Bahamians ‘تلاش برای آمدن به مقابله با اتهامات تجاوز به عنف در برابر پیتر Nygard

Bahamians در حال دست و پنجه نرم کردن با جدید و اتهامات نگران کننده است که در امواج می آیند بیش از چند هفته گذشته مربوط به کانادا طراح مد پیتر Nygard و سابق خود, همسایه, Louis بیکن که هر دو یک بار زندگی می کردند در یک منحصر به فرد جامعه دردار در نوک غربی این جزیره کارائیب.

دو مردان ثروتمند شده اند اختلافات در دادگاه برای بیش از یک دهه است. از آن آغاز شده به عنوان اموال ساده اختلاف و تشدید به یک جنگ قانونی.

آخرین موج آمد یکشنبه در قالب یک گزارش تحقیقی از نیویورک تایمز که گزارش شده بیش از دو دوجین زنان ساخته شده اند اتهام تجاوز یا سوء رفتار جنسی در برابر Nygard بیش از 40 سال گذشته.

بسیاری از آنها جوان بودند Bahamian زنان است.

Nygard هرگز محکوم به جرم های مربوط به سوء رفتار جنسی.

این بار نیز گزارش داد که دو زن محلی که در ابتدا گفته بودند مورد تجاوز قرار گرفته اند در حال حاضر تغییر داستان خود را ادعا آنها پرداخت می شود به دروغ.

Google Earth نمایش Nygard در باهاما. (Google Earth)

CBC News نه به طور مستقل تایید این اتهامات.

این بار مقاله به شرح زیر مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام راه اندازی در هفته گذشته در نیویورک شرکت حقوقی مربوط به 10 زنانی که ادعا می کنند آنها قرارگرفته Nygard.

کسانی که اتهامات نشده است در دادگاه به اثبات برسد.

پس زمینه به آخرین اتهامات علیه Nygard, 78, یک سال اختلاف بین او و بیکن سابق خود همسایه اینجا. دو مرد یک بار متعلق به side-by-side املاک.

آن را تشدید هنگامی که Nygard می خواستم برای بازسازی خانه خود را پس از یک آتش سوزی. بیکن بازنشسته مستقر در نیویورک میلیاردر صندوق های تامینی, مدیر, تلاش برای جلوگیری از او ادعا نگرانی های زیست محیطی.

Rev. C. B. خزه یک کلیسای محلی, رهبر, محیط زیست و شناخته شده منتقد Nygard گفت: Bahamians شاهد اختلاف بین این دو نفر بازی را برای سال.

“افت دو غیر Bahamians زندگی در یک منطقه منحصر به فرد ظاهرا … در تقابل با یکدیگر” خزه گفت: CBC News در مصاحبه ای خود را در خارج از کلیسا در روز یکشنبه.

“اگر این حوادث را رخ می دهد در طی یک دوره از زمان آن را یک راز به خوبی نگه داشته … مردم هنوز در تلاش برای آمدن به مقابله با آن است.”

Nygard همچنان به انکار همه اتهامات و ادعا آنها بخشی از یک کمپین اسمیر توسط بیکن.

Rev. C. B. خزه یک کلیسای محلی, رهبر, محیط زیست و شناخته شده منتقد Nygard گفت: Bahamians شاهد اختلاف بین Nygard و لوئیس بیکن بازی را برای سال. (جان Badcock/CBC)

“پیتر Nygard اتحاد مبارزه اتهام سوء رفتار جنسی وضع شده علیه او در طول دهه گذشته توسط زنان فرصت طلب به قصد خوراک یک میلیاردر نیکوکار, Louis بیکن و سرمایه گذاری در #MeToo جنبش به ارعاب و گرفتن آقای Nygard نیز به آنها پرداخت” گفت: بیانیه صادر شده توسط خود را سخنگوی یکشنبه.

“نیویورک تایمز پس از بررسی آقای Nygard برای بیش از یک سال است که ظاهرا وارد همان نتیجه — ای که با دستکاری تحت فشار واقع شده و پرداخت می شود و به دفاع غلط اتهامات علیه آقای Nygard.”

در این بیانیه گفت: Nygard در حال حاضر ساخته شده است یک درخواست به مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام را رد کرد و به این دلایل.

بیکن با صدور بیانیه خود را دارد یکشنبه.

“من تحسین زنانی که شجاعت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با نیویورک تایمز” او گفت:.

“من به دنبال این مبارزه اما هنگامی که من شنیده ام مکرر گزارش های معتبری از منزجر خبرچین که آقای Nygard شد سوء استفاده از جوان آسیب پذیر زنان, من نمی تواند چشم پوشی از این نگران کننده اطلاعات است.”

بیکن بیانیه ای گفت که این اتهامات در حال حاضر باید بررسی شود با اجرای قانون است.

‘نقایص ما به عنوان یک ملت’

این اتهامات را برانگیخته صفحه اول تیتر و سرمقاله در باهاما در هفته های اخیر.

یک سرمقاله در باهاما تریبون به این نتیجه رسیدند نیویورک کلاس اقدام کت و شلوار واصل againt Nygard “نشان می دهد که نقایص ما به عنوان یک ملت است.”

آن را از دولت خواست به منظور بررسی ادعاهای ساخته شده در طرح دعوی در دادگاه.

“پیتر Nygard داستان — اگر ثابت شود درست است که شوک خواهد شد و ترساندن با ماهیت اتهام جرائم” این روزنامه نوشت.

“اما آن را حتی بدتر خواهد شد اگر ما اجازه می دهد این ادعا به بازی کردن در نیویورک در حالی که اینجا نشسته انجام هیچ چیز تظاهر آن چیزی برای انجام با ما. از آن زمان به عمل می کنند.”

پلیس در باهاما گفته اند که آنها در حال بررسی اتهامات علیه Nygard که برای اولین بار به آنها گزارش شده که در ماه جولای سال 2019.

اتهامات رشوه خواری

اخیرا نیز وجود دارد یک وعده از دولت این کشور برای بررسی ادعا می کند که افسران پلیس و سیاستمداران رشوه توسط Nygard.

نیویورک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام مدعی Nygard پرداخت می شود مقامات به نگه داشتن جنایات خود یک راز است.

ماروین Dames است که امنیت ملی وزیر در باهاما.

“کسانی که برخی اتهامات جدی بودن ساخته شده است و من مطمئن هستم که پلیس می خواهم به دنبال در آنها دقیقا به منظور تعیین اینکه آیا هر گونه اعتبار به آنها” Dames گفت: باهاما تریبون.

“در هر زمان شما را از اتهامات است که در طبیعت در حال گزارش به اجرای قانون در داخل و یا خارج از کشور داریم که تعهد به ویژه هنگامی که اتهامات ساخته شده در برابر مقامات دولتی و مقامات اجرای قانون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>