بلژیک سرزنش فرانسه برای تن ماهی مرده در Schledt رودخانه

بلژیک متهم کرده است مقامات فرانسوی آهسته پاسخ به نشت فرانسه در چغندر قند پالایشگاه. مقدار زیادی از ضرب و شتم خمیر به بیرون درز به داخل رودخانه باعث از کوره در رفته از تلاش مقامات بلژیکی برای نجات ماهی.

منطقه ای دولت در بلژیک را متهم به فرانسه و نه به درستی آنها هشدار نشت در چغندر قند پالایشگاه یکی از آنها می گویند کشته متعدد ماهی در Schledt رودخانه.

منطقه flanders, بلژیک, فرانسه زبان منطقه گفت: 50-70 تن ماهی مرده در خاک خود در طول 36 کیلومتر (22 مایل) کشش از رودخانه که جریان را از طریق بلژیک تمام راه را به شهر بندری آنتورپ.

فرانسه قند ساز Tereos گفت: نشت پیدا کرده اند در مارس 9 در کارخانه خود در شمال فرانسه در شهر Escadouvres که منجر به چغندر قند تفاله ریختن به یک انشعاب از Schledt. چغندر باقیمانده سرشار از مواد آلی است که می تواند به کاهش سطح اکسیژن در رودخانه ها.

در حالی که مقامات فرانسوی مستقر اکسیژن, پمپ, کسانی که در Wallonia تا به حال زمان کمی به عمل می کنند. با توجه به اخبار به زبان انگلیسی خروجی بروکسل بارآسیب می تواند دو تا سه سال به ترمیم. منطقه ای دولت را متهم به فرانسه و نه به درستی اطلاع رسانی این فاجعه است.

“Wallonia بود نه هشدار داد فرانسه. آن مهم است به درک چرا و بالاتر از همه انجام کارهای متفاوت در آینده” Wallonia وزیر محیط زیست Celine تللیر گفت: خبرگزاری رویترز.

بیشتر بخوانید: Coronavirus است که ناقوس مرگ برای ماهیگیری اسکاتلندی صنعت

سریعتر واکنش پایین دست

بلژیک فلاندرز منطقه بیشتر پایین دست در واکنش با سرعت بیشتری با توجه به بلژیک پخش VRT با مقامات با استفاده از تکنیک های مختلف برای بازگرداندن اکسیژن به آب است. تصاویر ظاهر در رسانه های اجتماعی از آتش نشانان با استفاده از هوادهی فریم برای ارائه اکسیژن اضافی.

فلاندرز دولت قول داده است برای نگه داشتن Tereos مسئول حادثه. آن را نیز نگه می دارد دولت فرانسه مسئول ارائه مناسب هشدار داد.

“بین المللی وجود دارد سیستم های هشدار دهنده برای این نوع صورت که فرانسه را استفاده نمی کند. این غیر قابل درک است,” او گفت: فلاندرز مجلس کمیته محیط زیست در این هفته با توجه به بروکسل بار.

شهردار پل-Olivier Delannois از مسابقه یک شهر در جنوب بلژیک با ارسال نامه ای به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در مورد این حادثه.

“فرانسه را به اطلاعات در دسترس برای برخی از زمان و نه انتقال آن است و غیر قابل قبول است,” او گفت:.

Tereos گفت: وجود ارتباط بین ماهی مرده در بلژیک و نشت در مرکز آن است. شکر refiner گفت: شستشو نشت آب تعمیر شد در آوریل 10 و کیفیت آب را به حالت عادی سه روز بعد.

“در این مرحله آن است که غیر ممکن است برای ایجاد یک ثابت گاه به گاه ارتباط میان این حادثه در Escaudoeuvres در فرانسه و چه گزارش از وضعیت در بلژیک با مقیاس بزرگ ماهی میر” این شرکت به رویترز گفت یک ایمیل به بیانیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>