برلین قوانین دادگاه خوابگاه در کره شمالی سفارت باید

یک دادگاه در برلین حکومت است که یک خوابگاه واقع بر این اساس از کره شمالی سفارت باید تعطیل شود. مقامات شهرستان گفت: پرداخت اجاره به پیونگ یانگ بود که در نقض تحریم های سازمان ملل.

برلین دادگاه اداری روز سه شنبه به نفع حکومت حکم به تعطیل این شهرستان خوابگاه برلین گفت که مقامات شهر شده بود در توجیه صدور آن است.

مقامات شهرستان استدلال کرده بود که اجاره پرداخت می شود و توسط اپراتورهای تخمین زده می شود برخی از 38,000 یورو ($42,000) هر ماه نقض شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم.

ادامه مطلب: کره شمالی — اخبار جعلی در هر دو طرف هنجار است

خوابگاه اپراتورهای ترکیه شرکت EGI گفت: آنها متوقف شده بود پرداخت اجاره بها در سال 2017 و تا به حال به دادگاه تجدید نظر علیه این تصمیم. دادگاه در زمان توجه داشته باشید از یک رهنمود اتحادیه اروپا از همان سال که منع استفاده از هر نوع کره شمالی در قلمرو کشورهای عضو مورد استفاده قرار گیرد برای هر چیزی غیر از دیپلماتیک یا کنسولی اهداف است.

قضات گفت: آنها تا به حال هیچ گزینه ای به جز نزدیک خوابگاه چون کره شمالی “نشان دهنده یک تهدید برای صلح جهانی با توجه به برنامه سلاح های هسته اش.”

خوابگاه ارائه می دهد تخت کمتر از 13 یورو ($14.30) یک شب در اتاق های مشترک, و مدت طولانی است که مورد علاقه از گروه های مدرسه و دانش آموزان بازدید از پایتخت آلمان.

محل بودند به دست آورد توسط پیونگ یانگ در 1960s و مورد استفاده برای میزبان بستگان دیپلمات کره شمالی در کمونیستی پیشین آلمان شرقی. سفارت بسته شد پس از سقوط دیوار برلین اما این بازگشایی در سال 2001 و مقامات در مورد sub-اجازه دادن به اتاق ها و فضاهای پارکینگ در سایت.

ادامه مطلب: کره شمالی کابل فاش شرق آلمان را ريشه سوء ظن از کیم رژیم

خانواده مبارزه علیه پیونگ یانگ دارایی

حکم استقبال وکلای خانواده اتو Warmbier که 22 ساله ای که پس از بازگشت از بازداشت در کره شمالی در حالی که در یک دائم رویشی دولت است.

Warmbier شده بود به اتهام تلاش برای سرقت یک پوستر تبلیغاتی و زندانی برای ماه می باشد. پدر و مادر خود را ادعا می کنند او شکنجه شد در طول ماه در بازداشت است. خانواده در حال حاضر متعهد به پیدا کردن و خاموش کردن غیرقانونی کره شمالی دارایی های کسب و کار در سراسر جهان.

ادامه مطلب: کره شمالی نام ارشد ارتش به عنوان افسر جدید وزیر خارجه

Lothar Harings یک وکیل به نمایندگی از Warmbier خانواده گفت که او امیدوار حاکم خواهد بود هشدار به دیگر شرکت های فعال در کره شمالی قلمرو در دیگر شهرهای اروپایی.

“ما و Warmbiers خواهد شد در حال حاضر تقاضا است که این حکم اجرا شده است” Harings گفت: AP news agency. “ما می خواهیم به نگه داشتن این رژیم در کره شمالی به حساب برای اقدامات خود برای شکنجه و قتل [به Warmbiers’] پسر.”

“این سخت است برای Warmbiers را بپذیرد که دیپلماتیک سفارتخانه ها استفاده می شود برای به دست آوردن پول است که جریان را به رژیم در کره شمالی و در نتیجه به سمت تولید سلاح های هسته ای,” او اضافه شده است.

rc/msh (AFP, dpa, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر