تركي کارگر محترم تشییع جنازه مورد ستایش قرار داد به عنوان نقطه عطفی

کارگران جنسی بنگلادش اغلب نمی تواند مناسب دفن به دلیل انگ اجتماعی. این هفته دفن شده است ملاقات با ستایش توسط فعالان حقوق بشر.

حمیده بیگم که در اوایل این هفته ممکن است اولین کارگر جنسی به دریافت صحیح اسلامی تشییع جنازه. 67 ساله داده شد Janaza (نماز میت) توسط امام بعد از پلیس محلی مداخله برای اطمینان از مناسب بود….

بنگلادش یکی از معدود کشورهای اسلامی برای قانونی کردن فحشا. اما بدن از کارگران جنسی اغلب دفن شده در گورهای بینام و یا بدن آنها ریخته.

به دلیل انگ اجتماعی, مذهبی, سر مانند امامان معمولا خجالتی و دور از انجام مراسم تشییع جنازه برای کارگران جنسی.

آخرین دفن شد مورد ستایش قرار داد بسیاری از فعالان به عنوان نقطه عطفی. حدود 400 نفر گزارش نشان داد تا برای ادای احترام خود را به حمیده بیگم در پست-مىگيرد. او در پشت برگ پسرش Mukul شیخ و دختر, Laxmi, که همچنین در همان حرفه ای.

“من هرگز در خواب دیدم که او چنین محترم وداع. مادر من درمان مانند یک انسان” Laxmi گفت: Dhaka تریبون.

حمیده بیگم مشغول به کار در Daulatdia در Rajbari منطقه یکی از بزرگترین فاحشه خانه ها. ایجاد شده در طول استعماری بریتانیا حکومت آن است که در حال حاضر یکی از 12 عمده حقوقی فاحشه خانه ها در بنگلادش است. امام در ابتدا تمایلی به رهبری نماز اما بعد از توافق پس از یک ائتلاف از کارگران جنسی حمایت پلیس محلی خواست او را به انجام این کار.

Jhumur بگوم رهبر ائتلاف کارگران جنسی در خط مقدم مبارزات انتخاباتی به حمیده بیگم این خداحافظی. “اگر ما می خواستیم به ما دفن مرده در صبح روستا خواهد تعقیب ما با چوب. ما در نهایت دریافت حقوق ما به عنوان انسان و شهروندان این کشور و بخش هایی از این جامعه” او گفت: AFP news agency.

با وجود این مثال از یک احترام و تشییع جنازه شرایط زندگی برای کارگران جنسی در جنوب کشور آسیایی دور از مطلوب. بسیاری از جزئی دختران فروخته شده به فحشا توسط خانواده های فقیر. حمیده بیگم خودش بود تنها 12 سال زمانی که او شروع به کار در Daulatdia فاحشه خانه. زنان و دختران مشغول به کار به عنوان روسپی اغلب به صورت خشن شرایط کار و در معرض خطر ابتلا به HIV و دیگر بیماری های مقاربتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>