پکن رمپ تا تست و مستند اقدامات به عنوان شیوع رشد می کند

چین افزایش تست و مستند اقدامات در بخش هایی از پایتخت جمعه به کنترل آنچه به نظر می رسد بزرگترین شیوع کروناویروس در بیش از دو ماه.

40 مورد جدید گزارش روز شنبه شامل 27 در پکن آوردن این شهرستان در مجموع به 106 پس از جمعه.

در چند سال اخیر موارد مرتبط شده اند به پکن Xinfadi بازار عمده فروشی و مقامات را آزمایش کرده اند بازار کارگران هر کسی که بازدید از بازار در دو هفته گذشته و هر کسی که آمد در تماس با هر دو گروه است.

گوشت تازه و غذاهای دریایی در شهرستان و در جای دیگر در چین نیز در حال بازرسی بعید شانس بود که چگونه این ویروس گسترش یافته است.

یک افسر امنیتی در ورودی مسدود شده به Xinfadi عمده فروشی بازار که بسته شده است موارد زیر از coronavirus عفونت در پکن روز سه شنبه. (Tingshu وانگ/فردا نیوز)

جوامع مسکونی در اطراف بازار قرار داده شده است تحت مستند همراه با منطقه اطراف بازار دوم که در آن سه نفر را تایید کرد. در همه 90,000 مردم آسیب دیده در این دو محله در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

مقامات همچنین محرومیت ساکنان مناطق در نظر گرفته شده در معرض خطر بالا از ترک پکن و کسانی که از این مناطق که در حال حاضر سمت چپ باید گزارش به محلی سلامت ادارات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تاکسی و ماشین-نقطه خدمات ممنوع شده است و از افراد خارج از شهرستان و تعدادی از مسافران در اتوبوس و قطار و مترو را نیز محدود شود و همه ملزم به پوشیدن ماسک.

شیوع این بیماری نیز ممکن است اخلال در برنامه به راه اندازی مجدد چین سوپر لیگ مسابقات فوتبال در اوایل ماه آینده. مربیان و بازیکنان برای پکن Guoan شهر برتر تیم تست شده اند و با توجه به یک هفته از آنجا که خود را در اردوگاه های آموزشی در همان منطقه به عنوان منبع از آخرین شیوع رسانه های محلی گزارش روز سه شنبه.

چین تا به حال آرام بسیاری از کنترل های آن پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در ماه مارس, اما پکن به حالت تعلیق در روز دوشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد برخی از مدارس ابتدایی و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>