باهاما پرانتز برای تازه تشکیل طوفان Isaias با فلوریدا در مسیر بالقوه

جدید طوفان Isaias نگه داشته و در یک مسیر اوایل جمعه انتظار می رود به آن را به ایالات متحده در شرق ساحل آخر هفت

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

جدید طوفان Isaias نگه داشته و در یک مسیر اوایل جمعه انتظار می رود به آن را به ایالات متحده در شرق ساحل آخر هفته آن را به عنوان نزدیک باهاما قطعات که هنوز دوره نقاهت بعد از ویرانی در سال گذشته طوفان دوریان.

Isaias بيشترين پایدار باد از 130 کیلومتر در ساعت های اولیه روز جمعه بود و محور مورد 545 کیلومتری جنوب شرقی ناسائو در باهاما ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان گفت. آن را در حال حرکت غرب در 28 کیلومتر در ساعت است.

آن پیش بینی شده برای تقویت در حالی که در حال حرکت در نزدیکی و یا بیش از باهاما و این می تواند در نزدیکی جنوب فلوریدا در روز شنبه و یکشنبه.

"ما دعا می کنیم برای بهترین" گفت: Hylene خزه صاحب یک کسب و کار در کج جزیره که ویندوز مقاوم به 200 مایل در ساعت باد. "ما باید قوی ساختمان کد در باهاما."

پیش بینی مسیر را نشان می دهد طوفان هل دادن شمال در امتداد شرقی از طریق اواسط هفته.

طوفان مرکز گفت: باران های سنگین همراه از طوفان "ممکن است شروع به تحت تاثیر قرار جنوب و شرق-مرکزی فلوریدا آغاز در اواخر شب جمعه و شرقی کارولینای شمالی در اوایل هفته آینده به طور بالقوه منجر به جدا فلش شهری و جاری شدن سیل به ویژه در کم ارتفاع و ضعیف تخلیه مناطق است."

در روز پنج شنبه در حالی که هنوز گرمسیری طوفان Isaias سرنگون درختان نابود شده محصولات و باعث گسترده شدن سیل و رانش زمین در جمهوری دومینیکن و پورتوریکو که در آن صدها هزار نفر از مردم باقی مانده بودند بدون آب و برق.

مقامات گزارش دادند که یک مرد مرده در جمهوری دومینیکن زمانی که او برق با سقوط کابل برق.

پورتو ریکو گارد ملی نجات حداقل 35 نفر از سیلاب ها که جاروب دور یک زن که باقی مانده است از دست رفته.

در این تصویر ساخته شده از ویدئو نگاه مردم در سطح کنونس رودخانه زیر باران های سنگین ناشی از طوفان در تروجیللو آلتو, پورتوریکو, در روز پنج شنبه. (آسوشیتد پرس)

طوفان هشداری بود در اثر Andros جزیره New Providence, Eleuthera, Abaco سلیمان, توت, جزیره گرند باهاما, بیمینی, Acklins کج جزیره طولانی Cay این Inaguas, Mayaguana های پاره پاره جزایر, جزیره گربه ها Exumas, لانگ آیلند, Rum Cay, و, San Salvador.

دو نفر از کسانی که جزایر Abaco و Grand Bahama شد ضرب و شتم توسط دوریان یک دسته 5 طوفان که ماند منطقه به مدت دو روز و کشته شدن دست کم 70 نفر با بیش از 280 گزارش از دست رفته. مردم هنوز در چادر زندگی می کنند در هر دو سلیمان و مقامات گفت: خدمه در تلاش بودند برای حذف باقی مانده باقی مانده پیش از Isaias.

500 تایید COVID-19 موارد

نخست وزیر هوبرت Minnis اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که او آرامش یک coronavirus مستند به عنوان یک نتیجه از قریب الوقوع طوفان اما گفت: 10 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد را اجرا و شروع جمعه. او گفت سوپر مارکت ها و داروخانه ها, ایستگاه های گاز و فروشگاه های سخت افزاری خواهد بود مجاز به باز کردن تا زمانی که آب و هوا اجازه.

"این دشوار است به خصوص روز" او گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس خبری. "ما باید در این زمان روح عشق و وحدت است."

سازمان دیده بان l موقت اردوگاه های طولانی در جاده به بازیابی 6 ماه پس از دوریان:

ملی رفت و به باهاما برای دیدن چالش های آن چهره بازسازی شش ماه پس از تخریب ناشی از طوفان دوریان. 10:18

Stephen Russell, مدیر باهاما' سازمان مدیریت اضطراری گفت هیچ برنامه ای برای تخلیه مردم اما او خواست کسانی که زندگی در مناطق کم ارتفاع به دنبال سرپناه.

باهاما گزارش شده بیش از 500 تایید COVID-19 موارد و حداقل 14 و میر. آن را به تازگی منع مسافران از آمریکا پس از افزایش موارد به عنوان آن را دوباره باز به گردشگری بین المللی است.

با توجه به همه گیر نخست وزیر خواست افراد جوان رزرو اتاق های هتل برای در امان ماندن از نزدیک شدن طوفان به احترام اجتماعی فاصله گرفته است.

"لطفا با شرکت در طوفان یا COVID(-19) و احزاب" او گفت:. "این می تواند ویرانگر باشد."

Isaias شد تولید 10 تا 20 سانتیمتر باران در باهاما و جزایر ترکس و کیاکوس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن