گوشت گاو پردازنده در حال بسته شدن ایالات متحده گیاهان هشدار می دهند از گوشت گاو کمبود و احتکار

“عرضه مواد غذایی آمریکا قوی است انعطاف پذیر و امن” کشاورزی منشی سانی Perdue مطمئن باشید آمریکایی ها در روز چهارشنبه “و در واقع ما عرضه مواد غذایی و زنجیره ای نشان داده چابکی فوق العاده ای در تغییر تولید و تدارکات بنابراین به طور ناگهانی از رستوران و نهادی تنظیمات به خرده فروشی تنظیمات” در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ممکن است قفسه های خالی در حال حاضر او گفت: “در ایالات متحده ما باید مقدار زیادی از مواد غذایی برای همه ما شهروندان است.”

جدید کروناویروس است انجام بیش از فقط لجستیکی ایجاد بی نظمی ، ترین گوشت فرآوری شده در لوله امکانات ایجاد یک نقطه ضعف در زنجیره تولید. یکی از بزرگترین خوک پردازش گیاهان در ایالات متحده آمریکا در داکوتای جنوبی تعطیل یکشنبه به عنوان ویروس از طریق آن نیروی کار و coronavirus مرتبط بسته شدن دو تا از هفت بزرگترین متحده گاو امکانات پردازش کاهش تولید گوشت گاو تا 25 درصد واشنگتن پست گزارش. مقامات صنعت هشدار از احتکار به خصوص از کاهش ارزان تر از گوشت است.

“اولین مشکل این است که ما لازم نیست که مردم به اندازه کافی به روند حیوانات شماره 2 این است که آنها نمی تواند انجام دهد لاشه موجودی چون رستوران ها پایین می گوید:” جان Bormann در JBS ایالات متحده فرعی از بزرگترین های تازه گوشت گاو و گوشت خوک پردازنده. “چه فروش ؟ گوشی همبرگر.” رستوران ها معمولا خرید های گران قیمت, کاهش, مانند نوار راسته دنده.

به انحراف مؤثر است همه کشاورزان. دامداران آمریکا می گوید اعضای آن در حال آزادسازی از 3.7 میلیون گالن شیر در روز و کشاورزان می گویند آنها نمی توانند به آن کمک مالی به بانک های مواد غذایی به دلیل لبنی گیاهان پردازش بسته شدن به دلیل عدم تقاضا و یا برای محافظت از خود کارگران است.

در همان زمان شامل مجموعهای گسترده از کشاورزی به معنی تعداد کمی از شرکت های چند ملیتی “باید اطلاعات اختصاصی در مورد چه مقدار از مواد غذایی وجود دارد که هیچ کس دیگری است” بن Lilliston در موسسه کشاورزی و تجارت سیاست می گوید این پست. “در اوایل ماه مارس وجود دارد زیادی از داستان در مورد مازاد گوشت. اگر آنها می گویند این کمبود شاید آن است, اما هیچ کس واقعا نمی داند. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>