برنی در مقابل بایدن? خسته کننده است.

این واقعا بهترین دموکرات ها می توانید انجام دهید ؟

در حال حاضر که سه شنبه است بیش از این مسابقه برای این حزب نامزدی است و اساسا محدود به دو نامزد: سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. در حالی که مردان ترجیح داده شده به رئيس جمهور وقت من پیدا کردن آن دشوار است برای جمع اوری بسیار بیشتر از حداقل شور و شوق نیاز به رای دادن برای هر دو یکی است.

بیایید شروع با نقاط ضعف هر دو به اشتراک بگذارید. آنها پیر سفید و وجود دارد دلیلی برای باور هر دو در کمتر از شرایط مطلوب را در کار خواستار حاکم بر کشور: ساندرز دچار حمله قلبی نیست بیش از حد طولانی پیش; بایدن نیست همیشه به نظر می رسد که تیز خود را در طول بحث اجرای اولیه این فصل است. آن را مداوم تفریح و سرگرمی برای ناظران سیاسی به یاد داشته باشید که چگونه رئیس جمهور به نظر می رسد به سن به سرعت در اتاق. چه خواهد شد و کاخ سفید را برای داوطلبانی که در حال مشروع افراد مسن و کسانی که در آستانه بودن octogenarians در ژانویه 2021?

حتی اگر هر دو نفر در نخست از زندگی آنها هنوز هم می تواند عمیقا ناقص. هر دو ارائه عمومی محتمل تئوری چگونه آنها را اداره کنند. بایدن به عنوان مثال وعده داده است که انتخابات خود را به نحوی خواهد آورد و حزب جمهوری خواه به حواس خود را — که قطبش است که تعریف سیاست آمریکا در قرن 21 را به نحوی قطع به طوری که او می تواند چیزهای انجام می شود. او در اشتباه است. اما ساندرز ردی انتخابات خود را — و خود را نهایی توانایی حکومت در مواجهه با مذاکره در گسترده مردم در انتخابات از رای دهندگان جوان که تا کنون واقعا محقق. هیچ تعجب: جوان رای دهندگان تقریبا هرگز به نوبه خود در امیدوار-برای سطوح.

بایدن ممکن است نشان دهنده وضعیت موجود و ساندرز ممکن است ارائه اصلاحات رادیکال اما بدون طرح بهتر برای حاکم نه به مقدار خیلی بیشتر از سرپرست و رئیس جمهور.

هر انسان به ارمغان می آورد برخی از نقاط ضعف منحصر به فرد به جدول. بایدن بوده است در واشنگتن دی سی خیلی طولانی نزدیک به 50 سال است که او به طور طبیعی در طرف اشتباه تاریخ چند بار از حمایت از فاجعه جنگ عراق به شکست آنیتا هیل. اگر شما فکر می کنم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت موجود مشکل ساز شد و سپس بایدن مشکل ساز است. ساندرز در ضمن نکات در داشتن غیر دموکراتیک گرایش: عدم تمایل خود را برای ارائه به افشای کامل در مورد حملات قلبی و ستایش خود را برای دیکتاتورها هستند به آرامی Trumpian به عنوان تمایل خود را به موضع متفاوت در حزب دموکرات را نامزدی قوانین با توجه به آنچه او سود بیشتر است.

آیا این نقص رد صلاحیت? هیچ. اما آنها نگران کننده است.

درست است که هر نامزد در هر مسابقه همراه با برخی از معایب انتخابات سال را به طور معمول با ابراز تاسف از این مورد نیاز به را انتخاب کنید کمتر از دو evils یا بخواهد که معاون ریاست جمهوری نامزد شد و در واقع در بالای بلیط. ما بی وقفه تشریح افرادی که پیشنهاد خود را برای خدمات عمومی و با همین دلیل خوب است اما احتمالا به این معنی است که کیفیت های منفی هستند فراتر از آنچه است که همیشه مناسب است. بیشتر چه, تقریبا هیچ کس باعث می شود آن را از طریق یک حرفه ای در واشنگتن بدون خطر انداخته است.

و به عادلانه بود هر دو بایدن و ساندرز به وضوح باید درخواست تجدید نظر خود را. بایدن نیست فقط “سازمان ملل متحد برنی” را به عنوان بسیاری از ناظران به نظر می رسد به این باور; او شهرت برای نجابت به نظر می رسد که رئیس خود سلاح در مبارزه بی وقفه زشت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز در ضمن به نظر می رسد واقعی و غیرت برای کمک به آمریکایی ها که پشت سر گذاشته شده است در اقتصاد مدرن اما کسانی که هنوز هم به پرداخت صورتحساب. من بسیار علاقه مند به سرزنش افرادی که برای رای دادن یا مرد. همه در تلاش برای رسیدن به آینده ای بهتر در راه است که باعث می شود بیشتر حس برای آنها.

این واقعی مسئله است که انتخاب شده اند محدود به این دو مرد در حالی که تقریبا نیمی از کشور است که هنوز در انتظار به وزن در نامزد. خود من ایالت کانزاس نمی خواهد خود را تکمیل دموکراتیک اولیه روند تا زمانی که ممکن است 2 — ما نمی خواهد که طیف وسیعی از نامزدها را انتخاب کنید که می گویند آیووا و نیوهمپشایر رای دهندگان بود. من هنوز هم می تواند رای بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), اما پس از آن نزدیک به دو ماه از هم اکنون که رای احتمالا فریاد زدن به این درجه اعتبار ساقط است. هک آن بایدن یا ساندرز در حال حاضر ممکن است به اندازه کافی برنده متعهد نمایندگان برای تبدیل شدن به presumptive نامزد.

یک راه حل برای این مشکل در حال جریان توسط این انتخاب این است که فقط نشستن آن است. این کاملا مشروع است و نه به رای دادن اگر شما نمی مانند گزینه های در ارائه. اما من می خواهم به جای پیدا کردن یک تولیدی راه حل به جای نشستن در کنار اعتراض.

در خرداد ماه سال 2019 زمانی که دموکرات ها تا به حال بیش از حد بسیاری از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری — تقریبا 20 — من پیشنهاد کرد یک “پیش دبستانی اولیه” روز انتخابات که رای دهندگان می تواند شکل فرآیند نامزدی را به طور مستقیم به جای اجازه دادن به رسانه ها و کمپین اهدا کنندگان برای آنها را انتخاب کنید. که هنوز هم حس می کند برای انتخاب ردیف بالا از پتانسیل نامزد از طیف گسترده ای از گزینه های. پس از آن زمان آن را به قراضه دولت توسط دولت اولیه سیستم به طور کامل و به جای برگزاری یک روز ملی اولیه به طوری که همه علاقه مند به رای دهندگان می تواند کمک به تصمیم حزب خود را نامزد.

چنین اولیه سیستم را بیش از آرام ناراضی اواخر فصل اولیه رای دهندگان بود ، این امر همچنین تسریع گاهی اوقات-کثیف فرایند دستیابی به حزب وحدت پس از مهاجرت تصمیم گرفته شده است و این امر نیروی نامزدها به درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از رای دهندگان — به عنوان آنها باید در انتخابات عمومی — به جای pandering به منافع خاص از نمایندگان راستین متحده که رای اولیه در این روند است.

متاسفانه چنین سیستمی نیست در محل این سال است. دموکراتیک رای دهندگان در ایالات متحده باقی مانده بیشتر خواهد شد را انتخاب کنید بین بایدن و ساندرز. برای برخی از رای دهندگان که نمی تواند خیلی رضایت بخش انتخاب — اما این انتخاب ما نیست.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>