باراک اوباما می فرستد و بس-و-دست برداشتن بیش از کارولینای جنوبی, آگهی حمله جو بایدن

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در کارولینای جنوبی ایستگاه تلویزیون به توقف پخش یک حمله آگهی است که با استفاده از صدای خود را به انتقاد معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن روز چهارشنبه متهم خواهان از تلاش برای سرکوب سیاه مشارکت جلوتر از دولت دموکراتیک اولیه در روز شنبه.

آگهی پرداخت برای نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کمیته برای دفاع از رئیس جمهور با استفاده از یک کلیپ از کتاب صوتی اوباما 1995 خاطرات رویاهای از پدر من به دروغ نشان می دهد اوباما انتقاد بایدن. با توجه به پوینتر را Politifact, یک واقعیت-چک کردن وب سایت آگهی طول می کشد اوباما عبارت “wildly” خارج از متن. این بخش از خاطرات آن می گوید:, نوشته شده است از دیدگاه دیگری یک آرایشگر در شیکاگو صحبت در مورد سیاست های این شهرستان است.

بعد از در گذشت, اوباما در ادامه به بحث در مورد قدرت آمریکایی های آفریقایی تبار به رای برای نامزدها که نشان دهنده مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت. “نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آگهی گذشت به ایجاد این تصور که اوباما بر این باور است که رای دهندگان سیاه… به فروش می رسد روح خود را به دموکرات ها در زمان انتخابات” Politifact می گوید. “اما واقعی کتاب عبور است در مورد چیزهای خوبی که آمده از رای گیری.”

کارولینای جنوبی اولین بار است که دولت با یک آمریکایی آفریقایی تبار جمعیت به انتخابات دموکراتیک شرکت کنند ، برای بایدن که در طول تاریخ حمایت از جامعه آن ارائه شاید آخرین شانس برای احیای یک عملکرد ضعیف در اوایل مرحله از مسابقه.

در آگهی یک راوی voiceover آغاز می شود: “جو بایدن وعده داده شده برای کمک به جامعه ما است. این یک دروغ بود. در اینجا رئیس جمهور اوباما.” گمراه کننده بخشی از رویاهای من از پدر پس از آن نمایشنامه قبل از راوی آمده و گفت: “به اندازه کافی. جو بایدن نخواهد نمایندگی ما دفاع از ما و یا به ما کمک کند. باور نمی بایدن را در وعده های خالی.”

“این نفرت آگهی مستقیما از جمهوری خواه دروغ راهکار و آن را به وضوح طراحی شده برای سرکوب مردم در انتخابات در میان اقلیت رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی با در نظر گرفتن اوباما, صدای خارج از چارچوب و چرخاندن کلمات خود را برای گمراه کردن بیننده” اوباما مدیر ارتباطات کتی هیل در بیانیه ای گفت. “بهره ای از حقیقت در تبلیغات ما خواستار ایستگاه های تلویزیونی را به این تبلیغ پایین و توقف بازی به دست بد بازیگرانی که به دنبال ایجاد تفرقه و سردرگمی در میان مردم است.”

اوباما با ارسال بس-و-دست برداشتن نامه ای به این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور در روز شنبه از طریق وکیل. “این استفاده غیر مجاز از اوباما, نام, تصویر, شباهت, صدا و کتاب عبور است که به وضوح در نظر گرفته شده برای گمراه کردن مخاطبان هدف از تبلیغ را به باور که گذشت از کتاب صوتی یک بیانیه که توسط رئیس جمهور باراک اوباما در طول ریاست جمهوری خود را هنگامی که آن را در واقع ساخته شده توسط یک آرایشگر در یک متن کاملا متفاوت بیش از 20 سال پیش” نامه است.

“به این منظور کمیته ای برای دفاع از رئیس جمهور باید بلافاصله حذف این آگهی … بیشتر این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور باید به توافق برسند از طرف خود و همه نهادهای وابسته به خودداری از آینده سوء استفاده از رییس جمهور اوباما مالکیت معنوی یا راست از تبلیغات است.”

نوشتن به بیلی Perrigo در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>