بنگلادش پوشاک سازندگان می گویند 3 میلیارد دلار در سفارشات از دست رفته به علت Coronavirus

(داکا بنگلادش) — بنگلادش تولید کنندگان پوشاک می گوید: مد خرده فروشان را لغو و یا قرار دادن در برگزاری بیش از 3 میلیارد دلار در سفارشات با توجه به شیوع کروناویروس هر چند تعداد انگشت شماری توافق کرده اند که به پرداخت هر حال.

داده ها از بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان دوشنبه منتشر شد منعکس شده هر دو دستور در حال حاضر ساخته شده و یا در آثار و برنامه ریزی سفارشات از کشور است که در جهان و دومین صادر کننده پوشاک پس از چین است.

از لغو سفارشات با توجه به گزارش به BGMEA از تولید کنندگان شامل ده ها میلیون نفر در خرید از بسیاری از خریداران بزرگ از جمله اروپایی خریداران C&A و Inditex, Primark از ایرلند, بریتانیا, Marks & Spencer و تسکو و خرده فروشان ایالات متحده مانند خارج شده و هدف است.

بنگلادش است که فقط شروع به احساس تاثیر مستقیم این بیماری همه گیر و دولت خود دستور داده است تا یک تعطیل اکثر کسب و کار برای کمک به آن داشته باشد. اما شوک به این کشور بازارهای صادراتی شده است آبشاری به اقتصاد آن برای هفته ها.

یک نظرسنجی از صاحبان کارخانه در بنگلادش منتشر شد جمعه نشان داد که میلیون ها نفر از بنگلادش کارگران کارخانه فرستاده خانه بدون دستمزد و یا قطع پرداخت آنها بدهکار هستند.

این BGMEA گزارش داد که 1.8 میلیارد در دستور قرار داده شده است در خود نگه دارد و دیگری $1.4 میلیارد لغو شده اند. لغو سفارشات برنامه ریزی شده برای آوریل-دسامبر به مبلغ نزدیک به 1.7 میلیارد دلاری آن را گفت. چهره های محافظه کار به دلیل آنها حذف سفارشات که به چند خریداران.

داده های جدید گنجانیده شد به گزارش دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا مرکز جهانی حقوق کارگران و حقوق کارگران کنسرسیوم واشنگتن مبتنی بر حقوق کار سازمان.

بنگلادش تولید کنندگان و کار گروه جذاب شده است به خرده فروشان بزرگ به تعهدات خود برای تامین کنندگان.

سوئد H&M گفته است: “پرداخت کنندگان برای سفارشات در حال حاضر در دست تولید است.

PVH که صاحب Calvin Klein, Tommy Hilfiger و میراث مارک گفته تولید کنندگان آن است که انتشار فاکتورها که تا به حال شده است را در خود نگه دارد از مارس 18. بعد از آن فاکتورها را به تدریج پردازش می شود.

تعهد برای سفارشات در حال حاضر در دست تولید و یا محصولات به پایان رسید هنوز رتبهدهی نشده است حمل می شود را قادر می سازد صاحبان کارخانه برای تامین مالی به جزر و مد را بیش گفت: نامه ای به تامین کنندگان دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

“PVH و H&M در حال انجام کار درست در مقابل به لیست طولانی از مارک های امتناع از پرداخت هزینه برای کالا کارگران در حال حاضر ساخته شده برای آنها گفت:” اسکات نوا مدیر اجرایی حقوق کارگران کنسرسیوم.

بزرگ مارک های غربی تحت فشار سنگین برای بهبود شرایط در کارخانه پس از آتش سوزی و دیگر حوادث کشته شدن صدها نفر از کارگران است.

فروشگاه تعطیلی و دیگر اختلالات از شیوع ویروس در حال زور زدن شکننده زنجیره تامین است که در آن خریداران بزرگ شده اند و فشردن تامین کنندگان خود را برای سال.

بیش از 1 میلیون نفر از بیش از 4 میلیون کارگران صنایع پوشاک در بنگلادش در حال حاضر شغل خود را از دست اند و یا furloughed به دلیل سفارش لغو و شکست خریداران به پرداخت برای لغو محموله.

___

AP آسیا و کسب و کار ویرایشگر Kurtenbach گزارش از بانکوک.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>