بایر به پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار برای حل و فصل دعاوی مربوط به ادعاهای قاتل علف هرز خلاصه علل سرطان

(BERLIN) آلمان و شرکت داروسازی بایر می گوید آن را پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از فرعی مونسانتو weedkiller خلاصه که مواجه شده است و پرونده های حقوقی متعدد ادعا می کند بیش از آن باعث سرطان می شود.

در بیانیه روز شنبه, بایر گفت: آن را نیز پرداخت تا $1.22 میلیارد دلار برای حل و فصل دو بیشتر موارد یکی مربوط به PCB در آب است.

این لورکوزن مبتنی بر شرکت گفت: خلاصه حل و فصل خواهد “را بسته به حدود 75 درصد” از زمان 125,000 ثبت و unfiled ادعا می کند.

آن گفت: این موافقتنامه منوط به تصویب قاضی وینس Chhabria ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

بایر گفت: آن را نیز پرداخت تا 400 میلیون دلار برای حل و فصل موارد مربوط به weedkiller dicamba داشتن زیرفشار بر روی گیاهان که نیست تربیت به مقاومت در برابر آن و کشتن آنها.

بیشتر پرداخت تا $820 میلیون دلار ساخته خواهد شد برای حل و فصل “ترین” ادعا می کند برای قرار گرفتن در معرض PCB به شدت سرطان زا, ماده که مونسانتو تولید شده تا سال 1977 که پیدا شده است در ایالات متحده آب

بایر گفت: این امر شروع به ساخت پرداخت در این سال و این خواهد بود که تامین مالی از نقدینگی موجود در آینده درآمد حاصل از فروش آن از سلامت حیوانات کسب و کار و صدور اضافی اوراق قرضه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>