Baseball Hall of Fame به تعویق انداختن 2020 القای مراسم به 2021

جمعه این کارکنان از چند شرکت های عمده ایالات متحده در حال برگزاری یک اعتصاب توده و درخواست مشتریان برای پیوستن به در با تحریم کارفرمایان خود را.

به عنوان coronavirus همه گیر رول در کارگران انتخاب شده 1 مه روز جهانی کارگر به راه رفتن از شغل خود در آمازون کل غذاهای Instacart خارج شده هدف و Shipt خواستار پیشرفت در پرداخت ترک, دنده محافظ و خطر پرداخت, گزارش, Vice News.

این می آید پس از Instacart تبدیل آن سود برای اولین بار به این بیماری همه گیر است که منجر به افزایش تقاضا برای مواد غذایی و تحویل اطلاعات گزارش شده است.

کارمند مورد نظر آدم رایان گفته معاون “ما می خواهیم به تعطیل کردن صنعت در سراسر هیئت مدیره و عقب راندن با اعداد بزرگ در برابر گروه های جناح راست که می خواهید به خطر زندگی ما با بازگشایی اقتصاد است.”

دیگر حملات نیز برنامه ریزی شده در مارس 1, از جمله اعتراضات و اعتصابات. روابط بین ماه مه و روز حقوق کار و فعالیت بودند متولد شده در ایالات متحده در طول انقلاب صنعتی به عنوان کارگران در حال مرگ بودند از شرایط بد و ساعت های طولانی.

“ممکن است روز بعد شما نمی رفتن به محل کار یا خرید و یا پرداخت اجاره بها” ونسا باین رهبری سازمان از Instacart اعتصاب گفت: معاون. “به مصرف کنندگان ما در حال گفت:” آیا خرید از این شرکت در آوریل 1. آیا آنها قدرت خود را با دلار است.'” تیلور واتسون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>