (LMPD) افسران که وارد آپارتمان او در حالی که او خواب است. در مارس 13, افسران شکست را به آپارتمان او در حالی که اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم اجازه ماموران وارد خانه بدون ضربه زدن و یا حضور خود را اعلام. افسران اخراج بیش از 20 دور در صفحه اصلی قابل توجه تیلور هشت برابر شده است. تیلور دوست پسر کشته شده در افسران تفکر که آنها مزاحمان.

“سه ماه گذشت و صفر بازداشت شده اند ساخته شده و هیچ افسران اخراج شده” Beyoncé نامه متحده است. “این LMPD بررسی شد تا به دفتر کار خود و در عین حال همه از افسران درگیر در تیراندازی باقی می ماند استخدام LMPD. گروهبان. جاناتان Mattingly و افسران Myles Cosgrove و برت Hankison باید پاسخگوی اعمال خود است.”

Beyoncé به نام کامرون به اتهامات جنایی علیه LMPD افسران درگیر در تیراندازی به منظور شفافیت در بررسی تیلور مرگ و شیوه “که منجر به تکرار مرگ و میر غیر مسلح سیاه شهروندان است.”

“اجازه ندهید این مورد سقوط به الگوی هیچ اقدام پس از یک تراژدی وحشتناک,” بیانسه نوشت. “با هر مرگ یک فرد سیاه و سفید در دست پلیس وجود واقعی تراژدی: مرگ خود و انفعال و تاخیر است که آن را دنبال کنید. این شانس خود را برای پایان دادن به این الگو است. نگاهی سریع و قاطع عمل در شارژ افسران. ماه آینده نمی تواند مانند گذشته سه.”

Beyoncé نوشت که در بخش “تحقیقات ایجاد کرده اند که سوالات بیش از پاسخ” اشاره کرد که این گزارش در این حادثه گفت که تیلور uninjured در این حادثه و در تضاد حساب تیلور دوست پسر و چند تن از همسایگان در گفت ماموران شناسایی خود را قبل از ورود.

Beyoncé شده است آوازی حامی از زندگی مهم جنبش و نژادی عدالت از جمله در کار هنری شده است و به خصوص صوتی در مورد تیلور مورد. در اوایل این ماه او ارسال لینک به یک طومار خواستار اجرای عدالت در مورد خود سایت و Instagram.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>