برنی ساندرز قوانین وحدت بلیط با بایدن: ‘1 پیر مرد سفید است که احتمالا یکی بیش از حد بسیاری از برای برخی از’

MSNBC را Rachel Maddow نشستم با سن. برنی ساندرز (I-Vt.) روز چهارشنبه پس از ناامید کننده فوق العاده روز سه شنبه و او نبود lobbing softballs. “من احساس می کنم مانند شما استدلال خود را electability بی عیب و نقص است,” او گفت:. اما در واقع “گسترش رای دهندگان” و “تلاش برای رسیدن به متنوع ائتلاف” است “اتفاق می افتد نه در مبارزات انتخاباتی خود را و آن را اتفاق می افتد نه در مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر از آن در مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر از آن در سال 2016. و من می خواهم به می دانم که اگر شما هر گونه تجزیه و تحلیل خود را از چرا که نه بهبود باشد؟”

“ما در حال تلاش برای تبدیل این کشور برنده انتخابات نه تنها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت. “پس از آن یک نوع متفاوت از مبارزات و ما در حال انجام به خوبی در این زمینه.”

Maddow فشرده ساندرز در ضعف مداوم در میان سیاه و رای دهندگان به خصوص در جنوب. ساندرز گفت که او موفق به کسب حدود 39 درصد از مردم رنگ — Latinos, آسیایی-آمریکایی و رای دهندگان در کالیفرنیا اما Maddow اشاره کرد که حتی در کالیفرنیا ساندرز است “به خوبی در حال رشد توسط جو بایدن در میان رای دهندگان سیاه.”

“ما در حال اجرا در برابر کسی که تبلیغ خود را در رابطه با باراک اوباما برای هشت سال” ساندرز گفت. “باراک اوباما است که بسیار محبوب در این کشور به طور کلی و در جامعه آمریکا. در حال اجرا در برابر هیلاری کلینتون, بیل کلینتون بود فوق العاده محبوب است.” برخی از نظر سنجی باید او را ضرب و شتم بایدن در میان رای دهندگان سیاه او گفت: بنابراین “این نیست که من محبوب نیست” اما بایدن روابط به اوباما “کار خوب” برای او.

ساندرز گفت Maddow که “اگر بایدن پیاده به کنوانسیون یا در پایان فرایند دارای رای بیشتر از من او را برنده.” Maddow پرسید: اگر آن را “100 درصد غیر ممکن است به تصور یک وحدت بلیط” با بایدن. “شما معنی دو بچه های سفید روی بلیط؟” ساندرز پرسید. “احتمالا نه. … یک پیر مرد سفید است که احتمالا یکی بیش از حد بسیاری از برای برخی از. من فکر می کنم ما نیاز به کمی تنوع بیشتر از آن است.”

چگونه در مورد بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) خود را به عنوان همسر در حال اجرا? “این خیلی زود به بحث در مورد آن, اما قطعا, من احترام زیادی برای بهداشت ، وارن و دوست دارم به نشستن و صحبت کردن با او در مورد چه نوع از نقش او می تواند بازی ما در دولت,” او گفت:. وقتی از او پرسیدند ساندرز گفت: “کاملا مبهوت و منزجر با هر نوع سولفات آنلاین” کارگردانی در وارن توسط حامیان او. “من محکوم است که, شما می دانید, آن را زشت مسائل است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>