بهترین کارگردان برنده برای پولانسکی دهید boos تعطیل در César Awards در فرانسه

این مراسم برای César Awards, نسخه فرانسوی از اسکار گرفت در پاریس روز جمعه در پی تظاهرات توسط فعالان حقوق زنان به عنوان کارگردان رومن پولانسکی اهدا شد و در غياب او جایزه بهترین کارگردان برای او آخرین فیلم.

پولانسکی تصمیم به جست و خیز این مراسم به دلیل تظاهرات توسط گروه زنان محکوم به 12 نامزد این فیلم پس از دریافت یک زن فرانسوی به ارمغان آورد های جدید تجاوز به عنف اتهام علیه او.

در این اطلاعیه از پولانسکی جایزه به عنوان بهترین کارگردان برای فیلم یک افسر و یک جاسوسبرخی بوس آمده از مخاطبان از فیلم تیم و سینما حرفه ای.

بازیگر Adèle Haenel که به تازگی محکوم به اتهام تجاوز جنسی توسط یکی دیگر از کارگردان فرانسوی در اوایل 2000s زمانی که او 15 کردم و رفتم بیرون از اتاق و به دنبال آن با چند نفر دیگر.

“تشخیص پولانسکی است تف کردن در صورت از همه قربانیان است. به این معنی تجاوز به زنان نیست که بد” Haenel نیویورک تایمز گفت در اوایل این هفته.

فیلم بازیگران و تیم تولید از جمله بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد Jean Dujardin نیز کاهش یافته و برای حضور در این مراسم است. Dujardin ارسال شده یک پیام در Instagram که گفت: “با ساخت این فیلم به من اعتقاد داشت و من هنوز هم اعتقاد دارم که من ساخته شده است بیش از آسیب خوب.”

بازیگر Adèle Haenel می رسد برای حضور در César Awards مراسم در روز جمعه. (Christophe Ena/آسوشیتد پرس)

یک افسر و یک جاسوس است در مورد ضد سامی آزار و اذیت ارتش فرانسه سروان. آلفرد دریفوس و غیر قانونی و خیانت محکومیت در 1890s. آن را در میان بهترین فیلم نامزد.

پولانسکی این فیلم برنده دو جایزه برای بهترین طراحی صحنه و لباس و بهترین اقتباس. هیچ کس آمد بر روی صحنه به قبول غنائم تعلق می گیرد به یک افسر و یک جاسوس.

میزبان نشان می دهد کمدین Florence Foresti چپ پولانسکی فیلم از او در سخنان افتتاحیه زمانی که او به ذکر آنهایی که با چند نامزد. به جای Foresti با اشاره به 86-year-old مدیر به عنوان “Atchoum,” فرانسه برای حرکت پذیری شخصیت در کارتون سفید برفی و هفت کوتوله.

“من تصمیم گرفتم که Atchoum نمی خواهد به اندازه کافی بزرگ برای تحت الشعاع قرار دادن, فرانسوی, سینما,” او گفت:.

کمدین و César Awards میزبان Florence Foresti صحبت می کند در مرحله چهار ، (Piroschka ون د Wouw/فردا نیوز)

جایزه بهترین فیلم اعطا شده است به Les Misérables, Ladj Ly را به روز رسانی از ویکتور هوگو, کلاسیک, در مورد تنش میان پلیس و اقلیت ها در یک فقیر حومه پاریس. این فیلم برنده داوران قیمت در جشنواره فیلم کن سال گذشته است.

کل مردسالار رهبری César Awards پایین پا به تازگی در میان اختلاف بیش از آن در ساختار تصمیم گیری و نحوه مقابله با پولانسکی مشکل است.

چند صد نفر از معترضان brandishing علائم با عباراتی مانند “قربانیان ما معتقدیم شما” و “نه به مصونیت از مجازات” مونتاژ خارج Salle Pleyel سالن قبل از این مراسم آغاز شده است. این گروه شعار “ما اینجا, ما اینجا حتی اگر پولانسکی آن را دوست ندارم ما اینجا هستیم.”

“با حمایت از متجاوزان با جشن متجاوزان یکی اجازه نمی دهد که قربانیان به صحبت کردن. خود کلمه را رد کرده است” گفت: Céline Piques از زنان فعال گروه Osez le Féminisme.

در بیانیه ای این هفته در پاریس-بر اساس پولانسکی گفت: این مراسم تبدیل شد به یک “عمومی مجازات” است و او تصمیم خود را برای حضور در این مراسم برای محافظت از همکاران خود و همسر و فرزندان خود را.

اتهام جدید

پولانسکی است که هنوز هم می خواستم در ایالات متحده در دهه های پس از او به اتهام تجاوز به یک دختر 13 ساله در سال 1977. او التماس کرد گناه را به غیر قانونی مقاربت جنسی با یک جزئی اما فرار از کشور در آستانه صدور حکم است.

سال گذشته یک زن جلو آمد به پولانسکی متهم تجاوز به او در سال 1975 در سوئیس کلبه ییلاقی زمانی که او 18. پولانسکی آن را تکذیب کرد و اتهامات بیش از حد قدیمی برای تحقیق و تفحص است.

اما این اتهام قرار داده است که مدیر تحت موشکافی در فرانسه که در آن او شده است احترام به عنوان یک کشور برتر فیلمسازان با وجود برجسته اتهام تجاوز به عنف در آمریکا و سایر اتهامات نیز پدید آمده است.

“آیا این طبیعی است که برای یک مرد به تجاوز جنسی و پس از آن 30 سال بعد به یک ستاره محبوب در فرهنگ? نه عادی و متجاوز باید در زندان” یکی دیگر از Osez le Féminisme فعال فابین El Khoury گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>