چین روز دوشنبه گزارش 361 نفر در سرزمین اصلی از این ویروس جدید با اضافی 2,829 موارد جدید طی 24 ساعت گذشته در آوردن چینی مجموع به 17,205.

آخرین آمار و ارقام منتشر شد دوشنبه به وقت محلی در چین یک روز پس از اولین مرگ ناشی از این بیماری ثبت شده در خارج از چین در فیلیپین به کشور در سراسر جهان تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از عفونت های منطقه.

کانادا روز جمعه گفت: این اعزام یک واحد تخصصی پاسخ اضطراری مقامات چین به هماهنگی تدارکات برنامه ریزی ترابری به بازگرداندن کانادایی. شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید این ویروس در کانادا — سه در انتاریو و بریتیش کلمبیا.

مقامات چینی تکمیل شده جدید به سرعت در حال ساخته 1,000-تخت بیمارستان برای قربانیان شیوع بیماری و تاخیر در بازگشایی مدارس در سخت ترین ضربه استان است. محدودیت تنگ تر شد و هنوز هم بیشتر در یک شهر اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات هر روز دیگر.

فیلیپین در بخش بهداشت و درمان گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان این شهر در مرکز بحران در بیمارستان بستری شد Jan. 25 با تب و سرفه و گلو درد و مرگ او پس از توسعه شدید ذات الریه. این مرد 38 ساله همراه زن نیز از ووهان آزمایش مثبت برای این ویروس به خوبی باقی مانده و بستری در انزوا در مانیل.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تصویب ممنوعیت ورود غیر شهروندان از چین است. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و یک ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی که چنین اقداماتی بودند بی ارزش صدمه زدن به تجارت و سفر.

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خارج از یک کلیسا در مانیل شرق مانیل فیلیپین در روز یکشنبه. (هارون Favila/آسوشیتد پرس)

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده هستند در چین; حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است.

ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گزارش خود در نهم مورد این یکی مربوط به یک زن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو را در شهرستان سانتا کلارا که وارد آمریکا به دیدار خانواده پس از به تازگی در سفر به ووهان.

یک بیمارستان مخصوص ساخته شده برای رسیدگی به کروناویروس بیماران در ووهان است که انتظار می رود برای باز کردن در روز شنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد. دوم بیمارستان است مجموعه ای برای باز کردن و به زودی پس از.

همچنین شش مقامات در شهر هوانگگنگ بعدی به ووهان در استان هوبئی بودند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد. آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

واکنش جهانی

تجارت و تولید مرکز Wenzhou با نزدیک به 10 میلیون نفر در سواحل استان ژجیانگ محدود مردم به خانه های خود اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم. هوانگگنگ به 7 میلیون نفر تحمیل اقدامات مشابه در روز شنبه.

با هیچ پایانی در چشم به شیوع مقامات در هوبئی و در جای دیگر باید تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی.

بحران آخرین به مقابله با چینی رهبر چین است که احاطه شده توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ مجدد از تایوان pro-استقلال جمهور و انتقاد بیش از نقض حقوق بشر در آن به طور سنتی مسلمان در قلمرو سین کیانگ. در ضمن اقتصاد داخلی همچنان به سرعت وزن با کاهش تقاضا و جنگ تجاری با واشنگتن است.

چینی, نظامی, پزشکی, اعضای هیات پایه در شکل گیری پس از ورود در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در روز یکشنبه. (Cheng Content/رادیو فردا از طریق AP)

نیوزیلند یکشنبه اعلام کرد که به طور موقت محرومیت مسافران از چین برای حفاظت از اقیانوس آرام جنوبی منطقه از ویروس. 14-بعد ممنوعیت امر به خارجی ها ترک چین اما نه به نیوزیلند ساکنان. نیوزیلند نیز مطرح آن توصیه های سفر به چین به “آیا سفر” بالاترین سطح است.

هواپیمایی قطر پیوست تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است. اندونزی و عمان نیز متوقف پرواز که آیا عربستان سعودی گل سرسبد ملی حامل سعودي.

عربستان سعودی رسانه دولتی گزارش داد که عربستان 10 دانش آموزان تخلیه شدند از ووهان در یک پرواز خاص. آن گفت: دانش آموزان می شود به نمایش در هنگام ورود و قرنطینه برای 14 روز.

بیش از آخر هفته کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان. یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا در شب شنبه. فرانسه-اجاره هواپیما ساخته شده راه خود را به سمت فرانسه روز یکشنبه با 300 evacuees از بسیاری از اروپا و کشورهای آفریقایی. و مراکش پرواز صفحه 167 از مردم آن بیشتر دانش آموزان.

اندونزی پرواز برگشت 241 شهروندان از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها را بر روی کنترل از راه دور Natuna سلیمان برای دو هفته. چند صد نفر از ساکنان اعتراض به حرکت می کند.

اروپا تا کنون 25 نفر آلوده به ویروس. آلمانی صلیب سرخ گزارش دو مورد وجود دارد روز یکشنبه هر دو شهروندان آلمانی که airlifted از ووهان در روز شنبه در یک نظامی حمل و نقل حمل 128 مردم است. هشت مورد زودتر در آلمان شد همه مربوط به قطعات خودرو از کارخانه.

تماشا کنید: کبک دانشجو گیر در ووهان

میریام Larouche گردشگری مدیریت دانشجویی از L’Ascension, Que., می گوید خوابگاه او در ووهان قرار داده شده تحت قرنطینه. 4:55

فرانسه شش مورد; و روسیه و ایتالیا و بریتانیا دو و فنلاند و سوئد و اسپانیا هر کدام یک.

ویتنام شمارش هفتم آن مورد ویتنامی-مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City. این کشور دستور داد مدارس به مدت حداقل یک هفته در 19 از آن 54 استانها و شهرستانها از جمله هانوی و هوشی مین سیتی که با هم حساب برای بیش از 4 میلیون دانش آموز.

تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود گفت که نماینده در پکن Gauden Galea.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im