پکن بسته مواد غذایی در بازار و قفل پایین محله جدید پس از شیوع کروناویروس پدیدار

(پکن) — بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن بود توقیف پشت گارد پلیس و محله های اطراف locked down شنبه پس از بیش از 50 نفر تست مثبت برای coronavirus در چین سرمایه است.

شیوع بیماری — آینده بیش از 50 روز پس از آخرین محلی مورد در این شهرستان از 20 میلیون نفر — نشان داد که چگونه این ویروس هنوز هم می تواند دوباره به عنوان محدودیت ها کاسته. این شهر سویفت پاسخ منعکس چین تاکید بر حرکت به سرعت برای جلوگیری از گسترش موارد جدید در هر کجا که به نظر می رسد یک درس آموخته از مبارزه با شیوع زودتر.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر تقریبا بیش از, و سپس به طور ناگهانی وجود دارد یک یا دو مطلب جدید نقاط داغ” گفت: Jin ژنگ یک زن در 20s خود را راه رفتن در مرکز پکن. “من یک کمی می ترسم. من امیدوارم که هر کس اجتناب بیرون رفتن زیاد و پوشیدن دنده محافظ.”

مقامات قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی Xinfadi بازار حدود 3 کیلومتر (2 مایل) جنوب شرقی معبد بهشت گردشگری سایت. افسران پلیس می تواند دیده می شود مانور سفید شمشیربازی به جایی برای مهر و موم کردن جاده منتهی به مجموعه ای از ساختمان های آپارتمانی.

حزب کمونیست اعضا و داوطلبان بودند که بسیج به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر مایحتاج روزانه برای ساکنان تحت تاثیر قرار پکن اخبار روزنامه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی. آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از مردم زندگی در 11 جوامع است.

در خارج از بازار شبه نظامی پلیس در لباس سبز قرار داده تا خودرو سنگر ایستاده بود و در موقعیت در ورودی. برخی از افراد اجازه داده شد در پس از نشان دادن اسناد در ایست های بازرسی. یک بنر قرمز خواندن “ما نمی توانیم پایین گارد ما وقتی که می آید به بیماری پیشگیری و کنترل” آویزان بر روی دیوار.

مقامات شهر پکن گفت: 45 کارگران در بازار آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. که در علاوه بر این به هفت مورد زودتر از مردم با علائم از جمله شش که بازدید کرده اند و یا مشغول به کار در بازار است. چین شامل موارد بدون علامت در آن صورت رسمی شمارش.

بازرسان در زمان 1,901 نمونه از گوشت سطوح dustbins دستگیره و اشیاء دیگر در بازار و 40 آزمایش مثبت, مقامات گفت.

پکن خبر به نقل از رئیس Xinfadi بازار گفت: این ویروس کشف شده است در هیئت مدیره سفت وارداتی ماهی قزل آلا. که منجر به چندین سوپرمارکت بزرگ زنجیره از بین بردن ماهی قزل آلا از قفسه های خود را یکی دیگر از روزنامه پکن جوانان روزانه گزارش شده است.

توجه متمرکز بر بازار بعد از گزارش سه مورد در روز پنج شنبه و جمعه. دو نفر از افراد آلوده شده به بازار و سوم مشغول به کار با یکی از آنها در نزدیکی گوشت موسسه تحقیقات و با توجه به گزارش های رسانه ها.

مسئولان شهرستان و سپس تصمیم به تست تمام کارگران در بازار برای coronavirus. آنها همچنین دستور آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه از تمام شهر عمده فروشی بازار مواد غذایی و ایمنی مواد غذایی بازرسی در رستوران ها و سوپر مارکت ها.

پکن که تا به حال شده است به تدریج به حالت عادی بازگشت معکوس برخی از حرکت های اخیر به استراحت coronavirus محدودیت.

برنامه ای برای بازگشایی مدارس برای کلاس یک تا سه این جمعه کنار گذاشته بودند و رویدادهای ورزشی لغو شده است. یکی فوری مصدوم بود و جهت یابی مسابقه میله میله برای شنبه رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

مرکز ملی هنرهای نمایشی است که تا به حال فقط بازگشایی در ژوئن 2, reclosed با توجه به مقاله های خروجی رسانه ها.

کائو Yajiang که با این نسخهها کار در امور مالی گفت: آن را سخت برای جلوگیری از دوم شیوع اما ابراز اطمینان کرد که مقامات می تواند آن را کنترل کنید.

“هنگامی که من برای اولین بار آن را دیدم من واقعا دست پاچه, اما زمانی که من آرام و فکر آن را بیش از من فکر کردم آن را یک معامله بزرگ است چرا که آنها را مهر و موم کردن منطقه,” او گفت:. “باید وجود داشته باشد یک مقیاس بزرگ شیوع.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>