بانک امتناع از صندوق قطب شمال نفت و گاز پروژه ها ممکن است تبعیض آمیز: آلاسکا قانونگذاران

آلاسکا هیئت نمایندگان کنگره خواسته است تا تنظیم کننده فدرال به منظور بررسی امکان تبعیض علیه بومیان آلاسکا توسط

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

آلاسکا هیئت نمایندگان کنگره خواسته است تا تنظیم کننده فدرال به منظور بررسی امکان تبعیض علیه بومیان آلاسکا توسط بانک های بزرگ امتناع از صندوق قطب شمال نفت و گاز پروژه ها.

سنسور. لیزا Murkowski و دن سالیوان و تشکر. همین جوان با صدور نامه روز شنبه گفت: بانک ها ممکن است تبعیض آمیز علیه بومیان آلاسکا است که بستگی به صنعت نفت و گاز برای معیشت خود به Anchorage Daily News گزارش روز شنبه.

از اعضای جمهوری خواه کنگره با ارسال نامه ای به رئیس فدرال رزرو حسابرسی ارز و صندلی بیمه سپرده فدرال Corp.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از سازمان.

پنج عمده بانک های آمریکایی و چندین بانک های بین المللی اعلام کرده اند سیاست های خود از نوامبر منع یا محدود کردن سرمایه گذاری در پروژه هاي نفت و گاز در قطب شمال از جمله قطب شمال National Wildlife Refuge.

این بانک شامل Citigroup Inc., Wells Fargo & Co., Goldman Sachs Group Inc., JPMorgan Chase & Co., و بانک UBS سوئیس.

'تصویب بدون علت سعی و کوشش و یا مشاوره'

شیب شمالی قصبه شهردار هری Brower جونیور نوشت: نامه منتشر شده توسط وال استریت ژورنال در ماه ژانویه گفت: بانک ها تصمیم مضرات آلاسکا بومی در این منطقه که تکیه بر این بخش است.

"راه ما آن را ببینید در مورد مراقبت از زمین و حیات وحش نیز باید به معنی مراقبت در مورد مردم بومی که ساکن زمین" Brower نوشت.

نامه ای از Murkowski سالیوان و جوان پژواک همان تم و نقل Brower.

"در این سیاست ها تصویب شد و بدون سعی و کوشش به دلیل و یا مشاوره با جوامع بومی آلاسکا نهفته توسعه در قطب شمال" نامه است.

برخی از پشتیبانی منع

Brower است که در میان یک گروه از بومی رهبران مخالف به تامین مالی ممنوع اما دیگر بومی سازمان ها و روستاهای حمایت از ممنوعیت.

این Gwich گشت کمیته راهبری که طرفداران به نمایندگی از 15 Gwich گشت شهرک در آلاسکا و کانادا معتقد است که پس از سال 1980 که حفاری در قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی را آسیب کربو و امرار معاش برداشت.

"ما در حال خوشحالم که امریکا بزرگترین بانک تشخیص دهد که قطب شمال پناه است که هیچ جایی برای حفاری" رئیس کمیته برنادت Demientieff گفت: از جی پی مورگان چیس در ماه فوریه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب