برنی ساندرز به پایان می رسد خود را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری

Vارمون سناتور برنی ساندرز کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه به طور موثر به پایان اولیه است که در آن در یک نقطه او frontrunner که به نظر می رسد آماده برای اجرای دور با این حزب نامزدی.

خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی Sanders,’ خواستار یک انقلاب سیاسی با طنین انداز دور از جناح چپ حزب دموکرات و جوان رای دهندگان که خسته شده بودند از آن استقرار داوطلبان و میانه رو سیاست. اما از آن جدا شده و رتبه و فایل دموکرات که در نهایت اکثریت حمایت اوایل مورد علاقه بایدن به عنوان حزب را بهترین فرصت برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. بایدن در حال حاضر یک مسیر روشن برای نامزدی هر چند پایان اولیه تحت الشعاع قرار بود بحران جهانی از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن را در سراسر ایالات متحده

پس از قوی شروع زود هنگام در آیووا و نیوهمشایر و نوادا ساندرز بود clobbered توسط بایدن روز سه شنبه و تقریبا هر اصلی مسابقه از آنجا متبلور است که ساندرز’ استراتژی طراحی جدید رای دهندگان شد و در نهایت محدود در موفقیت آن است.

با وجود از دست دادن اثر ساندرز’ طرح طنین انداز خواهد شد به احتمال زیاد در سراسر حزب دموکرات برای نسل های آینده. پس از رقابتی پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2016 ساندرز کشیده اوایل گسترده ای در زمینه انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2020 مسابقه به چپ با برنامه های مانند مدیکر برای همه و ارائه رایگان ، برخی از امضا مسائل در خط مقدم بودند از گفتگو میان حزب دموکرات و ساخته شده است تا مقدار زیادی از زمان در مرحله اولیه بحث.

او با الهام از فعالان جوان آماده به گوشته در مسائل از مراقبت های بهداشتی به تغییر آب و هوا. به ویژه در میان آنها محبوب در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز Sanders,’ برجسته ترین ستایش انداخت که وزن خود را پشت سر او در مدت کوتاهی پس از حمله قلبی خود را زمانی که او بود که بیشتر آسیب پذیر در این مسابقه است. (Ocasio-کورتز پشتیبانی ساندرز در سال 2016 طولانی قبل از او نام خانواده بود.)

“بخشی از دلیل که چرا برنی ساندرز’ پیام طنین انداز بسیار با مردم است چرا که ما در این داستان از دیروز می گوید:” Varshini Prakash, co-founder از طلوع آفتاب جنبش های مردمی سازمان از افراد جوان با هدف مبارزه با تغییر آب و هوا که تایید Sanders. “من فکر می کنم [ما] دیدن مشکلاتی که در وضعیت موجود راه تفکر منجر به, و در حال حاضر گفت که سیستم کار نمی کند, ما نیاز به چیزی جدید.”

اگر مبارزات انتخاباتی خود را طولانی استدلال او electable نامزد رای دهندگان نگران است که او بیش از حد از چپ به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او وعده داده شده به رسم متنوع ائتلاف با یک پیام است که تحریک رای دهندگان جدید او ساخته شده و دستاوردهای با Latino رای دهندگان. اما او در تلاش برای ارتباط با رای دهندگان و خارج کردن جوانان رای در اعداد است که او مورد نیاز است. و هر چند بایدن نیز در دهه هفتاد او ساندرز است که 78 دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر که مطرح تیز سوال در مورد سلامت خود و نزدیک به پایان مبارزات انتخاباتی خود را پس از آن اتفاق افتاده است.

اساسا رای دهندگان نیست به نظر می رسد آماده برای ساندرز’ مترقی دستور کار — حداقل نه در هزینه انتخاب یک نامزد به عنوان بهتر برای برنده شدن در انتخابات. علامت Longabaugh که در خدمت به عنوان مشاور ارشد در ساندرز’ 2016 نژاد گفت: زمان آن است که نگاهی به گذشته او معتقد ساندرز حال بهره مند از یک ضد کلینتون رای بیش از این کمپین بود متوجه شد در آن زمان.

“در ’16 او پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان نوعی از این تازه شورشیان و افرادی که به دنبال یک جایگزین برای استقرار او را نمی بینم که این رادیکال شما می دانید سوسیالیستی” می گوید Longabaugh. “چه اتفاقی افتاد به برنی متاسفانه برای او… او را تبدیل به یک شکل رادیکال تر از او بود در سال 2016.”

متولد بروکلین ساندرز در نهایت زخم در برلینگتون ورمونت, جایی که او به عنوان شهردار انتخاب شد در سال 1981. او خدمت در آن موقعیت به مدت چهار ترم و همچنین خدمت در مجلس نمایندگان آمریکا برای 16 سال قبل از انتخاب شدن به موقعیت فعلی خود را در سنای آمریکا در سال 2006. او مستقل در کنگره با وجود در حال اجرا برای رئیس جمهور به عنوان یک دموکرات است.

در تصفیه فضای کاپیتول هیل او شناخته شده برای ساده مناسب از سرمه و راه رفتن سریع به ندرت توقف به مالش آرنج با همکاران خود را. “اگر شما در روز تولد شما, من قصد دارم به شما تماس بگیرید تا به شما تبریک می گویم خیلی شما را دوست دارم من و شما نوشتن چیزهای خوب در مورد من” ساندرز معروف نیویورک تایمز گفت هیئت تحریریه.

او به ندرت در مورد خود. و در حالی که در تشویق مشاوران او در ترکیب بیشتر از داستان خود را در مبارزات انتخاباتی خود این چرخه را تاکید است که پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری بود در مورد رای دهندگان نه او مرکزی بود به او چگونه اداره می شود در کمپین بلیزرز; “نه من, ما,” او شعار. در هسته خود پیام خود را به رای دهندگان اجازه می خواهد تا در شرایطی که نگه داشته اند ،

ساندرز’ تصمیم به خروج از مسابقه همه اما تضمین می کند که بایدن که کمپین برداشت تا حرکت او پس از برنده قاطعانه در کارولینای جنوبی و جاروب خیلی از جنوب در سه شنبه خواهد بود که نامزد.

با ترک نژاد ساندرز است که اجازه می دهد حزب دموکرات — بسیار استقرار او بلند برافراشته در برابر — به تمرکز بر شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. دست و پنجه نرم کردن با یورش همه گیر وجود دارد حتی کمتر از اشتها در میان دموکرات ها برای یک مدت طولانی و کشیده کردن اولیه جنگ به عنوان آنها تمرکز بر بحران در دست است.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

“این مهم است که هر کس که رای اولیه تا کنون آرا برای حزب دموکرات نامزد در ماه نوامبر می گوید:” جارد لئوپولد مستقل دموکراتیک استراتژیست که مشغول به کار در واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee ریاست جمهوری مبارزه است. “دموکرات ها نمی توانیم اجازه می دهد تا هر گونه سوال در مورد اینکه آیا مردم در حال رفتن برای رای دادن در ماه نوامبر است.”

ساندرز ادامه خواهد داد برای نفوذ در این انتخابات با ترقی خواهان در حزب به دنبال او به نشانه ها. او می خواهد در یک موقعیت برای فشار بایدن مانند او کلینتون و تشکر در هیچ بخش کوچکی به عظیم مردمی جمع آوری کمک مالی ماشین او قادر به ساخت — او خواهد شد در یک موقعیت برای ادامه پخش پیام خود را.

آن را فقط نمی توان از کاخ سفید به او امیدوار بود.

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>