Barbra Streisand می دهد جورج فلوید دختر سهام در دیزنی

Gianna فلوید شش ماه دختر از جورج فلوید تبدیل به یک سهامدار دیزنی پس از Barbra Streisand استعداد خود را در سهام این شرکت است.

در Instagram account, Gianna ارسال شده یک عکس از خودش نگه داشتن گواهی با یک عنوان که عنوان خوانده شده, “با تشکر از شما @barbrastreisand برای من بسته من در حال حاضر سهامدار دیزنی با تشکر از شما.” معلوم نیست که چگونه بسیاری از سهام Streisand خریداری شده برای Gianna.

آخرین هدیه یکی از بسیاری است که Gianna دریافت کرده است پس از پدرش کشته شد در بازداشت پلیس پس از افسر درک چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن نه دقیقه که موجب تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی.

هفته گذشته دانشگاه جنوبی تگزاس اعلام کردند که به Gianna یک بورس تحصیلی کامل اگر او می خواست برای حضور در دانشگاه خود را. “ما می دانیم که ارزش آموزش و پرورش در پیگیری راه حل ها و نسل حال پیشرفت است. ما مشتاقانه منتظر استقبال از او به تسو خانواده” جرالد اسمیت رئیس دانشگاه بنیاد در بیانیه ای گفت. Kanye غرب نیز راه اندازی یک صندوق برای کون بزرگ, شهریه دانشگاه به عنوان بخشی از خود را 2 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از فلوید Arbery و تیلور خانواده هایی که همه از دست رفته نسبت به خشونت پلیس.

یک GoFundMe صفحه Gianna مطرح شده بیش از 2 میلیون دلار است. “از شما بسیار سپاسگزارم برای این فوران عشق و حمایت” Gianna و مادرش Roxie واشنگتن نوشت: در صفحه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>