Benny Gantz نتانیاهو رقیب انتخاب شده اسرائیل به عنوان سخنران در توسعه

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل ارشد رقیب انتخاب شد در روز پنج شنبه به عنوان رئیس جدید مجلس غیر منتظره گام است که می تواند راه را هموار به یک قدرت هسته ای بین دو کشور را در چنگ زدن با بدتر شدن coronavirus بحران است.

ناگهانی turnabout توسط Benny Gantz که سپری کرده است در سال گذشته در تلاش برای سرنگونی نتانیاهو در سه مجمل انتخابات به نظر می رسد به نخست وزیر اجاره نامه های جدید در زندگی به عنوان او آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی. آن را نیز جلب عصبانی انتقاد از شرکای سیاسی خود را و نگاه به احتمال زیاد به پاره از هم جدا خود را آبی و سفید حزب اتحاد تو-ضد نتانیاهو جناح.

رای گذشت 74-18 با بسیاری از Gantz را متحدان سابق از جمله نیمی از آبی و سفید پرش رای دادن.

“دموکراسی به دست آورد تا” Gantz اعلام کرد در اولین سخنرانی به عنوان سخنران گفت که او تا به حال گرفته منفور گام برای مقابله با ملی اضطراری است.

“این روز به طور منظم و از آنها تقاضا نامنظم تصمیم گیری. بنابراین به من گفت: من قصد دارم به بررسی و پیشرفت در هر راه ایجاد یک ملی اضطراری, دولت,” او گفت:. “ما نمی خواهد سازش در اصول که بیش از یک میلیون نفر از شهروندان رای دادند. Netantyahu می داند که هست.”

اما در یک رشته سخنرانی پیش از رای یک رشته از قانونگذاران مخالف دولت بود که همه قبلا حمایت Gantz جریان به خالی مجلس اتاق بازرگانی یکی پس از دیگری به راه آهن در برابر او. تنها تعداد کمی از مردم اجازه داده شد در یک زمان با توجه به محدودیت در مجامع عمومی.

“این یک روز تاریک” گفت: Nitzan Horowitz, رهبر لیبرال Meretz حزب در سخنرانی پیش از رای دادن. “هیچ راه دیگری وجود ندارد برای توصیف طفره رفتن در اینجا.”

قبلا رد وحدت مفهوم

اسرائیل کانال 12 تلویزیون گزارش داد که Gantz و نتانیاهو موافقت کرده بود در یک ائتلاف گسترده ای است که در آن نتانیاهو باقی خواهد ماند به عنوان نخست وزیر و Gantz خواهد خود را تبدیل به وزیر امور خارجه ، در سپتامبر سال 2021 دو به مبادله پست های این گزارش گفت:.

وجود دارد بدون نظر از رنگ آبی و سفید در حالی که حزب لیکود نتانیاهو را رد کرد به گزارش “شایعات.”

سیاسی fireworks آمده فقط به عنوان دولت تصویب محدودیت های جدید نیاز به اسرائیلی ها تقریبا به طور کامل به ماندن در خانه در معرض خطر جریمه. بیش از 2600 اسرائیلی ها آلوده شده توسط ویروس جدید با 41 در بیماری جدی است. هشت اسرائیلی کشته شده اند. در حال رشد وجود دارد ترس است که اسرائیل سیستم های پزشکی در نهایت غرق شود.

با این کشور coronavirus بحران بدتر شدن روز به روز نتانیاهو خواستار اضطراری دولت وحدت اخیرا در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی دوشنبه شب.

“من می گویند به وضوح به عنوان امکان پذیر است: ما باید برای پایان دادن به این” او گفت:. “ما همه یکی هستیم ما یک دولت و دستور روز وحدت است.”

Gantz قبلا رد کرد نتانیاهو پیشنهادهای به نقل از نخست وزیر آینده محاکمه به اتهام فساد مالی. اعضای آبی و سفید بر این باورند نتانیاهو با استفاده از این بحران برای محافظت از خود را از پیگرد قانونی و ابراز شک و تردید است که نتانیاهو خواهد نگه داشتن کلمه خود را برای واگذاری قدرت در سال آینده.

اما پس از درخواست تجدید نظر برای وحدت کشور نشانده جمهور Gantz توافق روز پنج شنبه برای از سرگیری مذاکرات وحدت با نتانیاهو.

نتانیاهو حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب در مارس 2, انتخابات, اما همراه با او کوچکتر مذهبی و ملی متحدان سقوط کوتاه از امنیت اکثریت لازم در پارلمان.

Gantz حمایت اکثریت باریک است در تازه انتخاب کنست شده است و هل دادن برای مقننه کشور برای ادامه کار در چنین زمان بحرانی حتی بدون یک دولت دائمی در محل.

آبی و سفید شده بود راهپیمایی به جلو در مجلس شورای اسلامی با برنامه ریزی قانون است که می تواند ساخته شده اند نتانیاهو فاقد شرایط لازم از ادامه به عنوان نخست وزیر.

مجلس بوده است انتظار می رود به تصویب Meir کوهن از Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب در اواخر روز پنجشنبه به عنوان جدید کنست بلندگو. که امکان بلوک برای ادامه برنامه ریزی قانون که شامل ممنوعیت بازجویی از سیاستمداران مانند نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر.

اما در آخرین لحظه Gantz وتو کوهن نامزدی و پیشنهاد خود را به جای. کوهن Yesh Atid جناح یک عضو از آبی و سفید داد برنامه ریزی برای جست و خیز و پنج رای در اعتراض.

مجلس به نام پنج شنبه رای در منظور از این کشور در دیوان عالی کشور است. قبلی سخنران Yuli Edelstein, استعفا داد و در اعتراض روز شنبه پس از اقدام به غرفه رای گیری.

Edelstein نزدیک نتانیاهو متحد ذکر کرده محدودیت در اجتماعات بزرگ با توجه به گسترش coronavirus در تعلیق پارلمانی فعالیت است.

اما مخالفان او را متهم کرد از چسبیده به صندلی خود را حتی اگر او فاقد حمایت اکثریت به منظور سپر خود را رهبر حزب نتانیاهو از قانونی که خود را محدود طولانی حکومت.

نتانیاهو دولت موقت را تصویب کرده است یک سری از اورژانس اقدامات اجرایی به سعی و سرکوب از گسترش این ویروس جدید است. آنها شامل اجازه بی سابقه نظارت الکترونیکی از شهروندان اسرائیلی و کاهش رشد از دادگاه فعالیت است که مجبور به تعویق افتادن نتانیاهو خود را در انتظار دادگاه جنایی جدی به اتهام فساد مالی که به تعویق افتاده است با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>