التماس برای دماسنج بدن, کیف و لباس: آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19

یکs تعداد COVID-19 موارد همچنان به رشد در ایالات متحده امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال رقیب با افزایش له از بیماران در حال رشد بیشتر و بیشتر از جان گذشته برای ابزار آنها نیاز به محافظت از خود را از ابتلا و گسترش این ویروس است که باعث می شود آن را. یک پرتره از یک به شدت بیمار مجهز پزشکی نیروی کار در حال ظهور است از یک نظرسنجی آنلاین با 978 پاسخ دهندگان ساخته شده توسط یک سازمان مردمی آغاز شده توسط پزشکان در تلاش برای دریافت تجهیزات حفاظت شخصی معمولا به نام PPE به امکانات که در آن مورد نیاز است.

“ما می تواند با استفاده از کیسه های بدن. و محافظت از چشم و لباس!” نوشت: یک کارمند در یک مرکز پرستاری در لانگ آیلند در نیویورک است. “لطفا ما لازم نیست که هر چیزی” نوشت: یک کارمند در یک بیمارستان منطقه ای در میامی فلوریدا. تمام تخت ها پر کارکنان نوشت. آنها تا به حال هیچ لباسهای چپ و یک هفته و یا کمتر از بسیاری دیگر از PPE.

“ما از همه چیز” نوشت: یک کارمند در یک بیمارستان بزرگ در تنسی است. “ارائه دهندگان با استفاده از یک ماسک برای 3+ هفته. بسیاری از COVID بیماران. صفر لباسهای.”

در ابتدا این سازمان GetUsPPE.org فقط با قرار دادن یک پایه فرم درخواست: چه تجهیزات شما نیاز دارید که در آن شما هستند ؟ اما در عرض سه هفته آنها تا به حال بیش از 7000 پاسخ. کارکنان از بسیاری از عمده شبکه های بیمارستان در ایالات متحده آمریکا شد و التماس برای لوازم. کارگران از هر دسته از امکانات پزشکی شد و نوشتن بیش از حد: home health aide سازمان hospices آمبولانس جوخه و تادیبی امکانات تمام شد درخواست برای هر چیزی که آنها احتمالا می تواند دریافت کنید.

این گروه داوطلب مجموعه از برنامه نویسان و پزشکان و دانشمندان داده ها احتمالا نمی تواند به اندازه کافی دریافت PPE به همه. برای بهتر تریاژ درخواست این گروه ارسال یک دوم نظرسنجی که شامل سوال: چه مدت شما خواهد شد زمان عرضه هر مورد تاریخ و زمان آخرین ؟ نتایج سرسام آور است.

امکانات انواع گزارش داد که بسیاری از منابع خود را اجرا کنید در عرض یک یا دو هفته اگر آنها تا به حال هر گونه سمت چپ در همه. از 978 موسسات از 47 ایالت و واشنگتن دی سی است که در پاسخ به دومین بررسی آوریل 8 36 درصد بود بدون عرضه باقی مانده از چهره سپر. یکی دیگر از 34 درصد تا به حال هیچ دماسنج و 19% تا به حال هیچ لباسهای چپ. تقریبا همه تا به حال هیچ لوازم باقی مانده از حداقل یک فرم از PPE.

در یک تجزیه و تحلیل داده ها از مجموعه ای از بزرگترین و سخت ترین ضربه متحده نیاز فوق العاده ای بود.

در ماساچوست 54 درصد از پاسخ دهندگان به حال یک هفته یا کمتر از دستکش سمت چپ. در تگزاس که تعداد 57%. لباس و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده نیز به شدت مورد نیاز در سراسر هیئت مدیره با اکثریت موسسات به دلیل اجرا در یک هفته یا کمتر.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

47 موسسات در ماساچوست نیم کمتر از یک هفته عرضه N95 ماسک چپ با 23% داشتن هیچ در تمام. در کالیفرنیا از 120 موسسات 41% تا به حال یک هفته یا کمتر چپ N95 ماسک و 12% تا به حال هیچ یک باقی مانده است. در فلوریدا از 50 موسسات 40 درصد از زنان یک هفته یا کمتر چپ N95 ماسک و 24% تا به حال هیچ کدام در همه.

عرضه پزشکی غنیمت وخیم به نظر می رسد در سراسر هیئت مدیره با 58 درصد از پاسخ دهندگان فلوریدا 50% از ایلینوی پاسخ دهندگان و 45 درصد از پاسخ دهندگان ماساچوست گزارش بدون عرضه به سمت چپ به عنوان مثال. برای بسیاری از موسسات این احتمال وجود دارد که غنیمت بودند هرگز چیزی را که آنها می خواهم فکر می کردند که می باید—تا زمانی که این بیماری همه گیر رسید. (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی منتشر شده تحقیقات که SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 می تواند چوب به کف کفش نشان می دهد کفش ممکن است به گسترش این ویروس در اطراف یک مرکز پزشکی).

