برنی ساندرز پاکستان را فشار دهید با کمپین با وجود آخرین اولیه تلفات

برنی ساندرز گفت: او را بسوی خود دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پس از نتایج ناامید کننده برای دومین هفتۀ متوالی در مقدماتی.

او به خبرنگاران گفت: در برلینگتون, Vt., که او را ترک نمی, اما او به نظر می رسید صریح در مورد چالش در تامین امنیت نامزدی.

ساندرز اذعان کرد: “ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability” به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نامزد بسیاری از دموکرات ها فکر می کنم شانس بهتری برای شکست دادن رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. اما او گفت که او می خواهد به زور بایدن برای مقابله با مسائل مربوط به نابرابری اقتصادی و دیگر مسائل مهم برای ساندرز’ حامیان.

با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس بایدن برداشت حداقل 177 جدید نمایندگان در روز سه شنبه رای گیری در حالی که ساندرز کردم 111. اوایل روز شنبه AP برآورد بایدن در مجموع به حال 823 و ساندرز 663.

میشیگان به خصوص تلخ شکست دولت با 125 نمایندگان در خطر است که ساندرز برنده در دموکراتیک اولیه چهار سال پیش بیش از هیلاری کلینتون ، ساندرز نیز از دست داد سه شنبه در آیداهو, می سی سی پی در ایالت میسوری در حالی که برنده داکوتای شمالی قفقاز.

نتایج در ایالت واشنگتن هنوز به تعیین خواهد شد با ساندرز تشویق شمارش آرا تا کنون.

یکی از معدود روشن یادداشت برای ساندرز در روز سه شنبه بود که قدرت خود را در میان رای دهندگان جوان اما حتی است که یک حرکت نزولی به این دلیل آنها نمی نوبه خود به اندازه کافی برای نگه داشتن او رقابت. ساندرز برنده 72 درصد از کسانی که زیر 30 در میسوری و 65 درصد در میشیگان با توجه به AP VoteCast. این سناتور همچنین در مورد حتی با بایدن در میان رای دهندگان سنین 30 تا 44.

“نسل جوان این کشور همچنان در بسیار قوی اعداد برای حمایت از کمپین ما” گفت: Sanders.

در حال اجرا, دوم, به, جو بایدن, هل ساندرز دموکراتیک ‘ایجاد’ به مبارزه برای رای دهندگان نگرانی. 1:06

ساندرز نیست آدرس حامیان علنی سه شنبه شب. فشار در حال رشد بوده است به او برای پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد و کار برای متحد کردن حزب در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بایدن تثبیت کرده پشتیبانی از چندین دموکراتیک مقامات و مغبون رقبا مایک بلومبرگ Cory Booker, پیت Buttigieg کامالا هریس و ctq.

سر از قدرتمند ترین super PAC دموکراتیک در سیاست, اولویت های ایالات متحده آمریکا متعهد وفاداری به بایدن را به عنوان دامنه از آخرین پیروزی خود را در مجموعه ای سه شنبه شب.

“ریاضی در حال حاضر روشن است” توییتی اولویت های رئیس پسر سیسیل. “جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.”

به نظر می رسد به جلو به آینده بحث

دیگر وجود دارد, عمده علائم هشدار دهنده برای ساندرز در روز سه شنبه. او دوباره تلاش برای جلب حمایت از رای دهندگان. حدود 70 درصد از می سی سی پی دموکراتیک اولیه رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند و 86 درصد از آنها حمایت بایدن با توجه به یک AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان.

“وجود دارد هیچ sugarcoating آن است. امشب شب سختی,” New York کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از ساندرز’ بالاترین-مشخصات حامیان گفت: در Instagram. “امشب شب سختی برای این جنبش به طور کلی. امشب شب سختی electorally.”

حامیان ساندرز تشویق آنها به عنوان منتظر یک رالی برای شروع 5 مارس در فینیکس. این شهر را میزبان به بحث بین ساندرز و جو بایدن روز یکشنبه. (آسوشیتد پرس)

ساندرز را یک شانس برای اولین بار برای مقابله با بایدن در یک در یک مناظره در روز یکشنبه در شهر فینیکس. آریزونا یکی از چهار انتخابات میدان نبرد متحده برگزاری مقدماتی در 17 مارس همراه با فلوریدا و ایلینوی و اوهایو.

ساندرز در قالب سوالات لرزاند کردن یک سری از مسائل مربوط به او را به مقابله با “دوست من” بایدن در این مناظره در روز یکشنبه که نمی خواهد باید در فرد مخاطب با توجه به coronavirus نگرانی.

این سناتور که مستقل است اما قفقاز با دموکرات ها در کنگره را ندارد سوال از خبرنگاران.

(CBC)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>