بلژیک کارناوال رژه ضد سامی استعارههای پیش می رود با وجود انتقاد

اسرائیل خواست بلژیک برای ممنوعیت سنتی رژه کارناوال که برجسته شناور به تصویر می کشد تصویر کلیشه ای از یهودیان ارتدوکس. شهردار الست در دفاع از این جشن گفت: “این نه یک ضد سامی رژه.”

شهرستان بلژیک الست رفت جلوتر با آن سنتی کارناوال رژه در روز یکشنبه با وجود تماس های از اسرائیل به ممنوعیت این رویداد بیش از آن ضد سامی شناور و لباس.

امسال رژه شرکت کنندگان شامل لباس پوشیدن و در لباس از اتهام یهودی کلیشه با برخی از پوشیدن قلاب بینی و اغراق آمیز لباس به معنای به تصویر کشیدن یهودیان ارتدوکس. یکی از این شناور همچنین شامل سه یهودی کاریکاتور قرار داده شده در کنار میله های طلا. برخی از revelers نیز لباس پوشیدن و در لباس به معنای به نمایندگی از افسران نازی.

قانونگذاران در پارلمان اروپا نیز خواست مقامات در الست به مطمئن شوید این سال رژه بود از “مظاهر نفرت است.”

در اوایل این هفته وزیر امور خارجه اسرائیل اسرائیل کاتز به نام دولت بلژیک برای ممنوعیت “نفرت پر” رژه در دسترس نباشد.

شهر کارناوال رژه خود را از دست داده یونسکو میراث فرهنگی وضعیت در سال گذشته بیش از “عود نژادپرستانه و ضد یهودی نمایندگی.” گرفتم و سپس در لباس نازی ها لباس های سرگرم کننده حرکت می کند.

شهردار دفاع رژه

شهردار این شهرستان را رد کرد انتقاد و خواستار ممنوعیت این جشن گفت: “اجازه دهید الست بود الست.”

“این است که یک ضد سامی رژه” شهردار کریستوف D’Haese به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. “الست است نه یک ضد سامی شهر است.”

D’Haese افزود که هدف از این رژه است “نه به کسی صدمه دیده است.”

مقامات شهرستان را بارها و بارها در دفاع از این رژه به عنوان یک بیان از آزادی بیان و گفت: لباس و شناور در نظر گرفته شده به طنز.

A float featuring caricatures of Orthodox Jews next to gold bars in a Carnival parade in Aalst, Belgium (picture-alliance/dpa/BELGA/N. Maeterlinck)

یکی از این سال شناور ویژه یهودیان ارتدوکس در کنار میله های طلا

روز یکشنبه رژه در الست نیز صورت گرفت با وجود تهدید از بادهای قوی gusting تا 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت). چند دیگر شهرستانها بلژیک به تعویق افتاد و یا خود را لغو رژه با توجه به آب و هوایی شدید.

از الست کارناوال جشن که بیش از 600 سال داده شد یونسکو میراث فرهنگی وضعیت در سال 2010. سال گذشته رژه باعث موجی از انتقاد از اتحادیه اروپا و از گروه یهودی پس از یک شناور شامل یهودی کاریکاتور با کیسه های پول است که احاطه شده توسط موش.

با توجه به کنگره جهانی یهودیان بلژیک به یک جامعه یهودی در حدود 30000 نفر در خارج از کشور به کل جمعیت 11 میلیون.

rs/aw (dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>