برنی ساندرز برنده دوباره در نوادا است. او می تواند متوقف شد ؟

سناتور. برنی ساندرز coasted به پیروزی در نوادا قفقاز در جمعه نمایش قدرت خود را با غیر سفید رای دهندگان در یک پیروزی که جلوتر چنگال خود را بر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“من خوشحال هستم که شما را به برخی از خیلی خوب اخبار” ساندرز گفت: از یک تظاهرات در تگزاس است. “ما در حال حاضر موفق به کسب نوادا حزبی.”

آن را هنوز هم بسیار در اوایل اولیه با کمتر از 3 درصد از نمایندگان متعهد تعلق می گیرد اما ساندرز’ آخرین برنده شدن را افزایش می دهد چشم انداز است که او می تواند فرار با نامزدی. با نوادا زیر کمربند خود را, او در حال حاضر سرب در نمایندگان متعهد به کنوانسیون. او دارای یک جان سخت پایه طراحی شده توسط جوان و طبقه کارگر رای دهندگان خود را جمع آوری کمک دلاوری بی همتا در حزب و نه تنها رقیب پدید آمده به تهدید خود را ایستاده در بالای زمینه است.

اما شاید بهترین خبر برای ساندرز حامیان این است که نوادا ممکن است به شکل همه چیز آمده است. به عنوان اولین اکثریت-اقلیت دولت در تقویم اولیه این آزمون برای اولین بار از نامزدهای دموکرات’ درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اقلیت. ورودی سنجی قبل از قفقاز پیشنهاد کرد که ساندرز بود به راحتی انتخاب میان غیر سفید رای دهندگان درآمد پشتیبانی از بیش از 50 درصد از لاتینی ها در آنچه که به طور موثر یک هفت نامزد نژاد.

آن را قوی ثبت نام برای ساندرز’ چشم انداز در مارس 3, “سه شنبه” مسابقات که بیش از یک سوم از مجموع نمایندگان متعهد اهدا خواهد شد. در میان کشورهای به رای دادن در آن روز و متنوع هستند ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و کلرادو است. (نوادا است که نزدیک به 30% لاتین در حالی که هر دو ایالت کالیفرنیا و تگزاس هستند و نزدیک به 40% لاتین و کلرادو است که بیش از 20% لاتین.)

Tellingly Sanders,’ سخنرانی پیروزی در شنبه گنجانده شده است با تشکر از ایجاد این جاده اقدام یک سازمان ملی است که با این نسخهها کار با مهاجران و رتبه بندی-و-فایل اتحادیه رای دهندگان. دومی ادای احترام بود و نه چندان ظریف واکسن در آشپزی اتحادیه کارگران که نه حمایت از یک نامزد اما آیا انتقاد مدیکر برای همه, یکی از ساندرز اصلی سیاست های پیشنهادی. نشانه های اولیه نشان داد آن دسته از اعضای اتحادیه تا به حال به شدت رفته برای او و شکسته با رهبری است.

این “multigenerational چند نژادی ائتلاف” مبارزات انتخاباتی خود قرار داده و با هم ساندرز گفت: هواداران بود “نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

که چشم انداز بی قراری ساندرز’ منتقدان در حزب هر چند آنها شده اند قادر و یا تمایلی به سازماندهی در برابر او به این نقطه است.

“من به حمایت از این نامزد, اما من باور نمی برنی ساندرز می تواند برنده” سابق سناتور و فرماندار ریچارد Bryan که تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: زمان در مصاحبه ای در روز جمعه.

زمان مسابقه بود به نام پنج شنبه شب در حال تعلیق بود اما رفته بود. در روزهای منتهی به قفقاز روشن بود که ساندرز بود سنگین مورد علاقه—به اندازه کافی قوی است که او می تواند استطاعت به ترک دولت زود به مبارزات انتخاباتی در سه شنبه ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس. و نشانه هایی از مشکل برای رقبای خود بوده است تا ستون.

بایدن قطع شد در طول اولیه بحث در چهارشنبه RAICES اقدام معترضان خواستار یک “مهاجر عدالت پلت فرم” و یکی از عناصر عملیاتی فشرده شد در دولت اوباما رکورد اخراج در سازمان عفو بین الملل ریاست جمهوری فروم مهاجرت و پناهندگی در روز پنج شنبه در دانشکده جنوب نوادا, North Las Vegas, پردیس. یک معترض دریافت و با صدای بلند تشویق هنگامی که او به طور داوطلبانه در اسپانیایی که بهترین دوست او یک ترانس زن تبعید شد به ال سالوادور و درگذشت و در طول آن سالها و او خواستار عذرخواهی.

بسیاری از کمپین های ارسال عملیاتی را به این رویداد اما تام Steyer تنها نامزد در فرد ظاهر می شود. “این مهم دولت برای همه از جمله من” Steyer گفت: شنبه در مورد نوادا است. “نگاه پنج شنبه واقعا مهم است به تعیین که در واقع می تواند به جذب مردم و کارولینای جنوبی است و حتی متنوع تر دولت است. آن را به را حتی بیشتر از یک بیانیه است که می تواند جذب بخش های مختلف از حزب دموکرات است که می توانید با صحبت کردن با مردم و در واقع هم واقعی ائتلاف است.”

در ضمن چند نوادا رای دهندگان زمان صحبت با طول هفته نمی تواند تلفظ و یا به یاد داشته باشید سناتور ctq یا South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg نام.

اگر چه الیزابت وارن قوی ای داشتیم و بحث عملکرد در چهارشنبه شب متحدان او بودند در حال چرخش یک دست در نوادا قبل از نتایج حتی در آمد. در یک کرباس راه اندازی در پنجشنبه یکی از عناصر عملیاتی سرزنش رسانه ها برای پاک کردن او از روایت است. پس از ساندرز اعلام شد برنده وارن مدیر کمپین توییتی که وارن جمع آوری کمک های مالی بدست افزایش می دهد. “ما اعتقاد داریم که نوادا بحث خواهد شد که بیشتر تاثیر را در ساختار مسابقه از نوادا, نتیجه,” او گفت:.

در حالی که ساندرز’ رقبا را بیشتر کاهش یافته است او را تا به حال نوادا می تواند به اثبات می شود یک نقطه عطف است. در یک سخنرانی شنبه شب Buttigieg در زمان عکس در ساندرز این ادعا که او معتقد است در یک “انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها.” مایک بلومبرگ که مورد بحث برای اولین بار در نوادا اما رقابت در این ایالت قرار دادن یک بیانیه زنگ هشدار در مورد یک “تکه تکه زمینه” بهره گیری ساندرز در تماس تلفنی با “نامزد که فقط اعلام جنگ به اصطلاح” دموکراتیک استقرار.'”

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

این یک مرجع به یک صدای جیر جیر ساندرز صادر جمعه: “من اخبار را برای استقرار جمهوری خواه. من اخبار دموکراتیک استقرار. آنها نمی تواند ما را متوقف کند.”

در حال حاضر رقبای خود را ممکن است در بیداری به چشم انداز است که او ممکن است درست است.

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>