بنگلادش نجات صدها نفر از Rohingya پناهندگان گیر در دریا

Rohingya پناهندگان مسلمان شده بود در دریا نزدیک به دو ماه پس از ناکامی در رسیدن به مالزی. اکثر آنها زنان و کودکان است.

نزدیک به 400 Rohingya پناهندگان مسلمان بودند نجات توسط بنگلادش گارد ساحلی روز چهارشنبه پس از گذراندن تقریبا دو ماه سرنشین یک قایق بزرگ. آنها در سفر به مالزی, اما نمی تواند به مقصد خود برسد و پس از این کشور افزایش گشت ساحلی با توجه به coronavirus نگرانی.

پناهندگان عمدتا زنان و کودکان بودند بازداشت شده توسط مقامات پس از این کشتی لنگر انداخت در Baharchhara اسکله در جنوب کخس بازار منطقه است.

“ما را نجات حداقل 382 Rohingya از بزرگ به سر می برند کرجی ماهیگیری ماهیگیری آورده و آنها را به یک ساحل در نزدیکی (شهر ساحلی) Teknaf. آنها گرسنه بودند” گفت: ستوان شاه ضیا رحمان سخنگوی بنگلادش گارد ساحلی. “آنها شناور 58 روز. و در طول هفت روز آن را در حال حرکت بود در آبهای سرزمینی.

با توجه به آن نجات “32 Rohingya درگذشت سرنشین به سر می برند کرجی و بدن خود را پرتاب شدند و در دریا,” او اضافه شده است. منابع دیگر قرار داده و تعداد زیادی از مردم که جان در 28.

شلوغ اردوگاه

بنگلادش در حال حاضر میزبان نزدیک به یک millionRohingya مسلمانان فرار از آزار و اذیت در کشور همسایه میانمار. پس از سرکوب در میانمار در ایالت راخین به 750,000 پناهندگان عبور بیش از به بنگلادش که در آن زندگی می کنند کثیف در اردوگاه های پناهندگان در کخس بازار منطقه است. بسیاری از تلاش برای سفر به مالزی یا تایلند به امید پیدا کردن کار.

در این مورد گزارش می گویند که پناهندگان ساخته شده معاملات با قاچاقچیان و سفر به کشتی در قایق های کوچک.

مقامات تاخیر سوال پناهندگان بیش از ترس که آنها ممکن است با آلوده coronavirus.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

ببینید/se (AFP dpa)

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>