برنی ساندرز به پایان می رسد دموکراتیک مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور

ایالت ورمونت برنی ساندرز که او را دیدم یک بار قوی سرب در دموکراتیک اولیه تبخیر به عنوان حزب را ایجاد صف سرعت بالا پشت سر رقیب جو بایدن به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری در روز چهارشنبه اذعان که معاون سابق رئیس جمهور است که خیلی جلوتر برای او به هر گونه معقول امید میشه.

ساندرز توصیه مبارزات انتخاباتی خود کارکنان از تصمیم خود در یک کنفرانس تلفنی و سپس به مجازی کنفرانس خبری به رسانه ها و حامیان رکوع در یک سخنرانی که شامل ارجاع به نلسون ماندلا و مارتین لوتر کینگ و خطاب به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من به عنوان بحران آوردن ملت تشدید رئیس جمهور تهمت نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده,” او گفت:.

در حالی که در حال سقوط کوتاه از نامزدی برای بار دوم مترقی ساندرز گفت: روشن بود که پیروان او کمک کرده بود برنده “مبارزه ایدئولوژیک” بر آینده حزب دموکرات است.

“ما با هم باید تبدیل آمریکایی آگاهی که چه نوع از ملت ما می تواند تبدیل کرده اند و این کشور یک گام مهم در هرگز پایان دادن به مبارزه برای عدالت اقتصادی” او گفت:.

ساندرز دچار حمله قلبی در اواخر سال 2019 اما قرار دادن خود در موقعیت به رقابت برای نامزدی در چه بوده است شلوغ میشه بعد نتایج قوی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

به عنوان با خود 2016, کمپین ساندرز جلب جمعیت زیادی در تظاهرات مانند این یکی در شیکاگو و پشتیبانی مالی از طریق کمک کوچک. (چارلز رکس Arbogast/آسوشیتد پرس)

اما او را دیدم امید خود را برای نامزدی لغزش دور در ماه مارس پس از یک سری برنده برای بایدن در حال حاضر presumptive مهاجرت به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ساندرز مشخص به عنوان “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن.”

در مجموعه ای از توییت بایدن تبریک گفت ساندرز در مسابقه او فرار ستایش او را برای یک “جنبش است که به عنوان قدرتمند امروز به عنوان آن بود دیروز.”

بایدن 77, متعهد به کار سخت را به نفع خود بیش از ساندرز هواداران که ممکن است تمایلی به رای دادن برای او.

‘Electability’ ترس در مورد ساندرز

ساندرز بود رو فشار به تعظیم و هر دو با توجه به این نتایج و این بیماری همه گیر است که طرح میتوانست دموکراتیک مسابقه و همچنین سوالات مطرح شده در مورد رای گیری برای انتخابات پارلمانی که برای نوامبر برنامه ریزی شده. 3.

ساندرز واکنش نشان داد و با عصبانیت به احکام دادگاه که دیدم ویسکانسین اولیه اقدام روز سه شنبه گفت: مبارزات انتخاباتی خود نمی خواهد درگیر در سنتی get-out-the-رای تلاش در دولت با توجه به نگرانی های بهداشتی بیش از coronavirus.

ساندرز تبریک گفت بایدن و او را به نام “مناسب است.”

ساندرز و بایدن قلم سنتی دادن برای نهایی بحث بود که به واشنگتن نقل مکان کرد از ققنوس در 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

او گفت در روز چهارشنبه که نام خود را باقی خواهد ماند در انتخابات و او ادامه خواهد داد برای متراکم کردن نمایندگان به عنوان یک “موضوع عملی” برای دموکراتیک کنوانسیون که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه اوت با توجه به کوروناویروس. چندین دموکراتیک مقدماتی شده اند تحت فشار قرار دادند به ماه مه و ژوئن.

ساندرز در ابتدا بیش از حد آسمان-انتظارات بالا در مورد توانایی های خود را به سحر و جادو خود را از ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد و حتی غلبه حمله قلبی ماه اکتبر گذشته در کمپین بلیزرز. اما او در بر داشت خود را قادر به تبدیل تزلزل پشتیبانی از ترقی خواهان به دوام مسیر برای نامزدی در میان “electability” ترس سوخت توسط سوال در مورد این که آیا خود را دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی خواهد بود خوشایند به انتخابات عمومی رای دهندگان.

این سناتور که مستقل است اما قفقاز به عنوان یک دموکرات خود را آغاز کرد آخرین کاخ سفید پیشنهاد رو به سوال در مورد اینکه آیا او می تواند پیروزی هواداران که او را چهار سال پیش به عنوان یک شورشی دیگر برای حزب ایجاد را انتخاب هیلاری کلینتون ، با وجود برنده شدن 22 متحده در سال 2016 وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند عمده ریاست جمهوری مدعی این چرخه.

‘آینده کشور است که با ایده های ما’

ساندرز هر چند استفاده از قوی رای گیری و جامد جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری شده تقریبا به طور کامل از کمک های مالی به صورت آنلاین به بیش از آرام اوایل شک. مانند بار اول او را به خود جلب حمایت گسترده از رای دهندگان جوان و قادر به ایجاد جدید تاخت و تاز در هیسپانیک جامعه, حتی در حالی که درخواست تجدید نظر خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار همچنان کوچک است.

ساندرز انباشته بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر که باز رای گیری اولیه و cruised به یک پیروزی آسان در نوادا — به ظاهر ترک او را به خوبی می چرخاند به با حداکثر سرعت دویدن برای نامزدی حزب دموکرات در حالی که عمیقا شلوغ و تقسیم زمینه جایگزین غرق در اطراف او.

پس از یک قوی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا مقدماتی و قفقاز Sanders, بخت و اقبال شروع به نوبه خود پس از توافق با این پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

در یک ماده از روز یک شنبه برای نشان دادن بایدن در اوایل ماه مارس خود را بالا سابق دموکراتیک رقبا به صف کردن و اعلام حمایت خود را از رقیب خود. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تا به حال به نظر می رسد در آستانه سقوط پس از نیوهمپشایر یافت اما زندگی جدید را به عنوان بقیه از حزب میانه ایجاد coalesced در اطراف او به عنوان یک جایگزین برای Sanders.

همه چیز فقط بدتر هفته بعد زمانی که ساندرز از دست میشیگان که در آن او تا به حال مبارزه سخت و ناراحت کلینتون در سال 2016. او همچنین مورد ضرب و شتم در میسوری می سی سی پی و آیداهو همان شب و نتایج آنقدر قاطع است که ساندرز رهبری به ورمونت بدون صحبت با رسانه ها.

مینه سوتا که کنگره عمر یک ساندرز حامی, واکنش نشان می دهد:

ساندرز حال برنامه ریزی یک تجمع در اوهایو اما لغو آن نگرانی در مورد گسترش coronavirus — و شیوع نگه داشته و او را به خانه خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد مطمئن نیستید از آن بعدی حرکت می کند. سناتور خطاب به خبرنگاران روز بعد اما همچنین صدا مانند یک نامزد که در حال حاضر می دانستم که او می شده است مورد ضرب و شتم.

“در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability,” ساندرز گفت: در 18 مارس.

به عنوان اگر با این آدرس که ساندرز در روز چهارشنبه با اشاره به “گاهی اوقات خسته کننده” برای حمایت از نامزدی خود را در میان رای دهندگان جوان.

“آینده این کشور است که با ایده های ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>