بد آب و هوا به تعویق انداختن تاریخی پرتاب موشک SpaceX

برنامه ای برای انفجار یک کشتی موشک SpaceX به فضا در روز چهارشنبه شده اند به تعویق افتاد به دلیل آب و هوای بد.

فضای جانبازان داگ هرلی و باب Behnken برنامه ریزی شده بود برای سوار شدن به مدار روی نام تجاری جدید اژدها کپسول در بالای یک موشک فالکون 9 مصرف کردن برای ایستگاه فضایی بین المللی. بعدی راه اندازی فرصت است روز شنبه در 3:22 p. m. ET.

لبخند تکان دادن و دادن سنتی thumbs-up به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس نگاه دو مرد گفته بود وداع با خانواده هایشان — تبادل دمیده بوسه و pantomiming آغوش برای فرزندان خود از coronavirus-فاصله امن — قبل از تنظیم کردن برای پد در یک gull-بال تسلا SUV محصول دیگری از SpaceX را رویایی بنیانگذار Elon Musk.

رعد و برق می تواند صدای غرش به کاروان خودروهای ساخته شده راه خود را به سمت موشک. و یک گردباد هشدار صادر شد, لحظات پس از فضانوردان صعود خود را به کپسول.

با کمتر از سه ساعت به قبل از شروع کنترل قرار داده بود احتمال راه اندازی فقط در 40 درصد به دلیل رعد و برق ناسا در مرکز فضایی کندی.

عاطفی و عصبی

آماده سازی محل در سایه شیوع کروناویروس که منجر به کشته شدن حدود 100 ، 000 آمریکایی.

“ما در حال راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما انجام داده اند این واقعا از سال 2011 پس از این است که یک لحظه منحصر به فرد در زمان” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت.

با استفاده از این پرتاب گفت: “هر کسی می تواند با نگاه کردن و بگو:” نگاه به آینده ای بسیار روشن تر از حال حاضر وجود دارد.

“و من واقعا امیدوارم که این الهام بخش برای جهان است.”

راه اندازی قرار داده اند ایلان SpaceX در همان لیگ به عنوان تنها سه کشور روسیه و ایالات متحده و چین که ارسال فضانوردان به مدار ،

مشک با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن خود را در فاصله گفتگو با فضانوردان قبل از آنها ترک سکوی پرتاب در تسلا مدل X SUV ساخته شده توسط یکی دیگر از مشک, کسب و کار, تسلا ماشین های الکتریکی شرکت.

ناسا تحت فشار قرار دادند به جلو با راه اندازی با وجود همه گیر اما خواسته تماشاگران به ماندن در خانه برای کاهش خطر گسترش ویروس. سواحل و پارک های همراه فلوریدا Space Coast باز دوباره و مقامات محلی و کسب و کار قرار داده و از یک لحاظ اجتماعی فاصله تشک خوش آمدید. نشانه هایی در امتداد ساحل اصلی کشیدن آرزو “Godspeed SpaceX.”

تهمت می رسد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پرواز برای پرتاب که در آن لیست بود بسیار محدود به دلیل بیماری همه گیر. فضای مرکز تورهای بودند در شیر با Bridenstine خود را به عنوان اسکورت.

ناسا تا به حال ورودی در سراسر تجاری خدمه روند از جمله چهارشنبه شمارش معکوس. اما در پایان آن خواهد بود SpaceX دادن final go — با ناسا موافقت.

ساعت قبل از رویداد ماشین ها و rv ها در حال حاضر پوشش جاده در کیپ کاناورال با نخست views پد.

‘دیدن دوران بعد از سفر به فضا’

در میان sightseers شد ارین Gatz که آماده برای هر دو باران و همه گیر. همراه با او 14 ساله دختر 12 ساله و پسر او به ارمغان آورد و ماسک و یک چادر کوچک برای محافظت در برابر عناصر.

او گفت: کودکان مبتلا به ضعف خاطرات از تماشای فرد در یکی از آخرین شاتل راه اندازی تقریبا یک دهه پیش زمانی که آنها پیش دبستانی است.

“من می خواستم آنها را به سمت تلنگر و برای دیدن دوره بعدی سفر به فضا” گفت: Gatz زندگی می کند که در دلتنا Fla. “این هیجان انگیز و امیدوار.”

آخرین بار فضانوردان راه اندازی از فلوریدا بود در ناسا نهایی شاتل فضایی پرواز در ماه جولای سال 2011. هرلی شد خلبان این ماموریت است.

هرلی و 53 و Behnken, 49 هر دو دو بار شاتل آگهی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 برای حمل و نقل فضانوردان به مدار ایستگاه فضایی پس از تجاری باری حمل و نقل کردن گرفته شده بود. توسعه SpaceX اژدها و بوئینگ Starliner کپسول در زمان طولانی تر از حد انتظار اما و ایالات متحده پرداخت شده است روسیه برای پرتاب فضانوردان ناسا در موقت.

Bridenstine گفته بود که ناسا فضانوردان را به پرواز در با نام تجاری جدید انواع موشک فقط چهار بار در تاریخ این کشور: جیوه, Gemini, آپولو و شاتل فضایی. تجاری خدمه کپسول در حال حاضر خواهد بود پنجم.

“ما در حال انجام آن متفاوت از ما تا کنون آن را قبل از انجام,” او گفت: AP. “ما در حال راه اندازی در یک تجاری موشک ساخته شده توسط SpaceX و ما در حال تبدیل چگونه ما انجام پروازهای فضایی در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>