بن پلات در مورد چگونه همه گیر می تواند در نتیجه یک رنسانس هنر: “این نوع از چراغ آتش زیر همه لب به ایجاد’

Singer, ترانه سرا و بازیگر بن پلات می گوید که او فکر می کند که عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر می تواند منجر به یک رنسانس هنر.

در طول یک زمان 100 مذاکرات بحث در پنجشنبه پلات که سرچشمه عنوان نقش تحسین منتقدان موسیقی برادوی عزیز اوان هانسنگفت: زمان اجرایی ویرایشگر دن Macsai به همین دلیل او معتقد است که در آینده از هنر روشن است در میان همه چیز در رفتن در سراسر جهان است.

“من احساس بسیار heartened توسط این واقعیت است که بسیاری از مردم شده اند در ادامه به تولید هنر,” او می گوید. “من فکر می کنم در زمان بحران و یا در زمان سختی اگر هر چیزی, آن نوع از چراغ آتش زیر همه لب به ایجاد هنر. من فکر می کنم مردم بیشتر است که آنها می خواهند برای گفتن و نوشتن در مورد و بیشتر نیاز به اتصال از همیشه.”

در مه 8, پلات منتشر شد: “پس از من” یک آهنگ جدید است که شرکت او نوشت با همکار دیرین مایکل پولاک را به طور کامل بیش از زوم در حالی که خود منزوی در خانه دوران کودکی خود را در لس آنجلس. آهنگ صحبت می کند به برخی از نگرانی و ترس است که افرادی که ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس ممکن است احساس در حال حاضر.

“من قطعا می خواستم برای نوشتن چیزی است که می تواند طنین انداز در حال حاضر اما تا به حال توانایی زندگی می کنند چرا که ما همه امیدواریم که این وضعیت موقت است,” او می گوید. “من فکر می کنم این آهنگ زیادی در مورد زمانی که همه چیز کمی قریب به اتفاق قربانیان و یا زمانی که وجود دارد بیش از حد ترس یا احساس شما نوع وزن با سنگینی از جهان — که من می دانم که من احساس شد و من مطمئن هستم که همه احساس در حال حاضر — که چیزهایی وجود دارد که ثابت است.”

اگر چه پلات توصیف نوشتن بیش از زوم به عنوان یک “نوع dystopian, تجربه,” او می گوید که او و Pollack قادر به پایان برساند این آهنگ در عرض چند ساعت قبل از ارسال آن را به تولید کننده Finneas به آن را به زندگی است. پلات تحویل یک حرکت عملکرد “پس از من” و همچنین “رشد ما به عنوان” یک آهنگ محبوب از مارس 29 اولین سولو آلبوم آواز خواندن به من به جایزنده از خانه پدر و مادر خود در روز پنج شنبه.

در آواز خواندن به من به جای, پلات گفت که مردم در ماه فوریه که او را به عنوان گی پس از او 12 ساله آواز می خواند در مورد “غلتکی coaster از یک رابطه است که ترکیبی از آنهایی که من تا به حال.” او می گوید که او امیدوار است او تصمیم به باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود می تواند کمک به تجاوز+ نوجوان اسرائیلی که در حال مبارزه در حال حاضر.

“من همیشه سعی کنید هرگز به ویرایش هر یک از داستان ها یا دیدگاه ها و یا آهنگ و یا ضمایر و یا هر یک از آن. من سعی می کنم فقط به عنوان صادقانه و به عنوان رو به جلو به عنوان من می تواند با کسی که هستم و تمایلات جنسی من است که بخشی از آن” او می گوید. “فقط در ادامه به تماشای این هنر است که نشان دهنده شما و گوش دادن به هنرمندان است که منعکس کننده شما و تماشای داستان که منعکس کننده شما و می دانم که وجود افرادی مانند شما که حمایت شما حتی اگر افرادی که شما گیر با قرنطینه یا با لزوما.”

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به مگان McCluskey در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>