بنیامین نتانیاهو برای رهبری اسرائیل با تاریخی 5th مدت به عنوان نخست وزیر

پس از سه دور و تفرقه انتخابات و یک سال و نیم از فلج سیاسی اسرائیل شد و در نهایت مراسم سوگند دولت جدید در روز پنج شنبه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تامین تاریخی پنجم در روابط با تشکر از بحث قدرت های مقابله با رقیب تبدیل به شریک Benny Gantz.

نتانیاهو و Gantz سابق ارتش اعلام کرد در ماه گذشته آنها خواهد بود با قرار دادن خود را در اختلاف و دشمنی گذشته پس از سه جنگ سخت مبارزات برای پیوستن به نیروهای خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران شدید اقتصادی خرید اینترنتی.

این در آمد به قیمت انحلال Gantz آبی و سفید و reneging در کلید خود را در مبارزات انتخاباتی وعده به خدمت تحت نتانیاهو است که تحت تعقیب به اتهام فساد مالی و چهره آینده دادگاه های کیفری. خود را بسیار دقیق ائتلاف مقابله و در نتیجه بیشتر پف کرده دولت در تاریخ اسرائیل و بالقوه بند برای کمک به نتانیاهو به قدرت چسبیده می تواند تنها در مورد این کشور و دادگاه عالی حکم آن را به حال هیچ زمینه قانونی برای جلوگیری از آن.

با وجود انتقاد Gantz استدلال کرد که teaming با نتانیاهو ارائه شده در این کشور تنها راه خروج از این بن بست طولانی مدت و جلوگیری اسرائیل از کشیده شدن بار دیگر به یکی دیگر از هزینه انتخابات است که می شده اند چهارم آن در بیش از یک سال است.

نتانیاهو و رقیب سابق Benny Gantz تصویر را هر دو منجر شود پس از رسیدن به یک قدرت منحصر به فرد-های مقابله کند که نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای اولین بار در 18 ماه قبل از اینکه جایگزین Gantz برای 18 ماه آینده. Gantz را برای اولین بار به عنوان وزیر دفاع. (کرینا کرن/فردا نیوز)

این مراسم در پارلمان معرفی کشور 35 دولت تنظیم شده است به پا زدن کردن در اواخر روز پنجشنبه تحت سخت فیزیکی فاصله دستورالعمل. آخرین لحظه مانورهای رندانه روز پنجشنبه کابینه قرار ملاقات می تواند تاخیر این رویداد است.

قدرت های معامله پس از بن بست

این قرارداد خواستار نتانیاهو به عنوان نخست وزیر دولت در 18 ماه قبل از اینکه جایگزین Gantz برای 18 ماه آینده با بلوک داشتن مشابه تعدادی از وزرا و مجازی وتو بیش از دیگر تصمیم های مهم.

Yohanan Plesner رئیس جمهور غیر حزبی اسرائیل دموکراسی موسسه گفت که دستاورد اصلی بود صرف این واقعیت است که از آن باید اجازه دولت را به از سرگیری عملکرد پس از طولانی ترین بن بست سیاسی در تاریخ اسرائیل. اما او گفت: بی اعتمادی عمیق بین اردوگاه مخالف زیر یک کمپین طولانی مدت از تهاجمی و حتی خشونت آمیز و شعارهای چپ شک و تردید در مورد چگونه آنها می تواند حکومت با هم.

“هیئت منصفه هنوز اگر در واقع به بن بست سیاسی رسیده است و اگر ما گسترده دولت است که ورزش قدرت خود,” او گفت:. “اصلی آزمون از دولت جدید در حال فلج آزمون و آشتی تست.”

Gantz شروع خواهد شد به عنوان وزیر دفاع با حزب همکار و همکار بازنشسته ارتش گابی اشکنازی خدمت به عنوان وزیر امور خارجه ، نتانیاهو بالا معاون نتانیاهو در خروجی وزیر خارجه اسرائیل کاتز تبدیل خواهد شد وزیر دارایی. Yariv لوین شاید نتانیاهو نزدیک ترین متحد را تبدیل به جدید مجلس. این ائتلاف همچنین شامل یک جفت فوق العاده ارتدکس یهودی احزاب و برخی از دیگر فرد جداشدگان برای اضافه کردن به 73 خارج از مجلس 120 عضو دارد.

سرنوشت غرب بانک به یک موضوع داغ

نقطه اصلی مشاجره برای منتقدان بوده است به تازگی ایجاد موقعیت “جایگزین نخست وزیر” یک پست است که می تواند اجازه می دهد نتانیاهو در دفتر باقی می ماند حتی پس از تعویض و سراسر فساد محاکمه و پتانسیل روند تجدید نظر. وجود دارد نیز سوء ظن در مورد اینکه آیا نتانیاهو خود را حفظ خواهد کرد بخشی از معامله و در نهایت صرفنظر کردن از نخست وزیری به Gantz.

یک زن با پوشیدن یک ماسک برای حفاظت در برابر گسترش coronavirus دارای نشانه آن است که بار خوانده شده ‘دولت با 36 برسد ؟ که در آن شرم ؟ در اورشلیم در روز یکشنبه. (Tsafrir Abayov/آسوشیتد پرس)

هنوز موقعیت جدید قرار است برای لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلیدی برای نتانیاهو معافیت از قانون است که نیاز به مقامات دولتی که نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

نتانیاهو شده است تحت تعقیب با تقلب و نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی های مربوط به تجارت و سوغات با ثروتمند رسانه مقتدر. به توافق نرسیدند و سرزنش اتهامات در رسانه ها-هماهنگ توطئه برای سرنگونی او. پس از کیفرخواست خود را در پاییز گذشته او بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در این کشور نظام حقوقی و همچنین با متحدان سیاسی در نظر گرفتن هدف در دادگاه عالی و آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت های سیاسی است. قانونی خود گلایه و تناسب اندام به خدمت بودند مرکزی مسائل اخیر مبارزات انتخاباتی.

یکی دیگر از موضوع داغ خواهد بود نتانیاهو قصد معرفی اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک به عنوان اوایل به عنوان در تابستان امسال است. توافق ائتلاف اجازه می دهد تا او را به ارائه یک پیشنهاد الحاق به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo وارد دوشنبه برای روشن-مراجعه سریع به بحث در مورد آن را به عنوان بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد که پیش بینی توزیع 30 درصد از کرانه دائم اسرائیل در کنترل است.

فلسطینی ها ادعا می کنند کل بانک غرب گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ به عنوان مرکزی مستقل از دولت است. الحاق تکه از این خاک به احتمال زیاد پایان دادن به فلسطینی ها’ در حال حاضر کاهش امید به یک راه حل دو کشور خواهد بود و خشم جامعه بین المللی که به شدت پشتیبانی از استقلال فلسطین ایفا کند.

اسرائیل در دیوان عالی کشور رد آن را تا به حال هیچ زمینه قانونی برای جلوگیری از ائتلاف مقابله. (Ronen Zvulun/فردا نیوز)

Gantz می گوید او را تنها به حمایت از این حرکت بین المللی حمایت. از جمله دو تن از اعضای بیشتر حامی کاهش نرخ بهره حزب کارگر در بلوک او به نظر می رسد معتدل جاه طلبی های نتانیاهو ملی پایه به فشار برای الحاق قبل از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر و پس از آن تهمت می تواند جایگزین جو بایدن, که گفت که او مخالف الحاق یک طرفه.

نتانیاهو طرح نیز در زمان شکست زمانی که او دیرین مذهبی ملی متحدان طرفدار مهاجر Yemina حزب تصمیم گرفتند برای پیوستن به ائتلاف نتانیاهو پس از رد آن خواسته برای نقاط کلیدی.

نفتالی بنت خروجی وزیر دفاع گفت: در Facebook پست که نتانیاهو “تصمیم به خلاص شدن از شر Yemina بود که خود را ناسیونالیست ستون فقرات” و حزب خود را در خدمت کشور از مخالفان به جای.

هنوز نتانیاهو به نظر می رسد به یک اکثریت پارلمانی برای الحاق اگر از آن می آید تا برای یک رای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>