دماسنج نیز در حاد نیاز; در کالیفرنیا 40 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال هیچ دماسنج چپ. در منطقه Tristate که شامل نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات این رقم 41 درصد. در تگزاس آن را 42 درصد در فلوریدا آن 43%. هر دو COVID-19 و غیر COVID-19 بیماران باید درجه حرارت خود را به طور منظم چک برای بررسی نشانه های این بیماری است.

در حالی که تعدادی از پاسخ به این نظرسنجی نیست به اندازه کافی بزرگ و نه به طور مساوی توزیع شده به اندازه کافی برای نشان دادن نیاز در کل کشور پاسخ قابل توجه به شواهد حدیثی از چه انتقادی عدم PPE است که در ایالات متحده در حال حاضر.

اخراج برای صحبت کردن ؟

ما را انتخاب کرده اند به انتشار اطلاعات شناسایی نهادهای خاص در این داستان با توجه به گزارش پزشکی کارکنان اخراج و تهدید به شلیک به صورت علنی اذعان عدم PPE در شغل خود. هفته گذشته آمریکا انجمن پرستاران (ANA) قرار دادن یک بیانیه گفت این آشفته در مورد گزارش از کارفرمایان برای مقابله به مثل در برابر پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی برای بالا بردن نگرانی های مشروع خود را در مورد ایمنی شخصی در حالی که مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19.” آمریکا ایمنی و بهداشت شغلی دولت که باعث می شود محیط کار-ایمنی قوانین نوشته شده در این بخش از کد آن جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه در برابر کارگران برای صحبت کردن در مورد ایمنی شرایط ویژه COVID-19 صفحه در وب سایت خود. با این وجود ما برای انتخاب به نگه داشتن پاسخ ها ناشناس.

حتی دکتر Shuhan او یک طب اورژانس پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست و یکی از موسسان GetUsPPE.org نمی گویند که آیا یا نه او را دیده بود PPE کمبود در خود مرکز. “به هر پزشک می گویند که در تاریخ ثبت خواهد شد واقعا سخت است” او می گوید. “وجود دارد بسیاری از مسائل حقوقی با این.”

محل کار در ایالات متحده مورد نیاز توسط قانون فدرال برای حفاظت از ایمنی از کارکنان خود را; کمبود به این معنی است که به احتمال زیاد امکان پذیر نیست. و حتی اگر کمیسیون مشترک, یک سازمان است که گواهی بسیاری از ما بیمارستان و پشتیبانی اجازه می دهد کارکنان بهداشت و درمان را به تجهیزات ایمنی از خانه در میان هرج و مرج از PPE کمک های مالی ممکن است شانس کمی برای کنترل کیفیت که ممکن است مطرح سوال از مسئولیت. “همه ما در این وضعیت ناامید. هر کس در تلاش است با گرفتن آن,” او می گوید. به علاوه از یک بیمارستان چشم انداز که در آن ایمنی است که اغلب شماره یک تبلیغات نگرانی اذعان به کمبود تجهیزات نیز به مقدار بد PR.

شکسته زنجیره تامین می کند PPE غیر ممکن است برای رسیدن به موسسات کوچکتر

به بیمارستان ها می گویند که مشکل دستیابی به منابع گسترده ای گرفتن. اما عرضه زنجیره ای برای تجهیزات پزشکی است به طوری شکسته که موسسات کوچکتر نیست حتی یک شانس ایستادن.

بسیاری از ایالات متحده PPE عرضه تولید شده است که در آسیا و به خصوص چین است. بیش از 90 درصد از دماسنج برای بازار ایالات متحده به عنوان مثال در چین ساخته شده است. جدول زمانی از تولید به حمل و نقل توسط کشتی برای تحویل به خریداران ایالات متحده می تواند به عنوان طولانی به عنوان سه ماه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. هنگامی که شیوع کروناویروس شروع بسیاری از کشورهای شرق آسیا شروع به حفظ منابع در درون مرزهای خود را به عنوان یک موضوع امنیت ملی که به صورت محدود عرضه است. در حال حاضر با تقاضای ایالات متحده عرضه outstripping بسیاری از کارگزاران ایالات متحده از سهام هستند. بیمارستان بزرگ در حال حاضر به توسل به استفاده از کارگزاران در شرق آسیا به nab منابع در باد, هزینه, او می گوید. لوازم مانند N95 ماسک در حال حاضر آگهی برای بسیاری از زمان معمول خود قیمت.

