پکن به جارو قدرت بیش از هنگ کنگ امنیت, قانون, قانونی, نگرانی

چین باید فراگیر قدرت بر اجرای جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز شنبه که نشان از عمیق ترین تغییر به این شهر راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

برنامه ریزی شده قانون احساس خطر دولت های خارجی و همچنین فعالان دموکراسی در هنگ کنگ بودند که در حال حاضر نگران آن است که پکن است فرسایش درجه بالایی از خودمختاری اعطا شده به قلمرو زمانی که آن را بیش از حکومت بریتانیا.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط, رسمی, Xinhua news agency, هنگ کنگ ایجاد محلی شورای امنیت ملی به اجرای این قانون به رهبری هنگ کنگ رهبر, کری لام و تحت نظارت و هدایت های جدید دولت مرکزی کمیسیون ایجاد شده توسط پکن. یک سرزمین اصلی مشاور نیز نشستن در جدید هنگ کنگ بدن.

جدید محلی پلیس و دادستان واحد خواهد بود تا به بررسی و اجرای قانون حمایت سرزمین اصلی امنیتی و اطلاعاتی ماموران اعزام به پکن جدید کمیسیون.

لام نیز باید قدرت انتخاب قضات را به شنیدن موارد مربوط به امنیت ملی در یک اقدام بی سابقه به احتمال زیاد به unnerve برخی از سرمایه گذاران و سیاستمداران و رهبران کسب و کار در هنگ کنگ است.

در حال حاضر ارشد قضات اختصاص قضایی فهرست اسامی را از طریق هنگ کنگ مستقل سیستم قضایی.

یک داوطلب دست از جزوات خارج از محل در هنگ کنگ در روز شنبه که در آن مجموعه ای از دموکراسی کارگری در حال برگزاری یک رای گیری به درخواست اعضای اگر آنها را به شرکت در یک شهرستان-اعتصاب گسترده در اعتراض به برنامه های چین برای اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. (اسحاق لارنس/خبرگزاری گتی ایماژ)

“از این اولیه جزئیات این قانون جدید ارائه بی سابقه ای سوالات حقوقی است که ما را مجبور به مقابله با در سال آینده” سیمون جوان, یک وکیل و استاد دانشگاه هنگ کنگ دانشکده حقوق و گفتگو کرد.

جوان گفت: او مشکل ظاهری “گسترده برتری” قانون جدید بیش از فعلی و آینده هنگ کنگ ،

مقامات در پکن و هنگ کنگ به دنبال اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران این است که قانون را نه تضعیف منطقه استقلال اصرار دارد آن را هدف تنها یک اقلیت از “مشکل” که یک تهدید برای امنیت ملی است.

ایسنا گفت: حقوق بشر و حق آزادی بیان و اجتماع خواهد بود محافظت انعکاس نظرات قبلی توسط مقامات در پکن و هنگ کنگ است.

جزئیات رونمایی شدند پس از سه روز نشست از تصمیم چین را کشتند. معلوم نیست که این قانون خواهد بود به تصویب رسید اما تحلیلگران سیاسی انتظار دارند که این اثر را پیش از سپتامبر. 6 شورای قانونگذاری انتخابات در هنگ کنگ است.

طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ اعلام برنامه های خود در روز جمعه به اجرا برای یک صندلی در هنگ کنگ شورای قانونگذاری در یک انتخابات برگزار می شود هفت. 6. (تایرون سیو/فردا نیوز)

تحت قانون جدید هیچ نهادها و سازمانها و افراد در هنگ کنگ باید در فعالیت به خطر انداختن امنیت ملی ایسنا گفت:. این به طور گسترده ای انتظار می رود به افزایش نگرانی برای برخی از مذهبی و حقوق بشر و خارجی-حمایت گروه هایی که مدت طولانی است که در هنگ کنگ مستقر است اما استقبال نمی شود در سرزمین اصلی چین.

چین که می بیند یک رشد تهدید امنیت ملی از هنگ کنگ می گوید: پیش نویس این قانون با هدف مقابله با تجزیه طلبان فعالیت براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

منتقدان ترس آن را سرکوب گسترده آزادی های که دیده می شود به عنوان مهم به هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

ادای سوگند وفاداری به توان مورد نیاز

در زیر جزئیات منتشر شده در شنبه هر دلار هنگ کنگ از ساکنان در حال اجرا برای انتخابات و یا کار برای دولت را مجبور به بیعت منطقه و مینی قانون اساسی, قانون اساسی.

اما هیچ جزئیات از مجازات برای جرایم خاص منتشر شد.

چین حرکت برای اعمال قانون به طور مستقیم در هنگ کنگ دور زدن شهر مقننه می آید پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز ضد دولتی و ضد پکن شد. سرزمین اصلی و مقامات محلی باید سرزنش کرد “نیروهای خارجی” برای دامن زدن به ناآرامی.

در زمان تحویل چین وعده داده شده به اجازه می دهد هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری برای 50 سال تحت آنچه شناخته شده به عنوان “یک کشور دو سیستم” فرمول از حکومت.

پکن پیشنهاد قانون جدید در ماه گذشته نقشه کشی سوئیس از بریتانیا و ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

چین بارها گفته دولت های خارجی به دخالت در امور داخلی خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>