بلژیک سابق پادشاه به رسمیت می شناسد نامشروع دختر

سابق پادشاه آلبرت دوم بلژیک اذعان کرده او پدر یک دختر در طول یک امر 51 سال پیش. او به رسمیت شناختن هنرمند Delphine خواننده داستان را به عنوان دختر خود را پس از یک آزمایش DNA به یک نتیجه مثبت است.

بلژیک سابق پادشاه آلبرت دوم در روز دوشنبه در نهایت اعتراف کرد او پدر یک زن است که با فشار دادن ادعای خود پدری برای دو دهه گذشته و پس از یک تست DNA گزارش شده مثبت است.

85 ساله و سابق پادشاه در بیانیه ای گفت که او به رسمیت شناخته شده است که او “پدر بیولوژیکی” از هنرمند بلژیکی Delphine خواننده داستان گفت: او می خواست برای پایان دادن به یک “درد” نبرد قانونی.

جریمه سنگین

خواننده داستان در زمان پرونده به دادگاه در سال 2013 هنگامی که آلبرت خود را از دست داده مصونیت پس از abdicating. آلبرت به حال بارها و بارها محروم بودن از پدر اما توافق در مارس سال گذشته به یک تست DNA پس از جریمه 5000 €ها (5500 دلار) تحمیل شد او برای هر روز او حاضر به انجام این کار.

وکلای هر دو طرف تایید کرد که نتایج حاصل از این آزمون نشان داد که آلبرت پدری.

آلبرت حاکم بود به عنوان پادشاه بلژیک از سال 1993 تا زمانی که او استعفا در سال 2013 با استناد به دلایل بهداشتی. پسر ارشد او فیلیپ یکی از سه فرزند از ازدواج او با شرکت سابق ملکه پائولا است که در زمان پادشاه.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر