برنیس پادشاه دعا برای خوب مشکل' برای پایان دادن به سرکوب رای دهندگان سفید برتری در, John Lewis,' تشییع جنازه

هرمان قابیل تاجر تبدیل سیاستمدار جمهوریخواه و مفسر درگذشت پنج شنبه پس از عقد قرارداد COVID-19. او 74. "ما می

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

هرمان قابیل تاجر تبدیل سیاستمدار جمهوریخواه و مفسر درگذشت پنج شنبه پس از عقد قرارداد COVID-19. او 74.

"ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با COVID-19 که این رفتن به یک مبارزه" دن Calabrese سردبیر قابیل وبلاگ HermainCain.com نوشت: در یک شنبه صبح پست. قابیل آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما و در بیمارستان بستری شد در اوایل این ماه پس از داشتن مشکل در تنفس. او در نظر گرفته شد به خصوص در معرض خطر به دلیل او تا به حال جان سالم به سرطان در گذشته است.

فقط چند روز پیش "پزشکان به ما گفت که آنها فکر می کردند او در نهایت بهبود می یابند اگر چه نمی توان آن را سریع" Calabrese نوشت. تیم خود را به اشتراک گذاشته که اخبار در سراسر رسانه های اجتماعی. اما قابیل "هرگز کاملا به نظر می رسید برای رسیدن به نقطه ای که در آن پزشکان می تواند به پیشرفت او را به بازیابی فاز" Calabrese ادامه داد.

قابیل led چند شرکت های مواد غذایی قبل از ورود به سیاست مهمترین پدرخوانده پیتزا. او بهترین و شناخته شده خود را برای سال 2012 جمهوری خواه ریاست جمهوری, جایی که او تحت فشار قرار دادند فوق العاده ساده "9-9-9" طرح مالیات. او انصراف پس از ادعای آزار و اذیت جنسی از زنان که او را تکذیب کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد قابیل سابق رئیس فدرال رزرو کانزاس سیتی هیئت مدیره برای یک نقطه در ایالات متحده فدرال رزرو در هیئت مدیره فقط در سال گذشته است. او خارج از در نظر گرفتن پس از آن به نظر می رسد او نمی خواهد در مجلس سنا تصویب. او فقط شروع به میزبانی نمایش در جناح راست شبکه نیوز مکس. کاترین Krawczyktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب