بازل موزه هنر موافق به جبران وارثان هنر یهودی مورخ کورت Glaser

سوئیس موزه قبلا رد ادعای ظ توسط Curt Glaser را فرزندان گفت: آنها تا به حال نشده است خرید خریداری نازی ها-غارت هنر است. در حال حاضر هر دو طرف به یک مصالحه.

این Kunstmuseum بازل در سوئیس در روز جمعه توافق با فرزندان کورت Glaser, یک یهودی آلمانی هنر مورخ تایید آن را به حال خریداری آثار هنری از Glaser مجموعه شخصی در یک حراجی در سال 1933 برای یک قیمت بسیار پایین.

در حال حاضر این موزه اختصاص خواهد یک نمایشگاه به کورت گلاسر در سال 2022 و پرداخت غرامت مالی به ورثه او. در بازگشت موزه نگه می دارد و آثار هنری.

این موزه دارای بیش از 100 نقاشی و چاپ است که یک بار متعلق به Glaser از جمله نقاش نروژی ادوارد مونک را “مدونا” حجاری است که به طور بالقوه به ارزش میلیون ها دلار.

زمانی که نازی ها به قدرت در سال 1933 Glaser بود مجبور به بازنشستگی به عنوان مدیر برلین Kunstbibliothek – شهر تاریخی کتابخانه هنر و مجبور به حراج کردن بسیاری از مجموعه شخصی خود را که برخی از آنها خریداری شد توسط بازل موزه هنر.

Glaser موفق به مهاجرت به آمریکا – که در آن او در سال 1943.

“او قطعا یک قربانی از سوسیالیسم ملی” یک بازل موزه سخنگوی گفت. “ما سعی کردیم در این نگاه با چشم های تازه است.”

ادامه مطلب: روند طولانی از restituting نازی ها-غارت هنر

به فروش می رسد در ‘ارزان قیمت’ با توجه به یهودیان ظلم و ستم

در سال 2008 Glaser فرزندان را ثبت کرده بود جبران ادعا با استناد به شرایطی که تحت آن بازل موزه به آثار.

موزه را رد کرده و ادعا می کند در آن زمان اما پس از آن از سر گرفته شد مذاکرات با Glaser را فرزندان زمانی که اسناد و مدارک نشان داد که مقامات موزه در سال 1933 می دانست که آنها خرید Glaser را با این نسخهها کار در یک “ارزان قیمت” به عنوان یهودیان در آلمان نازی رو افزایش ظلم و ستم.

“ما بسیار خوشحال هستیم که آنها دوباره باز مورد گفت:” والری Sattler یک تبار از Glaser. “این تقریبا 10 سال پس از آنها تا به حال حاضر به بحث در مورد هر نوع از حل و فصل است.”

بیشتر بخوانید: آلمان عدم بازگشت نازی ها-غارت هنر

تعدادی از Glaser را فرزندان در آلمان, برزیل و ایالات متحده آمریکا را با موفقیت به درخواست موزه ها و صاحبان خصوصی به بازگشت آثار هنری از جمله کلن موزه لودویگ و آمستردام Rijksmuseum.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>