اکثر لوازم فقط می توان در بسیاری بزرگ اگر یک بیمارستان است که به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن هر. خرید باید سریع در باد هزینه و اغلب از شرکت های ناآشنا که ظهور کرده اند تا در هفته های اخیر به سرمایه گذاری بر روی تقاضا که ممکن است گذر از یک بیمارستان معمولی روش درخواست نقل و تایید کیفیت. “شما در این قلمرو ناشناخته که در آن شما در حال تلاش برای فقط حداقل اعتبار” اد Bonetti سر از زنجیره تامین برای UMass بیمارستان یادبود شبکه در ورچستر گفت نیویورک تایمز. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که با قرار دادن محصول در یک پزشک است که به حفاظت از آنها است.”

متحده در حال رقابت در برابر دولت فدرال برای همان جریان کوچک از منابع, در حالی که کشورهای در حال رقابت در برابر یکدیگر برای آنها بیش از حد. حتی پس از حمل و نقل به نظر می رسد امن آن را هنوز هم می تواند به هدایت می شوید; اخبار سازمان گزارش داد که ایالات متحده در سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) است مصادره سفارشات و هدایت آنها را به ملی ذخایر در آخرین لحظه.

اما موسسات کوچکتر ندارد و قدرت خرید حتی وارد است که فرای.

“به عنوان یک سازمان کوچک ما نیست و باید این منابع به بیشتر توپ زدن از هر ارائه دهنده دیگر برای تجهیزات حتی اگر ما می تواند پیدا کردن هر سهام” نوشت: یک عضو داوطلب اورژانس خدمات در شهر نیویورک در پاسخ به GetUsPPE.org بررسی.

“متاسفانه و متاسفانه صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی است که در سمت چپ پایین قطب توتم. ما خدمات همه سالمندان و خطر بیافتد بيماران و پرستاران در معرض خود را به صورت روزانه” نوشت: کارمند یک خانه سلامت سازمان در فلوریدا.

“چیزهای بسیار تلخ هستند در حال حاضر” نوشت: یک عضو هیات در یک خانه سالمندان در ایالت کلرادو است. در یک بیمارستان کوچک در روستایی ماساچوست یک کارمند گزارش داده اند که “در حال تاخت و تاز کردن با Covid موارد…هر گونه کمک قدردانی خواهد شد.”

اختلاف در قدرت خرید به این معنی است که بهداشت و درمان کارگران که به احتمال زیاد در تماس فیزیکی با COVID-19 بيمار در دوره قبل از آنها نیاز به رفتن به بیمارستان کمتر محافظت شده—که همه را تضمین می کند اما این ویروس را سریع تر.

“کوچکتر بیمارستان که هیچ PPE و بدون ماسک—که واقعا هولناک است. ما همه تحت تاثیر آن,” او می گوید. “اگر کارکنان در یک خانه سالمندان ندارد PPE آنها تولید COVID-19 بيمار که در حال آمدن به بیمارستان.”

قبل از coronavirus همه گیر PPE بود نسبتا بازار تو رفتگی در دیوار. بيمارستان بزرگ تنها استفاده از آن برای برقراری ارتباط با بیمار است. کوچک پزشک در مراکز و خانه های پرستاری اصلاح امکانات و خانه بهداشت سازمان ممکن است هرگز از آن استفاده می شود در همه. “ما در حال حاد روانپزشکی مرکز که هرگز آماده برای هر چیزی شبیه به این” یک عضو ستاد در تگزاس نوشت: در پاسخ نظر سنجی خود را.

وضعیت برگ کارگران آمبولانس صفحه اصلی بهداشت و مشاوران و خانه سالمندان کارکنان به نوبه خود به یک فرم آنلاین به التماس برای هر چیزی که آنها می توانید دریافت کنید.

GetUsPPE.org’s منبع داستان

در 20 مارس او خرید نام دامنه GetUsPPE.org. سپس او می گوید: وجود 50 یا خیلی متفاوت گسترده در گردش آنلاین برای به دست آوردن PPE به پزشکی کارگران و #GetMePPE روند در توییتر با پزشکی کارگران درخواست اینترنت برای منابع. که آخر هفته او پیوست یک تماس تلفنی با برخی از افرادی که شروع چنین گسترده بسیاری از آنها پزشکان tech کارگران و دانشجویان پزشکی است. آنها تصمیم به تحکیم تلاش های خود را تحت یک بنر امید بستن به استفاده از او نام دامنه.

از آن پس او و موسسان دکتر مگان Ranney استادیار طب اورژانس در دانشگاه براون و دکتر استر چو یک اورژانس پزشک در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم باید رهبری یک تیم از برخی از 200 داوطلب اطلاعات مهندسین bioethicists و پزشکان به دسته بندی درخواست کنید و سعی کنید برای پیدا کردن PPE به آنها را پر کنید.

رم بالا یک دانشیار و تحلیل کسب و کار در دانشگاه سانتا کلارا در کالیفرنیا داوطلب برای طراحی یک الگوریتم برای مطابقت با PPE درخواست را با افرادی که می خواهید برای ارائه PPE اما نمی دانم که در آن به آن را. “این تقریبا مانند Uber و یا یک Lyft; ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن مسافت پیموده شده می گوید:” او. یک داوطلب “بازی تیمی” که شامل bioethicists نیز در نظر می گیرد که در آن اهدای ممکن است دارای بیشترین تاثیر است.

پیشرفت در PPE در آمریکا

همانطور که در آوریل 13, GetUsPPE.org تحویل حدود 150 ، 000 قطعه از PPE به پزشکی کارگران در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا حدود 140,000 قطعات در میشیگان و حدود 50000 در بالتیمور. اعداد بالا رفتن هر روز و به احتمال زیاد بالاتر در زمان شما این به عنوان خوانده شده; GetUsPPE در حال حاضر داوطلبان در حال اجرا شعبههای محلی در چند کشور, بسیاری از آنها نمی گزارش تعداد آنها به سازمان مرکزی.

مالی کمک های مالی در حال ریختن بیش از حد او نمی مشخص کردن یک مقدار دلار اما اشاره کرد این است که “میلیون ها” و شامل هدیه از چندین مشهور است. که پول می رود به سمت خرید بزرگ بسیاری از منابع وقتی GetUsPPE.org می توانید آنها را پیدا کنید.

اما او می گوید این گروه این است که مراقب باشید در مورد ساخت ارائه می دهد و در آن: “ما نمی خواهید به درایو تقاضا و مشکل را بدتر مناقصه مقابل بیمارستان.” GetUsPPE.org تنها کسانی که انواع خرید برای موسسات کوچکتر شده اند که تحت فشار قرار دادند از بازار است. آن را بسیار شبیه به کاغذ توالت کمبود دیده می شود در بسیاری از ایالات در ایالات متحده آمریکا; موسسات با بیشتر قدرت خرید پاکسازی کردن قفسه های فروشگاه های رانندگی تا قیمت و ساخت کاغذ توالت در دسترس به مشتریان دیگر در این فرآیند است. GetUsPPE.org به تازگی ساخته شده یک خرید N95 ماسک برای یک بیمارستان کوچک در شیکاگو, اما تنها پس از ساخت مطمئن شوید که آن را در این دسته از موسسات که در سمت چپ گرد و غبار توسط بیمارستان های بزرگتر.

یکی از راه های کاهش فشار تقاضا در زنجیره تامین است که به افزایش عرضه است. برای مثال او می گوید گروه او در حال کار با بر روی تقاضا 3D شرکت های چاپ برای دیدن اگر آنها می توانید آنها را به شروع به ساختن چهره سپر. و آنها در حال صحبت کردن به شرکت هایی که به غیر پزشکی محصولات مانند لباس و سعی کنید به آنها را به تغییر چرخ دنده ها. برخی از PPE مانند ساده ماسک صورت نسبتا آسان به تولید اگر شما مثلا یک کارخانه نساجی. “ما شده است صحبت کردن به مردم در نایک و Uniqlo,” او می گوید.

تعداد COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر. مناسب و آماده پزشکی نیروی کار خود ادامه خواهد داد به عنوان یک کلید سدی در برابر آنها رو به افزایش سریع تر است. که طول می کشد یک حجم عظیمی از PPE; ماه فوریه گزارش از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد که هر بیمار با مورد مشکوک به COVID-19 نیاز به یک حداقل از بین سه و شش مجموعه از PPE برای پزشکان و پرستاران و کارکنان مرکز رسیدگی به آن صورت. یک مورد تایید شده با علائم شدید نیاز به 15-24 مجموعه از PPE. در ضمن GetUsPPE.org بررسی پاسخ های کامل از کادر پزشکی خواست به استفاده مجدد از ماسک های خود و دیگر PPE گاهی اوقات برای یک هفته در یک زمان.

“ما در حال رفتن را از طریق آن بسیار سریع است. هر COVID-19 بیمار طول می کشد بسیاری از PPE,” او می گوید. “نرخ ما در حال سوختن از طریق PPE واقعا واقعا بالا است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>